Sjællandsserien , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
581089
fr18-08 2023
18:30 BK Avarta IF Skjold Birkerød Tømrermester Jim Jensens Park
0
-
2
18. aug 2023
18:30
BK Avarta
0
IF Skjold Birkerød
2
581093
fr18-08 2023
18:30 Herstedøster IC Avedøre IF Herstedøster Stadion
1
-
3
18. aug 2023
18:30
Herstedøster IC
1
Avedøre IF
3
581090
19-08 2023
13:00 Farum BK Fredensborg BI Farum Park
0
-
2
19. aug 2023
13:00
Farum BK
0
Fredensborg BI
2
581091
19-08 2023
13:00 Snekkersten IF Roskilde Boldklub Snekkersten Idrætscenter
4
-
1
19. aug 2023
13:00
Snekkersten IF
4
Roskilde Boldklub
1
581092
19-08 2023
13:00 Taastrup FC BSF Tåstrup Idrætspark
0
-
1
19. aug 2023
13:00
Taastrup FC
0
BSF
1
581087
19-08 2023
14:00 Frem Hellebæk Bagsværd BK Nordkysthallen
3
-
6
19. aug 2023
14:00
Frem Hellebæk
3
Bagsværd BK
6
581088
19-08 2023
14:00 Espergærde IF FC Rudersdal Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
2
19. aug 2023
14:00
Espergærde IF
4
FC Rudersdal
2
102960
to24-08 2023
18:30 IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion
4
-
1
24. aug 2023
18:30
IF Skjold Birkerød
4
Farum BK
1
581095
to24-08 2023
18:30 BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
0
-
1
24. aug 2023
18:30
BSF
0
Herstedøster IC
1
102997
fr25-08 2023
18:00 FC Rudersdal BK Avarta Rundforbi Stadion
1
-
0
25. aug 2023
18:00
FC Rudersdal
1
BK Avarta
0
102998
26-08 2023
13:00 Avedøre IF Frem Hellebæk Avedøre Stadion
4
-
2
26. aug 2023
13:00
Avedøre IF
4
Frem Hellebæk
2
581097
26-08 2023
13:00 Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion
4
-
1
26. aug 2023
13:00
Fredensborg BI
4
Snekkersten IF
1
581094
26-08 2023
14:15 Bagsværd BK Espergærde IF Bagsværd Stadion
4
-
0
26. aug 2023
14:15
Bagsværd BK
4
Espergærde IF
0
581096
27-08 2023
11:00 Roskilde Boldklub Taastrup FC Roskilde Idrætspark
0
-
1
27. aug 2023
11:00
Roskilde Boldklub
0
Taastrup FC
1
103004
to31-08 2023
18:00 Farum BK FC Rudersdal Farum Park
1
-
2
31. aug 2023
18:00
Farum BK
1
FC Rudersdal
2
103003
fr01-09 2023
18:00 BK Avarta Bagsværd BK Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
4
01. sep 2023
18:00
BK Avarta
1
Bagsværd BK
4
103007
fr01-09 2023
18:00 Herstedøster IC Roskilde Boldklub Herstedøster Stadion
4
-
3
01. sep 2023
18:00
Herstedøster IC
4
Roskilde Boldklub
3
103006
fr01-09 2023
18:30 Taastrup FC Fredensborg BI Tåstrup Idrætspark
2
-
1
01. sep 2023
18:30
Taastrup FC
2
Fredensborg BI
1
103008
02-09 2023
11:00 BSF Avedøre IF Ballerup Idrætspark
2
-
2
02. sep 2023
11:00
BSF
2
Avedøre IF
2
103005
02-09 2023
13:00 Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter
3
-
1
02. sep 2023
13:00
Snekkersten IF
3
IF Skjold Birkerød
1
102999
02-09 2023
14:00 Espergærde IF Frem Hellebæk Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
1
02. sep 2023
14:00
