Old Boys-LP, Øst

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
176829
on06-09 2023
18:00 Holmegårdhallen
UHT
06. sep 2023
18:00
Holmegaard GB
Suså IF
UHT
176911
ma23-10 2023
20:00
LSF
Smørum Idrætscenter
6
-
1
23. okt 2023
20:00
LSF
6
RB 1906
1
176903
29-10 2023
12:00 Dragør Bk
3
-
0
29. okt 2023
12:00
Dragør Bk.
3
Kastrup
0
176904
29-10 2023
12:00 JBJ Arena
2
-
5
29. okt 2023
12:00
Væggerløse BK
2
Næstved I.F.
5
176908
29-10 2023
12:00 Frederikssund Stadion
4
-
0
29. okt 2023
12:00
Frederikssund IK
4
Helsinge Fodbold
0
176912
29-10 2023
12:00 Slangerup Stadion
1
-
4
29. okt 2023
12:00
Slangerup & Omegn IF
1
Vallensbæk IF
4
176913
29-10 2023
12:00 B1903
UHT
29. okt 2023
12:00
B.1903
B.93
UHT
176916
29-10 2023
12:00
KB
Rødovre Stadion
3
-
5
29. okt 2023
12:00
Rødovre
3
KB
5
176914
ma30-10 2023
20:00
CSC
Sundby Idrætspark
1
-
3
30. okt 2023
20:00
B 1908
1
CSC
3
176907
ti31-10 2023
19:45 Brødeskov Stadion
7
-
8
31. okt 2023
19:45
Brødeskov IF
7
Farum BK
8
176906
ti31-10 2023
20:00 Brøndby Stadion
4
-
3
31. okt 2023
20:00
Brøndbyernes IF
4
IF Bytoften
3
176905
ti31-10 2023
20:15 Holmegårdhallen
UHT
31. okt 2023
20:15
Holmegaard GB
Herlufsholm GF
UHT
176910
on01-11 2023
19:00 Hundested Stadion Kunstgræs
3
-
4
01. nov 2023
19:00
Hundested IK
3
Hornbæk IF
4
176909
on01-11 2023
19:15 Herlev IF Oasen
0
-
3
01. nov 2023
19:15
Herlev IF
0
Stenløse BK
3
176915
on01-11 2023
20:15
GVI
GVI. Nymosen
1
-
6
01. nov 2023
20:15
GVI
1
Hvidovre IF
6
176918
05-11 2023
13:30 Valby IP, Gl. Afdeling
7
-
6
05. nov 2023
13:30
Copenhagen Celtic
7
AC Iben
6
176917
to09-11 2023
19:00 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
1
09. nov 2023
19:00
Frederiksholm Sydhavnen
3
Østerbro IF
1
866336
ma13-11 2023
20:00
LSF
Vallensbæk Idrætscenter kunst
4
-
7
13. nov 2023
20:00
Vallensbæk IF
4
LSF
7
866337
ma20-11 2023
19:30 Pedella Park Kunstgræs
2
-
1
20. nov 2023
19:30
Hornbæk IF
2
Stenløse BK
1
866343
ti21-11 2023
20:30
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
21. nov 2023
20:30
CSC
0
Dragør Bk.
1
866335
on22-11 2023
19:00 Farum Park Kunstgræs
1
-
2
22. nov 2023
19:00
Farum BK
1
Frederikssund IK
2
866339
on22-11 2023
19:45 B1903
0
-
2
22. nov 2023
19:45
B.1903
0
Brøndbyernes IF
2
866338
on22-11 2023
20:00 Emerson Arena Kunst
4
-
1
22. nov 2023
20:00
Næstved I.F.
4
Holmegaard GB
1
866342
to23-11 2023
19:00 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
4
23. nov 2023
19:00
Frederiksholm Sydhavnen
1
Hvidovre IF
4
866341
ma27-11 2023
20:30
KB
KB. P. Bangsvej
6
-
0
27. nov 2023
20:30
KB
6
Copenhagen Celtic
0
575840
ma18-03 2024
20:30
KB
KB. P. Bangsvej
0
-
3
18. mar
20:30
KB
0
Dragør Bk.
3
575928
ma25-03 2024
20:15
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
3
25. mar
20:15
LSF
0
Næstved I.F.
3
575849
on03-04 2024
19:00 Pedella Park Kunstgræs
9
-
8
03. apr
19:00
Hornbæk IF
9
Frederikssund IK
8
575844
to04-04 2024
20:00 Brøndby Stadion
0
-
8
04. apr
20:00
Brøndbyernes IF
0
Hvidovre IF
8
859473
28-04 2024
12:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
28. apr
12:00
Hvidovre IF
Hornbæk IF
859472
28-04 2024
16:00 Dragør Bk
28. apr
16:00
Dragør Bk.
Næstved I.F.
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

1. runde: Uge 36 kl. 18.30
2. runde: Uge 43 kl. 19:00
3. runde: Uge 46 kl. 19.00
4. runde: Uge 14 kl. 19.00*
5. runde: Uge 17 
6. runde: Uge 20 

*Lodtrækning 4. runde Øst foregår fredag 1.12.23 kl. 12 på Facebook DBU Sjælland


Finale: Søndag den 9. juni 2024 kl. 13:00 - afholdes i Vest

Propositioner for M+32 og M+40 LP (dbu.dk)

Log ind