Sjællandsserien , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
603766
fr18-08 2023
18:30 Herlufsholm GF Væggerløse SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
0
18. aug 2023
18:30
Herlufsholm GF
3
Væggerløse
0
603768
fr18-08 2023
19:00 Solrød FC Vordingborg IF Solrød Idrætscenter
0
-
2
18. aug 2023
19:00
Solrød FC
0
Vordingborg IF
2
603765
fr18-08 2023
19:00 B. Frem Rødby JP Air Tech Arena
3
-
2
18. aug 2023
19:00
B. Frem
3
Rødby
2
603767
fr18-08 2023
19:30 Herfølge BK Slagelse B&I Herfølge Stadion Kunst
8
-
0
18. aug 2023
19:30
Herfølge BK
8
Slagelse B&I
0
603773
19-08 2023
12:00 Såby Fodbold Nykøbing FC Såby Stadion
0
-
2
19. aug 2023
12:00
Såby Fodbold
0
Nykøbing FC
2
603764
19-08 2023
13:30 FC Nakskov Tune IF OK+ stadion
0
-
1
19. aug 2023
13:30
FC Nakskov
0
Tune IF
1
603772
19-08 2023
13:30 NFB Tuse IF KL Køleteknik Arena
0
-
0
19. aug 2023
13:30
NFB
0
Tuse IF
0
603785
ti22-08 2023
19:00 Nykøbing FC FC Nakskov Lollands Bank Park
2
-
0
22. aug 2023
19:00
Nykøbing FC
2
FC Nakskov
0
603775
fr25-08 2023
18:30 Tuse IF Såby Fodbold Tusehallen
2
-
4
25. aug 2023
18:30
Tuse IF
2
Såby Fodbold
4
603776
fr25-08 2023
18:30 Vordingborg IF NFB THUN Arena
0
-
1
25. aug 2023
18:30
Vordingborg IF
0
NFB
1
603781
fr25-08 2023
18:30 Rødby Herlufsholm GF Kosmos Arena
1
-
7
25. aug 2023
18:30
Rødby
1
Herlufsholm GF
7
603778
26-08 2023
12:00 Slagelse B&I Solrød FC Slagelse Stadion
0
-
4
26. aug 2023
12:00
Slagelse B&I
0
Solrød FC
4
603774
26-08 2023
13:30 Tune IF B. Frem Tune Stadion
1
-
1
26. aug 2023
13:30
Tune IF
1
B. Frem
1
603780
26-08 2023
15:30 Væggerløse Herfølge BK JBJ Arena
2
-
3
26. aug 2023
15:30
Væggerløse
2
Herfølge BK
3
603788
fr01-09 2023
18:30 Herlufsholm GF Tune IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
1
01. sep 2023
18:30
Herlufsholm GF
3
Tune IF
1
603790
fr01-09 2023
19:00 Solrød FC Væggerløse Solrød Idrætscenter
4
-
0
01. sep 2023
19:00
Solrød FC
4
Væggerløse
0
603789
fr01-09 2023
19:30 Herfølge BK Rødby Herfølge Stadion Kunst
4
-
1
01. sep 2023
19:30
Herfølge BK
4
Rødby
1
603799
02-09 2023
12:00 Såby Fodbold Vordingborg IF Såby Stadion
2
-
2
02. sep 2023
12:00
Såby Fodbold
2
Vordingborg IF
2
603787
02-09 2023
13:30 B. Frem FC Nakskov JP Air Tech Arena
2
-
2
02. sep 2023
13:30
B. Frem
2
FC Nakskov
2
603798
02-09 2023
13:30 NFB Slagelse B&I KL Køleteknik Arena
4
-
0
02. sep 2023
13:30
NFB
4
Slagelse B&I
0
603800
02-09 2023
15:00 Tuse IF Nykøbing FC Tusehallen
2
-
0
02. sep 2023
15:00
Tuse IF
2
Nykøbing FC
0
603981
ti05-09 2023
19:00 Nykøbing FC B. Frem Lollands Bank Park
1
-
0
05. sep 2023
19:00
Nykøbing FC
1
B. Frem
0
603978
09-09 2023
12:00 Slagelse B&I Såby Fodbold Slagelse Stadion
4
-
4
09. sep 2023
12:00
Slagelse B&I
4
Såby Fodbold
4
603975
09-09 2023
13:30 Tune IF Herfølge BK Tune Stadion
4
-
1