Espergærde IF
0
Frem Hellebæk
1
103014
fr08-09 2023
17:30 FC Rudersdal Snekkersten IF Vedbæk Stadion
3
-
0
08. sep 2023
17:30
FC Rudersdal
3
Snekkersten IF
0
103015
fr08-09 2023
18:00 Avedøre IF Espergærde IF Avedøre Stadion
2
-
1
08. sep 2023
18:00
Avedøre IF
2
Espergærde IF
1
103013
09-09 2023
12:00 IF Skjold Birkerød Taastrup FC Birkerød Stadion
3
-
1
09. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
3
Taastrup FC
1
103011
09-09 2023
13:00 Roskilde Boldklub BSF Roskilde Idrætspark
0
-
1
09. sep 2023
13:00
Roskilde Boldklub
0
BSF
1
103012
09-09 2023
13:00 Fredensborg BI Herstedøster IC Fredensborg Stadion
5
-
0
09. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
5
Herstedøster IC
0
103010
09-09 2023
14:00 Frem Hellebæk BK Avarta Nordkysthallen
3
-
2
09. sep 2023
14:00
Frem Hellebæk
3
BK Avarta
2
103009
09-09 2023
14:15 Bagsværd BK Farum BK Bagsværd Stadion
4
-
1
09. sep 2023
14:15
Bagsværd BK
4
Farum BK
1
103019
fr15-09 2023
17:30 Taastrup FC FC Rudersdal Tåstrup Idrætspark
3
-
3
15. sep 2023
17:30
Taastrup FC
3
FC Rudersdal
3
103020
fr15-09 2023
17:30 Herstedøster IC IF Skjold Birkerød Herstedøster Stadion
1
-
5
15. sep 2023
17:30
Herstedøster IC
1
IF Skjold Birkerød
5
103021
16-09 2023
11:00 BSF Fredensborg BI Ballerup Idrætspark
1
-
1
16. sep 2023
11:00
BSF
1
Fredensborg BI
1
103022
16-09 2023
11:00 Roskilde Boldklub Avedøre IF Roskilde Idrætspark
2
-
3
16. sep 2023
11:00
Roskilde Boldklub
2
Avedøre IF
3
103016
16-09 2023
13:00 BK Avarta Espergærde IF Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
7
16. sep 2023
13:00
BK Avarta
1
Espergærde IF
7
103017
16-09 2023
13:00 Farum BK Frem Hellebæk Farum Park
3
-
1
16. sep 2023
13:00
Farum BK
3
Frem Hellebæk
1
103018
16-09 2023
13:00 Snekkersten IF Bagsværd BK Snekkersten Idrætscenter
1
-
1
16. sep 2023
13:00
Snekkersten IF
1
Bagsværd BK
1
111237
23-09 2023
12:00 IF Skjold Birkerød BSF Birkerød Stadion
2
-
1
23. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
2
BSF
1
111239
23-09 2023
12:00 Avedøre IF BK Avarta Avedøre Stadion
1
-
4
23. sep 2023
12:00
Avedøre IF
1
BK Avarta
4
111238
23-09 2023
13:00 FC Rudersdal Herstedøster IC Vedbæk Stadion
4
-
2
23. sep 2023
13:00
FC Rudersdal
4
Herstedøster IC
2
111236
23-09 2023
13:00 Fredensborg BI Roskilde Boldklub Fredensborg Stadion
7
-
2
23. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
7
Roskilde Boldklub
2
103092
23-09 2023
14:00 Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen
1
-
1
23. sep 2023
14:00
Frem Hellebæk
1
Snekkersten IF
1
103093
23-09 2023
14:00 Espergærde IF Farum BK Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
1
23. sep 2023
14:00
Espergærde IF
3
Farum BK
1
103023
23-09 2023
14:30 Bagsværd BK Taastrup FC Bagsværd Stadion
1
-
1
23. sep 2023
14:30
Bagsværd BK
1
Taastrup FC
1
111240
