Old Boys-LP, Øst

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
176829
on06-09 2023
18:00 Holmegaard GB Suså IF Holmegårdhallen
UHT
06. sep 2023
18:00
Holmegaard GB
Suså IF
UHT
176911
ma23-10 2023
20:00 LSF RB 1906 Smørum Idrætscenter
6
-
1
23. okt 2023
20:00
LSF
6
RB 1906
1
176903
29-10 2023
12:00 Dragør Bk. Kastrup Dragør Bk
3
-
0
29. okt 2023
12:00
Dragør Bk.
3
Kastrup
0
176904
29-10 2023
12:00 Væggerløse BK Næstved I.F. Veteran JBJ Arena
2
-
5
29. okt 2023
12:00
Væggerløse BK
2
Næstved I.F. Veteran
5
176908
29-10 2023
12:00 Frederikssund IK Helsinge Fodbold Frederikssund Stadion
4
-
0
29. okt 2023
12:00
Frederikssund IK
4
Helsinge Fodbold
0
176912
29-10 2023
12:00 Slangerup & Omegn IF Vallensbæk IF Slangerup Stadion
1
-
4
29. okt 2023
12:00
Slangerup & Omegn IF
1
Vallensbæk IF
4
176913
29-10 2023
12:00 B.1903 B.93 B1903
UHT
29. okt 2023
12:00
B.1903
B.93
UHT
176916
29-10 2023
12:00 Rødovre KB Rødovre Stadion
3
-
5
29. okt 2023
12:00
Rødovre
3
KB
5
176914
ma30-10 2023
20:00 B 1908 CSC Sundby Idrætspark
1
-
3
30. okt 2023
20:00
B 1908
1
CSC
3
176907
ti31-10 2023
19:45 Brødeskov IF Farum BK Brødeskov Stadion
7
-
8
31. okt 2023
19:45
Brødeskov IF
7
Farum BK
8
176906
ti31-10 2023
20:00 Brøndbyernes IF IF Bytoften Brøndby Stadion
4
-
3
31. okt 2023
20:00
Brøndbyernes IF
4
IF Bytoften
3
176905
ti31-10 2023
20:15 Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegårdhallen
UHT
31. okt 2023
20:15
Holmegaard GB
Herlufsholm GF
UHT
176910
on01-11 2023
19:00 Hundested IK Hornbæk IF Hundested Stadion Kunstgræs
3
-
4
01. nov 2023
19:00
Hundested IK
3
Hornbæk IF
4
176909
on01-11 2023
19:15 Herlev IF Stenløse BK Herlev IF Oasen
0
-
3
01. nov 2023
19:15
Herlev IF
0
Stenløse BK
3
176915
on01-11 2023
20:15 GVI Hvidovre IF GVI. Nymosen
1
-
6
01. nov 2023
20:15
GVI
1
Hvidovre IF
6
176918
05-11 2023
13:30 Copenhagen Celtic AC Iben Valby IP, Gl. Afdeling
7
-
6
05. nov 2023
13:30
Copenhagen Celtic
7
AC Iben
6
176917
to09-11 2023
19:00 Frederiksholm Sydhavnen Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
1
09. nov 2023
19:00
Frederiksholm Sydhavnen
3
Østerbro IF
1
866336
ma13-11 2023
20:00 Vallensbæk IF LSF Vallensbæk Idrætscenter kunst
4
-
7
13. nov 2023
20:00
Vallensbæk IF
4
LSF
7
866337
ma20-11 2023
19:30 Hornbæk IF Stenløse BK Pedella Park Kunstgræs
2
-
1
20. nov 2023
19:30
Hornbæk IF
2
Stenløse BK
1
866343
ti21-11 2023
20:30 CSC Dragør Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
21. nov 2023
20:30
CSC
0
Dragør Bk.
1
866335
on22-11 2023
19:00 Farum BK Frederikssund IK Farum Park Kunstgræs
1
-
2
22. nov 2023
19:00
Farum BK
1
Frederikssund IK
2
866339
on22-11 2023
19:45 B.1903 Brøndbyernes IF B1903
0
-
2
22. nov 2023
19:45
B.1903
0
Brøndbyernes IF
2
866338
on22-11 2023
20:00 Næstved I.F. Veteran Holmegaard GB Emerson Arena Kunst
4
-
1
22. nov 2023
20:00
Næstved I.F. Veteran
4
Holmegaard GB
1
866342
to23-11 2023
19:00 Frederiksholm Sydhavnen Hvidovre IF Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
4
23. nov 2023
19:00
Frederiksholm Sydhavnen
1
Hvidovre IF
4
866341
ma27-11 2023
20:30 KB Copenhagen Celtic KB. P. Bangsvej
6
-
0
27. nov 2023
20:30
KB
6
Copenhagen Celtic
0
575840
ma18-03 2024
20:30 KB Dragør Bk. KB. P. Bangsvej
18. mar
20:30
KB
Dragør Bk.
575849
on03-04 2024
19:00 Hornbæk IF Frederikssund IK Pedella Park
03. apr
19:00
Hornbæk IF
Frederikssund IK
575928
on03-04 2024
19:00 LSF Næstved I.F. Veteran Smørum Idrætscenter
03. apr
19:00
LSF
Næstved I.F. Veteran
575844
to04-04 2024
20:00 Brøndbyernes IF Hvidovre IF Brøndby Stadion
04. apr
20:00
Brøndbyernes IF
Hvidovre IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

1. runde: Uge 36 kl. 18.30
2. runde: Uge 43 kl. 19:00
3. runde: Uge 46 kl. 19.00
4. runde: Uge 14 kl. 19.00*
5. runde: Uge 17 kl. 19.00
6. runde: Uge 20 kl. 19.00

*Lodtrækning 4. runde Øst foregår fredag 1.12.23 kl. 12 på Facebook DBU Sjælland


Finale: Søndag den 9. juni 2024 kl. 13:00 - afholdes i Vest

Log ind