Serie 3 , Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
306810
fr18-08 2023
18:30 Svebølle BI 2016 Jernløse BK Svebølle Stadion
1
-
1
18. aug 2023
18:30
Svebølle BI 2016
1
Jernløse BK
1
306808
19-08 2023
12:00 Raklev GI Gislinge BK Røsnæshallen
1
-
3
19. aug 2023
12:00
Raklev GI
1
Gislinge BK
3
306809
19-08 2023
13:30 Svinninge IF Nykøbing IF Svinninge Sportscenter
1
-
3
19. aug 2023
13:30
Svinninge IF
1
Nykøbing IF
3
306811
19-08 2023
15:30 TFC Odsherred Kr. Helsinge IF Vig Idrætscenter
0
-
1
19. aug 2023
15:30
TFC Odsherred
0
Kr. Helsinge IF
1
306868
19-08 2023
15:30 Rørby-Værslev IF Kalundborg GB Rørby Stadion
3
-
4
19. aug 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
3
Kalundborg GB
4
306869
ti22-08 2023
18:45 Hvalsø IF Vipperød BK Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
0
22. aug 2023
18:45
Hvalsø IF
1
Vipperød BK
0
306872
fr25-08 2023
18:30 Kr. Helsinge IF Nykøbing IF Kirke Helsinge Sportsplads
2
-
2
25. aug 2023
18:30
Kr. Helsinge IF
2
Nykøbing IF
2
306979
fr25-08 2023
18:30 Jernløse BK Raklev GI Jernløse Hallen
4
-
0
25. aug 2023
18:30
Jernløse BK
4
Raklev GI
0
306870
26-08 2023
13:00 Vipperød BK Rørby-Værslev IF Vipperødhallen
6
-
1
26. aug 2023
13:00
Vipperød BK
6
Rørby-Værslev IF
1
306946
26-08 2023
15:00 Gislinge BK Hvalsø IF Gislinge Stadion
2
-
3
26. aug 2023
15:00
Gislinge BK
2
Hvalsø IF
3
306871
26-08 2023
15:30 Svinninge IF Svebølle BI 2016 Svinninge Sportscenter
3
-
2
26. aug 2023
15:30
Svinninge IF
3
Svebølle BI 2016
2
306945
27-08 2023
16:00 Kalundborg GB TFC Odsherred Munkesø Stadion
6
-
1
27. aug 2023
16:00
Kalundborg GB
6
TFC Odsherred
1
306985
02-09 2023
14:00 Hvalsø IF Jernløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
6
-
0
02. sep 2023
14:00
Hvalsø IF
6
Jernløse BK
0
306980
02-09 2023
15:00 Nykøbing IF Kalundborg GB Kongeengen
2
-
3
02. sep 2023
15:00
Nykøbing IF
2
Kalundborg GB
3
306982
02-09 2023
15:30 Svinninge IF Kr. Helsinge IF Svinninge Sportscenter
1
-
0
02. sep 2023
15:30
Svinninge IF
1
Kr. Helsinge IF
0
306983
02-09 2023
15:30 TFC Odsherred Vipperød BK Vig Idrætscenter
3
-
4
02. sep 2023
15:30
TFC Odsherred
3
Vipperød BK
4
306984
02-09 2023
15:30 Rørby-Værslev IF Gislinge BK Rørby Stadion
0
-
5
02. sep 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
0
Gislinge BK
5
306981
02-09 2023
16:00 Svebølle BI 2016 Raklev GI Svebølle Stadion
1
-
5
02. sep 2023
16:00
Svebølle BI 2016
1
Raklev GI
5
306988
fr08-09 2023
18:00 Kr. Helsinge IF Svebølle BI 2016 Kirke Helsinge Sportsplads
1
-
2
08. sep 2023
18:00
Kr. Helsinge IF
1
Svebølle BI 2016
2
307001
fr08-09 2023
18:30 Jernløse BK Rørby-Værslev IF Jernløse Hallen
4
-
1
08. sep 2023
18:30
Jernløse BK
4
Rørby-Værslev IF
1
306987
09-09 2023
11:30 Raklev GI Hvalsø IF Røsnæshallen
2
-
1
09. sep 2023
11:30
Raklev GI
2
Hvalsø IF
1
306999
09-09 2023
12:00 Kalundborg GB Svinninge IF Munkesø Stadion
3
-
6
09. sep 2023
12:00
Kalundborg GB
3
Svinninge IF
6
306986
09-09 2023
13:00 Vipperød BK Nykøbing IF Vipperødhallen
2
-
3
09. sep 2023
13:00
Vipperød BK
2
Nykøbing IF
3
307000
09-09 2023
15:00 Gislinge BK TFC Odsherred Gislinge Stadion
3
-
0
09. sep 2023
15:00
Gislinge BK
3
TFC Odsherred
0
307004
to14-09 2023
19:00 Svinninge IF Vipperød BK Svinninge Sportscenter
2
-
1
14. sep 2023
19:00
Svinninge IF
2
Vipperød BK
1
307006
fr15-09 2023
18:00 Kr. Helsinge IF Kalundborg GB Kirke Helsinge Sportsplads
3
-
2
15. sep 2023
18:00
Kr. Helsinge IF
3
Kalundborg GB
2
307002
16-09 2023
15:00 Nykøbing IF Gislinge BK Kongeengen
0
-
3
16. sep 2023
15:00
Nykøbing IF
0
Gislinge BK
3
307007
16-09 2023
15:30 Rørby-Værslev IF Raklev GI Rørby Stadion