30-09 2023
13:00 Farum BK BK Avarta Farum Park
0
-
0
30. sep 2023
13:00
Farum BK
0
BK Avarta
0
111241
30-09 2023
13:00 Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter
2
-
2
30. sep 2023
13:00
Snekkersten IF
2
Espergærde IF
2
111242
30-09 2023
13:00 Taastrup FC Frem Hellebæk Tåstrup Idrætspark
2
-
0
30. sep 2023
13:00
Taastrup FC
2
Frem Hellebæk
0
111246
30-09 2023
13:00 Fredensborg BI Avedøre IF Fredensborg Stadion
3
-
2
30. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
3
Avedøre IF
2
111243
30-09 2023
13:30 Herstedøster IC Bagsværd BK Herstedøster Stadion
2
-
2
30. sep 2023
13:30
Herstedøster IC
2
Bagsværd BK
2
111244
30-09 2023
13:30 BSF FC Rudersdal Ballerup Idrætspark
0
-
4
30. sep 2023
13:30
BSF
0
FC Rudersdal
4
111245
01-10 2023
11:00 Roskilde Boldklub IF Skjold Birkerød Roskilde Idrætspark
2
-
1
01. okt 2023
11:00
Roskilde Boldklub
2
IF Skjold Birkerød
1
111250
fr06-10 2023
18:30 BK Avarta Snekkersten IF Espelunden Kunstgræs
4
-
5
06. okt 2023
18:30
BK Avarta
4
Snekkersten IF
5
111251
07-10 2023
12:00 IF Skjold Birkerød Fredensborg BI Birkerød Stadion
2
-
6
07. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Fredensborg BI
6
111253
07-10 2023
12:00 Avedøre IF Farum BK Avedøre Stadion
1
-
0
07. okt 2023
12:00
Avedøre IF
1
Farum BK
0
111252
07-10 2023
13:00 FC Rudersdal Roskilde Boldklub Vedbæk Stadion
2
-
2
07. okt 2023
13:00
FC Rudersdal
2
Roskilde Boldklub
2
111248
07-10 2023
14:00 Frem Hellebæk Herstedøster IC Nordkysthallen
1
-
2
07. okt 2023
14:00
Frem Hellebæk
1
Herstedøster IC
2
111249
07-10 2023
14:00 Espergærde IF Taastrup FC Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
1
07. okt 2023
14:00
Espergærde IF
2
Taastrup FC
1
111247
07-10 2023
14:30 Bagsværd BK BSF Bagsværd Stadion
3
-
1
07. okt 2023
14:30
Bagsværd BK
3
BSF
1
111265
14-10 2023
11:00 BSF Frem Hellebæk Ballerup Idrætspark
3
-
2
14. okt 2023
11:00
BSF
3
Frem Hellebæk
2
111268
14-10 2023
12:00 IF Skjold Birkerød Avedøre IF Birkerød Stadion
3
-
1
14. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
3
Avedøre IF
1
111267
14-10 2023
13:00 Fredensborg BI FC Rudersdal Fredensborg Stadion
4
-
0
14. okt 2023
13:00
Fredensborg BI
4
FC Rudersdal
0
111254
14-10 2023
13:00 Snekkersten IF Farum BK Snekkersten Idrætscenter
0
-
2
14. okt 2023
13:00
Snekkersten IF
0
Farum BK
2
111255
14-10 2023
13:00 Taastrup FC BK Avarta Tåstrup Idrætspark
5
-
0
14. okt 2023
13:00
Taastrup FC
5
BK Avarta
0
111264
14-10 2023
13:30 Herstedøster IC Espergærde IF Herstedøster Stadion
2
-
2
14. okt 2023
13:30
Herstedøster IC
2
Espergærde IF
2
111266
15-10 2023
11:00 Roskilde Boldklub Bagsværd BK Roskilde Idrætspark
0
-
2
15. okt 2023
11:00
Roskilde Boldklub
0
Bagsværd BK
2
111275
21-10 2023
12:30 Avedøre IF Snekkersten IF Avedøre Stadion
3
-
1
21. okt 2023
12:30