09. sep 2023
13:30
Tune IF
4
Herfølge BK
1
603976
09-09 2023
13:30 FC Nakskov Herlufsholm GF OK+ stadion
2
-
3
09. sep 2023
13:30
FC Nakskov
2
Herlufsholm GF
3
603977
09-09 2023
15:30 Vordingborg IF Tuse IF THUN Arena
3
-
1
09. sep 2023
15:30
Vordingborg IF
3
Tuse IF
1
603979
09-09 2023
15:30 Væggerløse NFB JBJ Arena
0
-
2
09. sep 2023
15:30
Væggerløse
0
NFB
2
603980
09-09 2023
15:30 Rødby Solrød FC Kosmos Arena
1
-
3
09. sep 2023
15:30
Rødby
1
Solrød FC
3
603982
fr15-09 2023
18:30 Herlufsholm GF B. Frem SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
0
15. sep 2023
18:30
Herlufsholm GF
4
B. Frem
0
603984
fr15-09 2023
19:00 Solrød FC Tune IF Solrød Idrætscenter
0
-
1
15. sep 2023
19:00
Solrød FC
0
Tune IF
1
603983
fr15-09 2023
19:30 Herfølge BK FC Nakskov Herfølge Stadion Kunst
2
-
4
15. sep 2023
19:30
Herfølge BK
2
FC Nakskov
4
603986
16-09 2023
12:00 Såby Fodbold Væggerløse Såby Stadion
4
-
1
16. sep 2023
12:00
Såby Fodbold
4
Væggerløse
1
603985
16-09 2023
13:45 NFB Rødby KL Køleteknik Arena
6
-
0
16. sep 2023
13:45
NFB
6
Rødby
0
603987
16-09 2023
15:00 Tuse IF Slagelse B&I Tusehallen
4
-
0
16. sep 2023
15:00
Tuse IF
4
Slagelse B&I
0
603988
16-09 2023
15:30 Vordingborg IF Nykøbing FC THUN Arena
1
-
1
16. sep 2023
15:30
Vordingborg IF
1
Nykøbing FC
1
604135
ti19-09 2023
19:00 Nykøbing FC Herlufsholm GF Lollands Bank Park
4
-
0
19. sep 2023
19:00
Nykøbing FC
4
Herlufsholm GF
0
604132
23-09 2023
12:00 Slagelse B&I Vordingborg IF Slagelse Stadion
1
-
6
23. sep 2023
12:00
Slagelse B&I
1
Vordingborg IF
6
603989
23-09 2023
13:30 Tune IF NFB Tune Stadion
6
-
5
23. sep 2023
13:30
Tune IF
6
NFB
5
604130
23-09 2023
13:30 FC Nakskov Solrød FC OK+ stadion
1
-
0
23. sep 2023
13:30
FC Nakskov
1
Solrød FC
0
604131
23-09 2023
13:30 B. Frem Herfølge BK JP Air Tech Arena
7
-
1
23. sep 2023
13:30
B. Frem
7
Herfølge BK
1
604133
23-09 2023
15:30 Væggerløse Tuse IF JBJ Arena
0
-
3
23. sep 2023
15:30
Væggerløse
0
Tuse IF
3
604134
23-09 2023
15:30 Rødby Såby Fodbold Kosmos Arena
0
-
6
23. sep 2023
15:30
Rødby
0
Såby Fodbold
6
604136
fr29-09 2023
19:30 Herfølge BK Herlufsholm GF Herfølge Stadion Kunst
1
-
6
29. sep 2023
19:30
Herfølge BK
1
Herlufsholm GF
6
604137
30-09 2023
12:00 Solrød FC B. Frem Solrød Idrætscenter
1
-
0
30. sep 2023
12:00
Solrød FC
1
B. Frem
0
604142
30-09 2023
12:00 Slagelse B&I Nykøbing FC Slagelse Stadion
0
-
9
30. sep 2023
12:00
Slagelse B&I
0
Nykøbing FC
9
604139
30-09 2023
12:00 Såby Fodbold Tune IF Såby Stadion
3
-
1
30. sep 2023
12:00
Såby Fodbold
3
Tune IF
1
604138
30-09 2023
13:30 NFB FC Nakskov KL Køleteknik Arena
1
-
3
30. sep 2023
13:30
NFB
1
FC Nakskov
3
604140
30-09 2023
15:00 Tuse IF Rødby Tusehallen
3
-
0
30. sep 2023
15:00
Tuse IF
3
Rødby
0
604141
30-09 2023
15:30 Vordingborg IF Væggerløse THUN Arena
4
-
0
30. sep 2023