Avedøre IF
3
Snekkersten IF
1
111273
21-10 2023
13:00 Farum BK Taastrup FC Farum Park
1
-
3
21. okt 2023
13:00
Farum BK
1
Taastrup FC
3
111274
21-10 2023
13:00 FC Rudersdal IF Skjold Birkerød Vedbæk Stadion
4
-
4
21. okt 2023
13:00
FC Rudersdal
4
IF Skjold Birkerød
4
111270
21-10 2023
14:00 Frem Hellebæk Roskilde Boldklub Nordkysthallen
4
-
0
21. okt 2023
14:00
Frem Hellebæk
4
Roskilde Boldklub
0
111271
21-10 2023
14:00 Espergærde IF BSF Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
1
21. okt 2023
14:00
Espergærde IF
1
BSF
1
111269
21-10 2023
14:15 Bagsværd BK Fredensborg BI Bagsværd Stadion
1
-
2
21. okt 2023
14:15
Bagsværd BK
1
Fredensborg BI
2
111278
28-10 2023
11:00 BSF BK Avarta Ballerup Idrætspark
1
-
2
28. okt 2023
11:00
BSF
1
BK Avarta
2
111281
28-10 2023
12:00 IF Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion
2
-
4
28. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Bagsværd BK
4
111277
28-10 2023
12:00 Herstedøster IC Farum BK Herstedøster Stadion
2
-
2
28. okt 2023
12:00
Herstedøster IC
2
Farum BK
2
111282
28-10 2023
13:00 FC Rudersdal Avedøre IF Vedbæk Stadion
2
-
0
28. okt 2023
13:00
FC Rudersdal
2
Avedøre IF
0
111280
28-10 2023
13:00 Fredensborg BI Frem Hellebæk Fredensborg Stadion
2
-
2
28. okt 2023
13:00
Fredensborg BI
2
Frem Hellebæk
2
111276
28-10 2023
14:00 Taastrup FC Snekkersten IF NyBolig Park - Kunstgræs
5
-
0
28. okt 2023
14:00
Taastrup FC
5
Snekkersten IF
0
111279
29-10 2023
11:00 Roskilde Boldklub Espergærde IF Roskilde Idrætspark
1
-
0
29. okt 2023
11:00
Roskilde Boldklub
1
Espergærde IF
0
111289
04-11 2023
12:00 Taastrup FC Avedøre IF NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
1
04. nov 2023
12:00
Taastrup FC
3
Avedøre IF
1
111286
04-11 2023
13:00 BK Avarta Roskilde Boldklub Espelunden Kunstgræs
3
-
2
04. nov 2023
13:00
BK Avarta
3
Roskilde Boldklub
2
111287
04-11 2023
13:00 Farum BK BSF Farum Park
1
-
0
04. nov 2023
13:00
Farum BK
1
BSF
0
111288
04-11 2023
13:00 Snekkersten IF Herstedøster IC Snekkersten Idrætscenter
3
-
3
04. nov 2023
13:00
Snekkersten IF
3
Herstedøster IC
3
111284
04-11 2023
14:00 Frem Hellebæk IF Skjold Birkerød Nordkysthallen
0
-
3
04. nov 2023
14:00
Frem Hellebæk
0
IF Skjold Birkerød
3
111285
04-11 2023
14:00 Espergærde IF Fredensborg BI Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
5
04. nov 2023
14:00
Espergærde IF
1
Fredensborg BI
5
111283
04-11 2023
14:15 Bagsværd BK FC Rudersdal Bagsværd Stadion
5
-
2
04. nov 2023
14:15
Bagsværd BK
5
FC Rudersdal
2
111272
ti07-11 2023
19:00 BK Avarta Herstedøster IC Espelunden Kunstgræs
3
-
0
07. nov 2023
19:00
BK Avarta
3
Herstedøster IC
0
602931
11-11 2023
11:00 BSF Snekkersten IF Ballerup Idrætspark
3
-
5
11. nov 2023
11:00
BSF
3
Snekkersten IF
5
602932
11-11 2023
11:00 Roskilde Boldklub Farum BK Roskilde Idrætspark
3
-
0
11. nov 2023
11:00
Roskilde Boldklub
3
Farum BK
0
603272
11-11 2023
12:00 IF Skjold Birkerød Espergærde IF Birkerød Stadion
3
-
4
11. nov 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
3
Espergærde IF
4
602930
11-11 2023
12:00 Herstedøster IC Taastrup FC Herstedøster Stadion
1
-
3
11. nov 2023
12:00
Herstedøster IC
1
Taastrup FC
3
603274
11-11 2023
12:30 Avedøre IF Bagsværd BK Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
4
11. nov 2023
12:30
Avedøre IF
0
Bagsværd BK
4
603273
11-11 2023
13:00 FC Rudersdal Frem Hellebæk Vedbæk Stadion
5
-
0
11. nov 2023
13:00
FC Rudersdal
5
Frem Hellebæk
0
603271
11-11 2023
13:00 Fredensborg BI BK Avarta Fredensborg Stadion
9
-
0
11. nov 2023
13:00
Fredensborg BI
9
BK Avarta
0
603277
fr15-03 2024
19:30 Roskilde Boldklub Snekkersten IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
15. mar
19:30
Roskilde Boldklub
Snekkersten IF
603276
16-03 2024
11:00 BSF Taastrup FC Ballerup Idrætspark
16. mar
11:00
BSF
Taastrup FC
603278
16-03 2024
13:00 Fredensborg BI Farum BK Fredensborg Stadion
16. mar
13:00
Fredensborg BI
Farum BK
603280
16-03 2024
13:00 FC Rudersdal Espergærde IF Rundforbi Stadion Kunst
16. mar
13:00
FC Rudersdal
Espergærde IF
603275
16-03 2024
14:00 Bagsværd BK Frem Hellebæk Bagsværd Stadion
16. mar
14:00
Bagsværd BK
Frem Hellebæk
603279
ma18-03 2024
19:00 IF Skjold Birkerød BK Avarta Birkerød Stadion
18. mar
19:00
IF Skjold Birkerød
BK Avarta
603284
fr22-03 2024
18:30 BK Avarta FC Rudersdal Espelunden Kunstgræs
22. mar
18:30
BK Avarta
FC Rudersdal
603620
23-03 2024
12:00 Herstedøster IC BSF Herstedøster Stadion
23. mar
12:00
Herstedøster IC
BSF
603285
23-03 2024
13:00 Farum BK IF Skjold Birkerød Farum Park
23. mar
13:00
Farum BK
IF Skjold Birkerød
603619
23-03 2024
13:00 Taastrup FC Roskilde Boldklub NyBolig Park - Kunstgræs
23. mar
13:00
Taastrup FC
Roskilde Boldklub
603282
23-03 2024
14:00 Frem Hellebæk Avedøre IF Nordkysthallen
23. mar
14:00
Frem Hellebæk
Avedøre IF
603283
23-03 2024
14:00 Espergærde IF Bagsværd BK Mørdrup Idrætsanlæg
23. mar
14:00
Espergærde IF
Bagsværd BK
603618
23-03 2024
16:00 Snekkersten IF Fredensborg BI Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
23. mar
16:00
Snekkersten IF
Fredensborg BI
603281
to28-03 2024
12:30 Avedøre IF Herstedøster IC Avedøre Stadion
28. mar
12:30
Avedøre IF
Herstedøster IC
603626
fr05-04 2024
18:00 FC Rudersdal Farum BK Vedbæk Stadion
05. apr
18:00
FC Rudersdal
Farum BK
603623
fr05-04 2024
19:30 Roskilde Boldklub Herstedøster IC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
05. apr
19:30
Roskilde Boldklub
Herstedøster IC
603625
06-04 2024
12:00 IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
06. apr
12:00
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF
603627
06-04 2024