15:30
Vordingborg IF
4
Væggerløse
0
111369
ti03-10 2023
19:00 Nykøbing FC Herfølge BK Nykøbing FC
6
-
0
03. okt 2023
19:00
Nykøbing FC
6
Herfølge BK
0
111366
fr06-10 2023
18:30 Herlufsholm GF Solrød FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
2
06. okt 2023
18:30
Herlufsholm GF
2
Solrød FC
2
111365
07-10 2023
13:30 B. Frem NFB JP Air Tech Arena
2
-
1
07. okt 2023
13:30
B. Frem
2
NFB
1
604143
07-10 2023
13:30 Tune IF Tuse IF Tune Stadion
4
-
3
07. okt 2023
13:30
Tune IF
4
Tuse IF
3
604144
07-10 2023
13:30 FC Nakskov Såby Fodbold OK+ stadion
3
-
2
07. okt 2023
13:30
FC Nakskov
3
Såby Fodbold
2
111367
07-10 2023
15:30 Væggerløse Slagelse B&I JBJ Arena
1
-
5
07. okt 2023
15:30
Væggerløse
1
Slagelse B&I
5
111368
07-10 2023
15:30 Rødby Vordingborg IF Kosmos Arena
0
-
8
07. okt 2023
15:30
Rødby
0
Vordingborg IF
8
111370
fr13-10 2023
19:00 Solrød FC Herfølge BK Solrød Idrætscenter
3
-
3
13. okt 2023
19:00
Solrød FC
3
Herfølge BK
3
604146
14-10 2023
12:00 Slagelse B&I Rødby Slagelse Stadion
3
-
0
14. okt 2023
12:00
Slagelse B&I
3
Rødby
0
111372
14-10 2023
12:00 Såby Fodbold B. Frem Såby Stadion
5
-
1
14. okt 2023
12:00
Såby Fodbold
5
B. Frem
1
111371
14-10 2023
13:30 NFB Herlufsholm GF KL Køleteknik Arena
1
-
1
14. okt 2023
13:30
NFB
1
Herlufsholm GF
1
111373
14-10 2023
15:00 Tuse IF FC Nakskov Tusehallen
4
-
4
14. okt 2023
15:00
Tuse IF
4
FC Nakskov
4
604145
14-10 2023
15:30 Vordingborg IF Tune IF THUN Arena
2
-
1
14. okt 2023
15:30
Vordingborg IF
2
Tune IF
1
604147
14-10 2023
15:30 Væggerløse Nykøbing FC JBJ Arena
0
-
1
14. okt 2023
15:30
Væggerløse
0
Nykøbing FC
1
604154
ti17-10 2023
19:00 Nykøbing FC Solrød FC Nykøbing FC
3
-
1
17. okt 2023
19:00
Nykøbing FC
3
Solrød FC
1
604151
fr20-10 2023
18:30 Herlufsholm GF Såby Fodbold Maglemølle Storhallen
0
-
3
20. okt 2023
18:30
Herlufsholm GF
0
Såby Fodbold
3
604152
fr20-10 2023
19:30 Herfølge BK NFB Herfølge Stadion Kunst
0
-
2
20. okt 2023
19:30
Herfølge BK
0
NFB
2
604148
21-10 2023
12:00 Slagelse B&I Tune IF Slagelse Stadion
3
-
6
21. okt 2023
12:00
Slagelse B&I
3
Tune IF
6
604149
21-10 2023
13:30 FC Nakskov Vordingborg IF OK+ stadion
2
-
0
21. okt 2023
13:30
FC Nakskov
2
Vordingborg IF
0
604150
21-10 2023
13:30 B. Frem Tuse IF JP Air Tech Arena
2
-
3
21. okt 2023
13:30
B. Frem
2
Tuse IF
3
604153
21-10 2023
15:30 Rødby Væggerløse Kosmos Arena
2
-
2
21. okt 2023
15:30
Rødby
2
Væggerløse
2
604156
28-10 2023
12:00 Såby Fodbold Herfølge BK Såby Stadion
5
-
3
28. okt 2023
12:00
Såby Fodbold
5
Herfølge BK
3
604159
28-10 2023
12:00 Slagelse B&I FC Nakskov Slagelse Stadion
2
-
8
28. okt 2023
12:00
Slagelse B&I
2
FC Nakskov
8
607145
28-10 2023
13:30 Rødby Nykøbing FC Kosmos Arena
0
-
6
28. okt 2023
13:30
Rødby
0
Nykøbing FC
6
604155
28-10 2023
13:30 NFB Solrød FC KL Køleteknik Arena
0
-
0
28. okt 2023