12:30 Avedøre IF BSF Avedøre Stadion
06. apr
12:30
Avedøre IF
BSF
603624
06-04 2024
13:00 Fredensborg BI Taastrup FC Fredensborg Stadion
06. apr
13:00
Fredensborg BI
Taastrup FC
603621
06-04 2024
14:00 Bagsværd BK BK Avarta Bagsværd Stadion
06. apr
14:00
Bagsværd BK
BK Avarta
603622
06-04 2024
14:00 Frem Hellebæk Espergærde IF Nordkysthallen
06. apr
14:00
Frem Hellebæk
Espergærde IF
603629
fr12-04 2024
18:00 BK Avarta Frem Hellebæk Tømrermester Jim Jensens Park
12. apr
18:00
BK Avarta
Frem Hellebæk
603633
fr12-04 2024
18:15 Herstedøster IC Fredensborg BI Herstedøster Stadion
12. apr
18:15
Herstedøster IC
Fredensborg BI
603634
13-04 2024
11:00 BSF Roskilde Boldklub Ballerup Idrætspark
13. apr
11:00
BSF
Roskilde Boldklub
603630
13-04 2024
13:00 Farum BK Bagsværd BK Farum Park
13. apr
13:00
Farum BK
Bagsværd BK
603631
13-04 2024
13:00 Snekkersten IF FC Rudersdal Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
13. apr
13:00
Snekkersten IF
FC Rudersdal
603632
13-04 2024
13:00 Taastrup FC IF Skjold Birkerød NyBolig Park - Kunstgræs
13. apr
13:00
Taastrup FC
IF Skjold Birkerød
603628
13-04 2024
14:00 Espergærde IF Avedøre IF Mørdrup Idrætsanlæg
13. apr
14:00
Espergærde IF
Avedøre IF
603640
fr19-04 2024
18:30 FC Rudersdal Taastrup FC Vedbæk Stadion
19. apr
18:30
FC Rudersdal
Taastrup FC
603641
fr19-04 2024
18:30 Avedøre IF Roskilde Boldklub Avedøre Stadion
19. apr
18:30
Avedøre IF
Roskilde Boldklub
603639
20-04 2024
12:00 IF Skjold Birkerød Herstedøster IC Birkerød Stadion
20. apr
12:00
IF Skjold Birkerød
Herstedøster IC
603638
20-04 2024
13:00 Fredensborg BI BSF Fredensborg Stadion
20. apr
13:00
Fredensborg BI
BSF
603635
20-04 2024
14:00 Bagsværd BK Snekkersten IF Bagsværd Stadion
20. apr
14:00
Bagsværd BK
Snekkersten IF
603636
20-04 2024
14:00 Frem Hellebæk Farum BK Nordkysthallen
20. apr
14:00
Frem Hellebæk
Farum BK
603637
20-04 2024
14:00 Espergærde IF BK Avarta Mørdrup Idrætsanlæg
20. apr
14:00
Espergærde IF
BK Avarta
603643
fr26-04 2024
18:30 BK Avarta Avedøre IF Tømrermester Jim Jensens Park
26. apr
18:30
BK Avarta
Avedøre IF
603647
fr26-04 2024
18:30 Herstedøster IC FC Rudersdal Herstedøster Stadion
26. apr
18:30
Herstedøster IC
FC Rudersdal
603648
27-04 2024
11:00 BSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
27. apr
11:00
BSF
IF Skjold Birkerød
603649
27-04 2024
11:00 Roskilde Boldklub Fredensborg BI Roskilde Idrætspark
27. apr
11:00
Roskilde Boldklub
Fredensborg BI
603644
27-04 2024
13:00 Farum BK Espergærde IF Farum Park
27. apr
13:00
Farum BK
Espergærde IF
603645
27-04 2024
13:00 Snekkersten IF Frem Hellebæk Snekkersten Idrætscenter
27. apr
13:00
Snekkersten IF
Frem Hellebæk
603646
27-04 2024
13:00 Taastrup FC Bagsværd BK Tåstrup Idrætspark
27. apr
13:00
Taastrup FC
Bagsværd BK
603656
fr03-05 2024
18:30 BK Avarta Farum BK Tømrermester Jim Jensens Park
03. maj
18:30
BK Avarta
Farum BK
603658
fr03-05 2024
18:30 FC Rudersdal BSF Vedbæk Stadion
03. maj
18:30
FC Rudersdal
BSF
603659
fr03-05 2024
18:30 Avedøre IF Fredensborg BI Avedøre Stadion
03. maj
18:30
Avedøre IF
Fredensborg BI
603657
04-05 2024
12:00 IF Skjold Birkerød Roskilde Boldklub Birkerød Stadion
04. maj
12:00
IF Skjold Birkerød
Roskilde Boldklub
603650
04-05 2024
14:00 Bagsværd BK Herstedøster IC Bagsværd Stadion
04. maj
14:00
Bagsværd BK
Herstedøster IC
603654
04-05 2024
14:00 Frem Hellebæk Taastrup FC Nordkysthallen
04. maj
14:00
Frem Hellebæk
Taastrup FC
603655
04-05 2024
14:00 Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
04. maj
14:00
Espergærde IF
Snekkersten IF
603665
on08-05 2024
19:30 Roskilde Boldklub FC Rudersdal Roskilde Idrætspark
08. maj
19:30
Roskilde Boldklub
FC Rudersdal
603663
fr10-05 2024
18:30 Herstedøster IC Frem Hellebæk Herstedøster Stadion
10. maj
18:30
Herstedøster IC
Frem Hellebæk
603660
11-05 2024
13:00 Farum BK Avedøre IF Farum Park
11. maj
13:00
Farum BK
Avedøre IF
603661
11-05 2024
13:00 Snekkersten IF BK Avarta Snekkersten Idrætscenter
11. maj
13:00
Snekkersten IF
BK Avarta
603662
11-05 2024
13:00 Taastrup FC Espergærde IF Tåstrup Idrætspark
11. maj
13:00
Taastrup FC
Espergærde IF
603666
11-05 2024
13:00 Fredensborg BI IF Skjold Birkerød Fredensborg Stadion
11. maj
13:00
Fredensborg BI
IF Skjold Birkerød
603664
11-05 2024
13:30 BSF Bagsværd BK Ballerup Idrætspark
11. maj
13:30
BSF
Bagsværd BK
603670
fr17-05 2024
18:30 BK Avarta Taastrup FC Tømrermester Jim Jensens Park
17. maj
18:30
BK Avarta
Taastrup FC
603672
fr17-05 2024
18:30 FC Rudersdal Fredensborg BI Vedbæk Stadion
17. maj
18:30
FC Rudersdal
Fredensborg BI
603673
fr17-05 2024
18:30 Avedøre IF IF Skjold Birkerød Avedøre Stadion
17. maj
18:30
Avedøre IF
IF Skjold Birkerød
603671
18-05 2024
13:00 Farum BK Snekkersten IF Farum Park
18. maj
13:00
Farum BK
Snekkersten IF
603667
18-05 2024
14:00 Bagsværd BK Roskilde Boldklub Bagsværd Stadion
18. maj
14:00
Bagsværd BK
Roskilde Boldklub
603668
18-05 2024
14:00 Frem Hellebæk BSF Nordkysthallen
18. maj
14:00
Frem Hellebæk
BSF
603669
18-05 2024
14:00 Espergærde IF Herstedøster IC Mørdrup Idrætsanlæg
18. maj
14:00
Espergærde IF
Herstedøster IC
603676
fr24-05 2024
18:30 Herstedøster IC BK Avarta Herstedøster Stadion
24. maj
18:30
Herstedøster IC
BK Avarta
603678
25-05 2024
11:00 Roskilde Boldklub Frem Hellebæk Roskilde Idrætspark
25. maj
11:00
Roskilde Boldklub
Frem Hellebæk
603680
25-05 2024
12:00 IF Skjold Birkerød FC Rudersdal Birkerød Stadion
25. maj
12:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
603679
25-05 2024
13:00 Fredensborg BI Bagsværd BK Fredensborg Stadion
25. maj
13:00
Fredensborg BI
Bagsværd BK
603674
25-05 2024