13:30
NFB
0
Solrød FC
0
604157
28-10 2023
15:00 Tuse IF Herlufsholm GF Tusehallen
3
-
0
28. okt 2023
15:00
Tuse IF
3
Herlufsholm GF
0
604158
28-10 2023
15:30 Vordingborg IF B. Frem THUN Arena
5
-
0
28. okt 2023
15:30
Vordingborg IF
5
B. Frem
0
607144
28-10 2023
15:30 Væggerløse Tune IF JBJ Arena
1
-
7
28. okt 2023
15:30
Væggerløse
1
Tune IF
7
607149
fr03-11 2023
18:30 Herlufsholm GF Vordingborg IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
1
03. nov 2023
18:30
Herlufsholm GF
3
Vordingborg IF
1
607150
fr03-11 2023
19:30 Herfølge BK Tuse IF Herfølge Stadion Kunst
0
-
2
03. nov 2023
19:30
Herfølge BK
0
Tuse IF
2
607151
04-11 2023
11:30 Solrød FC Såby Fodbold Solrød Idrætscenter
1
-
0
04. nov 2023
11:30
Solrød FC
1
Såby Fodbold
0
607152
04-11 2023
13:30 NFB Nykøbing FC KL Køleteknik Arena
1
-
0
04. nov 2023
13:30
NFB
1
Nykøbing FC
0
607147
04-11 2023
13:30 FC Nakskov Væggerløse OK+ stadion
11
-
0
04. nov 2023
13:30
FC Nakskov
11
Væggerløse
0
607148
04-11 2023
13:30 B. Frem Slagelse B&I JP Air Tech Arena
4
-
6
04. nov 2023
13:30
B. Frem
4
Slagelse B&I
6
607146
05-11 2023
13:30 Tune IF Rødby Tune Stadion Kunstgræs
7
-
0
05. nov 2023
13:30
Tune IF
7
Rødby
0
607159
ti07-11 2023
19:00 Nykøbing FC Tune IF Nykøbing FC
6
-
0
07. nov 2023
19:00
Nykøbing FC
6
Tune IF
0
607153
11-11 2023
12:00 Såby Fodbold NFB Såby Stadion
2
-
7
11. nov 2023
12:00
Såby Fodbold
2
NFB
7
607155
11-11 2023
12:00 Vordingborg IF Herfølge BK Vordingborg Kunst "Panteren"
1
-
0
11. nov 2023
12:00
Vordingborg IF
1
Herfølge BK
0
607156
11-11 2023
12:00 Slagelse B&I Herlufsholm GF Slagelse Stadion
0
-
10
11. nov 2023
12:00
Slagelse B&I
0
Herlufsholm GF
10
607158
11-11 2023
13:00 Rødby FC Nakskov Kosmos Arena
0
-
8
11. nov 2023
13:00
Rødby
0
FC Nakskov
8
607154
11-11 2023
13:00 Tuse IF Solrød FC Tusehallen
4
-
1
11. nov 2023
13:00
Tuse IF
4
Solrød FC
1
607157
11-11 2023
14:30 Væggerløse B. Frem JBJ Arena
1
-
2
11. nov 2023
14:30
Væggerløse
1
B. Frem
2
112996
ti12-03 2024
19:00 Nykøbing FC Såby Fodbold Nykøbing FC
12. mar
19:00
Nykøbing FC
Såby Fodbold
607163
16-03 2024
12:00 Slagelse B&I Herfølge BK Slagelse Stadion
16. mar
12:00
Slagelse B&I
Herfølge BK
607162
16-03 2024
12:15 Vordingborg IF Solrød FC Vordingborg Kunst "Panteren"
16. mar
12:15
Vordingborg IF
Solrød FC
607161
16-03 2024
13:00 Tuse IF NFB Tuse Kunstgræs 2020
16. mar
13:00
Tuse IF
NFB
112995
16-03 2024
13:30 Rødby B. Frem Kosmos Arena
16. mar
13:30
Rødby
B. Frem
607160
16-03 2024
13:30 Tune IF FC Nakskov Tune Stadion Kunstgræs
16. mar
13:30
Tune IF
FC Nakskov
607164
16-03 2024
14:15 Væggerløse Herlufsholm GF JBJ Arena
16. mar
14:15
Væggerløse
Herlufsholm GF
112999
fr22-03 2024
18:30 Herlufsholm GF Rødby SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
22. mar
18:30
Herlufsholm GF
Rødby
112997
fr22-03 2024
19:00 FC Nakskov Nykøbing FC OK+ stadion
22. mar
19:00
FC Nakskov
Nykøbing FC
113000
fr22-03 2024
19:30 Herfølge BK Væggerløse Herfølge Stadion Kunst
22. mar
19:30
Herfølge BK
Væggerløse
113001
23-03 2024
12:00 Solrød FC Slagelse B&I Solrød Idrætscenter
23. mar
12:00
Solrød FC
Slagelse B&I
113002
23-03 2024
12:00 NFB Vordingborg IF KL Køleteknik Arena
23. mar
12:00
NFB
Vordingborg IF
112998
23-03 2024
13:30 B. Frem Tune IF JP Air Tech Arena
23. mar
13:30
B. Frem
Tune IF
113003
23-03 2024
15:30 Såby Fodbold Tuse IF Lejrehallen Kunstbanen
23. mar
15:30
Såby Fodbold
Tuse IF
113007
06-04 2024
12:00 Slagelse B&I NFB Slagelse Stadion
06. apr
12:00
Slagelse B&I
NFB
113006
06-04 2024
12:15 Vordingborg IF Såby Fodbold Vordingborg Kunst "Panteren"
06. apr
12:15
Vordingborg IF
Såby Fodbold
607354
06-04 2024
13:30 Rødby Herfølge BK Kosmos Arena
06. apr
13:30
Rødby
Herfølge BK
113004
06-04 2024
13:30 Tune IF Herlufsholm GF Tune Stadion Kunstgræs
06. apr
13:30
Tune IF
Herlufsholm GF
113005
06-04 2024
13:30 FC Nakskov B. Frem OK+ stadion
06. apr
13:30
FC Nakskov
B. Frem
607353
06-04 2024
14:15 Væggerløse Solrød FC JBJ Arena
06. apr
14:15
Væggerløse
Solrød FC
607355
07-04 2024
12:00 Nykøbing FC Tuse IF Nykøbing FC
07. apr
12:00
Nykøbing FC
Tuse IF
607357
fr12-04 2024
18:30 Herlufsholm GF FC Nakskov SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12. apr
18:30
Herlufsholm GF
FC Nakskov
607358
fr12-04 2024
19:30 Herfølge BK Tune IF Herfølge Stadion Kunst
12. apr
19:30
Herfølge BK
Tune IF
607359
13-04 2024
12:00 Solrød FC Rødby Solrød Idrætscenter
13. apr
12:00
Solrød FC
Rødby
607360
13-04 2024
12:00 NFB Væggerløse KL Køleteknik Arena
13. apr
12:00
NFB
Væggerløse
607361
13-04 2024
13:30 Såby Fodbold Slagelse B&I Lejrehallen Kunstbanen
13. apr
13:30
Såby Fodbold
Slagelse B&I
607356
13-04 2024
13:30 B. Frem Nykøbing FC JP Air Tech Arena
13. apr
13:30
B. Frem
Nykøbing FC
607362
13-04 2024
15:00 Tuse IF Vordingborg IF Tusehallen
13. apr
15:00
Tuse IF
Vordingborg IF
113009
ti16-04 2024
19:00 Nykøbing FC Vordingborg IF Nykøbing FC
16. apr
19:00
Nykøbing FC
Vordingborg IF
607366
20-04 2024
12:00 Slagelse B&I Tuse IF Slagelse Stadion
20. apr
12:00
Slagelse B&I
Tuse IF
607367
20-04 2024
12:00 Væggerløse Såby Fodbold JBJ Arena
20. apr
12:00
Væggerløse
Såby Fodbold
113008
20-04 2024
13:30 Rødby NFB Kosmos Arena
20. apr
13:30
Rødby
NFB
607363
20-04 2024
13:30 Tune IF Solrød FC Tune Stadion
20. apr
13:30
Tune IF
Solrød FC
607364
20-04 2024
13:30 FC Nakskov Herfølge BK OK+ stadion
20. apr
13:30
FC Nakskov
Herfølge BK
607365
20-04 2024
13:30 B. Frem Herlufsholm GF JP Air Tech Arena
20. apr
13:30
B. Frem
Herlufsholm GF
113019
to25-04 2024
19:30 Herfølge BK B. Frem Herfølge Stadion Kunst
25. apr
19:30
Herfølge BK
B. Frem
113010
fr26-04 2024