13:00 Snekkersten IF Avedøre IF Snekkersten Idrætscenter
25. maj
13:00
Snekkersten IF
Avedøre IF
603675
25-05 2024
13:00 Taastrup FC Farum BK Tåstrup Idrætspark
25. maj
13:00
Taastrup FC
Farum BK
603677
25-05 2024
13:30 BSF Espergærde IF Ballerup Idrætspark
25. maj
13:30
BSF
Espergærde IF
603684
fr31-05 2024
18:30 BK Avarta BSF Tømrermester Jim Jensens Park
31. maj
18:30
BK Avarta
BSF
603687
fr31-05 2024
18:30 Avedøre IF FC Rudersdal Avedøre Stadion
31. maj
18:30
Avedøre IF
FC Rudersdal
603685
01-06 2024
13:00 Farum BK Herstedøster IC Farum Park
01. jun
13:00
Farum BK
Herstedøster IC
603686
01-06 2024
14:00 Snekkersten IF Taastrup FC Snekkersten Idrætscenter
01. jun
14:00
Snekkersten IF
Taastrup FC
603681
01-06 2024
14:00 Bagsværd BK IF Skjold Birkerød Bagsværd Stadion
01. jun
14:00
Bagsværd BK
IF Skjold Birkerød
603682
01-06 2024
14:00 Frem Hellebæk Fredensborg BI Nordkysthallen
01. jun
14:00
Frem Hellebæk
Fredensborg BI
603683
01-06 2024
14:00 Espergærde IF Roskilde Boldklub Mørdrup Idrætsanlæg
01. jun
14:00
Espergærde IF
Roskilde Boldklub
603688
fr07-06 2024
18:30 Herstedøster IC Snekkersten IF Herstedøster Stadion
07. jun
18:30
Herstedøster IC
Snekkersten IF
603750
fr07-06 2024
18:30 FC Rudersdal Bagsværd BK Vedbæk Stadion
07. jun
18:30
FC Rudersdal
Bagsværd BK
603751
fr07-06 2024
18:30 Avedøre IF Taastrup FC Avedøre Stadion
07. jun
18:30
Avedøre IF
Taastrup FC
603747
08-06 2024
11:00 Roskilde Boldklub BK Avarta Roskilde Idrætspark
08. jun
11:00
Roskilde Boldklub
BK Avarta
603749
08-06 2024
12:00 IF Skjold Birkerød Frem Hellebæk Birkerød Stadion
08. jun
12:00
IF Skjold Birkerød
Frem Hellebæk
603748
08-06 2024
13:00 Fredensborg BI Espergærde IF Fredensborg Stadion
08. jun
13:00
Fredensborg BI
Espergærde IF
603746
08-06 2024
13:30 BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
08. jun
13:30
BSF
Farum BK
603752
15-06 2024
14:00 Bagsværd BK Avedøre IF Bagsværd Stadion
15. jun
14:00
Bagsværd BK
Avedøre IF
603755
15-06 2024
14:00 Frem Hellebæk FC Rudersdal Nordkysthallen
15. jun
14:00
Frem Hellebæk
FC Rudersdal
603756
15-06 2024
14:00 Espergærde IF IF Skjold Birkerød Mørdrup Idrætsanlæg
15. jun
14:00
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
603757
15-06 2024
14:00 BK Avarta Fredensborg BI Espelundens Idrætsanlæg
15. jun
14:00
BK Avarta
Fredensborg BI
603759
15-06 2024
14:00 Farum BK Roskilde Boldklub Farum Park
15. jun
14:00
Farum BK
Roskilde Boldklub
603760
15-06 2024
14:00 Snekkersten IF BSF Snekkersten Idrætscenter
15. jun
14:00
Snekkersten IF
BSF
603761
15-06 2024
14:00 Taastrup FC Herstedøster IC Tåstrup Idrætspark
15. jun
14:00
Taastrup FC
Herstedøster IC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 22. juni 2024 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Oprykningsspil for 2´erne: 

Læs mere her Oprykningsspil

Log ind