18:30 Herlufsholm GF Nykøbing FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
26. apr
18:30
Herlufsholm GF
Nykøbing FC
113022
27-04 2024
12:00 Solrød FC FC Nakskov Solrød Idrætscenter
27. apr
12:00
Solrød FC
FC Nakskov
113131
27-04 2024
12:00 NFB Tune IF KL Køleteknik Arena
27. apr
12:00
NFB
Tune IF
113132
27-04 2024
12:00 Såby Fodbold Rødby Lejrehallen Kunstbanen
27. apr
12:00
Såby Fodbold
Rødby
113133
27-04 2024
15:00 Tuse IF Væggerløse Tusehallen
27. apr
15:00
Tuse IF
Væggerløse
113134
27-04 2024
15:30 Vordingborg IF Slagelse B&I THUN Arena
27. apr
15:30
Vordingborg IF
Slagelse B&I
113141
ti30-04 2024
19:00 Nykøbing FC Slagelse B&I Nykøbing FC
30. apr
19:00
Nykøbing FC
Slagelse B&I
113139
to02-05 2024
18:45 Væggerløse Vordingborg IF JBJ Arena
02. maj
18:45
Væggerløse
Vordingborg IF
113135
to02-05 2024
19:00 Tune IF Såby Fodbold Tune Stadion
02. maj
19:00
Tune IF
Såby Fodbold
113138
fr03-05 2024
18:30 Herlufsholm GF Herfølge BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
03. maj
18:30
Herlufsholm GF
Herfølge BK
113140
fr03-05 2024
18:30 Rødby Tuse IF Kosmos Arena
03. maj
18:30
Rødby
Tuse IF
113136
04-05 2024
13:30 FC Nakskov NFB OK+ stadion
04. maj
13:30
FC Nakskov
NFB
113137
04-05 2024
13:30 B. Frem Solrød FC JP Air Tech Arena
04. maj
13:30
B. Frem
Solrød FC
113142
on08-05 2024
19:30 Herfølge BK Nykøbing FC Herfølge Stadion Kunst
08. maj
19:30
Herfølge BK
Nykøbing FC
113143
11-05 2024
12:00 Solrød FC Herlufsholm GF Solrød Idrætscenter
11. maj
12:00
Solrød FC
Herlufsholm GF
113144
11-05 2024
12:00 NFB B. Frem KL Køleteknik Arena
11. maj
12:00
NFB
B. Frem
113145
11-05 2024
12:00 Såby Fodbold FC Nakskov Såby Stadion
11. maj
12:00
Såby Fodbold
FC Nakskov
113461
11-05 2024
12:00 Slagelse B&I Væggerløse Slagelse Stadion
11. maj
12:00
Slagelse B&I
Væggerløse
113146
11-05 2024
15:00 Tuse IF Tune IF Tusehallen
11. maj
15:00
Tuse IF
Tune IF
113147
11-05 2024
15:30 Vordingborg IF Rødby THUN Arena
11. maj
15:30
Vordingborg IF
Rødby
114200
ti14-05 2024
19:00 Nykøbing FC Væggerløse Nykøbing FC
14. maj
19:00
Nykøbing FC
Væggerløse
113465
fr17-05 2024
18:30 Herlufsholm GF NFB SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
17. maj
18:30
Herlufsholm GF
NFB
113698
fr17-05 2024
18:30 Rødby Slagelse B&I Kosmos Arena
17. maj
18:30
Rødby
Slagelse B&I
113466
fr17-05 2024
19:30 Herfølge BK Solrød FC Herfølge Stadion Kunst
17. maj
19:30
Herfølge BK
Solrød FC
113462
18-05 2024
13:30 Tune IF Vordingborg IF Tune Stadion
18. maj
13:30
Tune IF
Vordingborg IF
113463
18-05 2024
13:30 FC Nakskov Tuse IF OK+ stadion
18. maj
13:30
FC Nakskov
Tuse IF
113464
18-05 2024
13:30 B. Frem Såby Fodbold JP Air Tech Arena
18. maj
13:30
B. Frem
Såby Fodbold
114211
fr24-05 2024
19:00 Vordingborg IF FC Nakskov THUN Arena
24. maj
19:00
Vordingborg IF
FC Nakskov
114201
25-05 2024
12:00 Solrød FC Nykøbing FC Solrød Idrætscenter
25. maj
12:00
Solrød FC
Nykøbing FC
114202
25-05 2024
12:00 NFB Herfølge BK KL Køleteknik Arena
25. maj
12:00
NFB
Herfølge BK
114203
25-05 2024
12:00 Såby Fodbold Herlufsholm GF Såby Stadion
25. maj
12:00
Såby Fodbold
Herlufsholm GF
114213
25-05 2024
12:00 Væggerløse Rødby JBJ Arena
25. maj
12:00
Væggerløse
Rødby
114212
25-05 2024
13:30 Tune IF Slagelse B&I Tune Stadion
25. maj
13:30
Tune IF
Slagelse B&I
114204
25-05 2024
15:00 Tuse IF B. Frem Tusehallen
25. maj
15:00
Tuse IF
B. Frem
114247
ti28-05 2024
19:00 Nykøbing FC Rødby Nykøbing FC
28. maj
19:00
Nykøbing FC
Rødby
114244
fr31-05 2024
18:30 Herlufsholm GF Tuse IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
31. maj
18:30
Herlufsholm GF
Tuse IF
114245
fr31-05 2024
19:30 Herfølge BK Såby Fodbold Herfølge Stadion Kunst
31. maj
19:30
Herfølge BK
Såby Fodbold
114246
01-06 2024
12:00 Solrød FC NFB Solrød Idrætscenter
01. jun
12:00
Solrød FC
NFB
114229
01-06 2024
13:30 Tune IF Væggerløse Tune Stadion
01. jun
13:30
Tune IF
Væggerløse
114232
01-06 2024
13:30 FC Nakskov Slagelse B&I OK+ stadion
01. jun
13:30
FC Nakskov
Slagelse B&I
114233
01-06 2024
13:30 B. Frem Vordingborg IF JP Air Tech Arena
01. jun
13:30
B. Frem
Vordingborg IF
114255
ti04-06 2024
19:00 Nykøbing FC NFB Nykøbing FC
04. jun
19:00
Nykøbing FC
NFB
114254
fr07-06 2024
18:30 Rødby Tune IF Kosmos Arena
07. jun
18:30
Rødby
Tune IF
114248
08-06 2024
12:00 Såby Fodbold Solrød FC Såby Stadion
08. jun
12:00
Såby Fodbold
Solrød FC
114252
08-06 2024
12:00 Slagelse B&I B. Frem Slagelse Stadion
08. jun
12:00
Slagelse B&I
B. Frem
114253
08-06 2024
12:00 Væggerløse FC Nakskov JBJ Arena
08. jun
12:00
Væggerløse
FC Nakskov
114249
08-06 2024
15:00 Tuse IF Herfølge BK Tusehallen
08. jun
15:00
Tuse IF
Herfølge BK
114250
08-06 2024
15:30 Vordingborg IF Herlufsholm GF THUN Arena
08. jun
15:30
Vordingborg IF
Herlufsholm GF
114257
15-06 2024
14:00 Tune IF Nykøbing FC Tune Stadion
15. jun
14:00
Tune IF
Nykøbing FC
114259
15-06 2024
14:00 FC Nakskov Rødby OK+ stadion
15. jun
14:00
FC Nakskov
Rødby
114276
15-06 2024
14:00 B. Frem Væggerløse JP Air Tech Arena
15. jun
14:00
B. Frem
Væggerløse
114277
15-06 2024
14:00 Herlufsholm GF Slagelse B&I SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
15. jun
14:00
Herlufsholm GF
Slagelse B&I
114278
15-06 2024
14:00 Herfølge BK Vordingborg IF Herfølge Stadion Kunst
15. jun
14:00
Herfølge BK
Vordingborg IF
114280
15-06 2024
14:00 Solrød FC Tuse IF Solrød Idrætscenter
15. jun
14:00
Solrød FC
Tuse IF
114281
15-06 2024
14:00 NFB Såby Fodbold KL Køleteknik Arena
15. jun
14:00
NFB
Såby Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 22. juni 2024 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Oprykningsspil for 2´erne: 

Læs mere her Oprykningsspil

Log ind