2
-
2
16. sep 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
2
Raklev GI
2
307005
17-09 2023
15:30 TFC Odsherred Jernløse BK Vig Idrætscenter
2
-
4
17. sep 2023
15:30
TFC Odsherred
2
Jernløse BK
4
307003
ti19-09 2023
18:45 Svebølle BI 2016 Hvalsø IF Svebølle Stadion
1
-
5
19. sep 2023
18:45
Svebølle BI 2016
1
Hvalsø IF
5
307043
fr22-09 2023
17:45 Jernløse BK Nykøbing IF Jernløse Hallen
4
-
2
22. sep 2023
17:45
Jernløse BK
4
Nykøbing IF
2
307009
23-09 2023
11:30 Raklev GI TFC Odsherred Røsnæshallen
7
-
2
23. sep 2023
11:30
Raklev GI
7
TFC Odsherred
2
307040
23-09 2023
12:00 Kalundborg GB Svebølle BI 2016 Munkesø Stadion
10
-
3
23. sep 2023
12:00
Kalundborg GB
10
Svebølle BI 2016
3
307008
23-09 2023
13:15 Vipperød BK Kr. Helsinge IF Vipperødhallen
1
-
2
23. sep 2023
13:15
Vipperød BK
1
Kr. Helsinge IF
2
307041
23-09 2023
14:00 Hvalsø IF Rørby-Værslev IF Hvalsø ny Idrætsplads
7
-
0
23. sep 2023
14:00
Hvalsø IF
7
Rørby-Værslev IF
0
307042
23-09 2023
15:00 Gislinge BK Svinninge IF Gislinge Stadion
2
-
1
23. sep 2023
15:00
Gislinge BK
2
Svinninge IF
1
307241
30-09 2023
12:00 Kalundborg GB Vipperød BK Munkesø Stadion
3
-
2
30. sep 2023
12:00
Kalundborg GB
3
Vipperød BK
2
307044
30-09 2023
15:00 Nykøbing IF Raklev GI Kongeengen
1
-
1
30. sep 2023
15:00
Nykøbing IF
1
Raklev GI
1
307240
30-09 2023
15:00 Kr. Helsinge IF Gislinge BK Kirke Helsinge Sportsplads
0
-
6
30. sep 2023
15:00
Kr. Helsinge IF
0
Gislinge BK
6
307045
30-09 2023
16:00 Svebølle BI 2016 Rørby-Værslev IF Svebølle Stadion
3
-
4
30. sep 2023
16:00
Svebølle BI 2016
3
Rørby-Værslev IF
4
307239
01-10 2023
15:30 TFC Odsherred Hvalsø IF Vig Idrætscenter
2
-
2
01. okt 2023
15:30
TFC Odsherred
2
Hvalsø IF
2
307046
ma02-10 2023
19:00 Svinninge IF Jernløse BK Svinninge Sportscenter
3
-
1
02. okt 2023
19:00
Svinninge IF
3
Jernløse BK
1
307247
fr06-10 2023
18:30 Jernløse BK Kr. Helsinge IF Jernløse Hallen
3
-
2
06. okt 2023
18:30
Jernløse BK
3
Kr. Helsinge IF
2
307243
07-10 2023
11:30 Raklev GI Svinninge IF Røsnæshallen
1
-
4
07. okt 2023
11:30
Raklev GI
1
Svinninge IF
4
307242
07-10 2023
13:15 Vipperød BK Svebølle BI 2016 Vipperødhallen
7
-
2
07. okt 2023
13:15
Vipperød BK
7
Svebølle BI 2016
2
307245
07-10 2023
14:00 Hvalsø IF Nykøbing IF Hvalsø ny Idrætsplads
3
-
1
07. okt 2023
14:00
Hvalsø IF
3
Nykøbing IF
1
307246
07-10 2023
15:00 Gislinge BK Kalundborg GB Gislinge Stadion
5
-
0
07. okt 2023
15:00
Gislinge BK
5
Kalundborg GB
0
307244
07-10 2023
15:30 Rørby-Værslev IF TFC Odsherred Rørby Stadion
2
-
3
07. okt 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
2
TFC Odsherred
3
307263
14-10 2023
12:00 Kalundborg GB Jernløse BK Munkesø Stadion
2
-
1
14. okt 2023
12:00
Kalundborg GB
2
Jernløse BK
1
307248
14-10 2023
13:00 Vipperød BK Gislinge BK Vipperødhallen
0
-
4
14. okt 2023
13:00
Vipperød BK
0
Gislinge BK
4
307249
14-10 2023
15:00 Nykøbing IF Rørby-Værslev IF Kongeengen
3
-
1
14. okt 2023
15:00
Nykøbing IF
3
Rørby-Værslev IF
1
307261
14-10 2023
15:30 Svinninge IF Hvalsø IF Svinninge Sportscenter
1
-
4
14. okt 2023
15:30
Svinninge IF
1
Hvalsø IF
4
307262
14-10 2023
15:30 Kr. Helsinge IF Raklev GI Kirke Helsinge Sportsplads
4
-
2
14. okt 2023
15:30
Kr. Helsinge IF
4
Raklev GI
2
307260
14-10 2023
16:00 Svebølle BI 2016 TFC Odsherred Svebølle Stadion
3
-
2
14. okt 2023
16:00
Svebølle BI 2016
3
TFC Odsherred
2
307264
21-10 2023
11:30 Raklev GI Kalundborg GB Røsnæshallen
1
-
3
21. okt 2023
11:30
Raklev GI
1
Kalundborg GB
3
307268
21-10 2023
14:00 Hvalsø IF Kr. Helsinge IF Hvalsø ny Idrætsplads
2
-
2
21. okt 2023
14:00
Hvalsø IF
2
Kr. Helsinge IF
2
307267
21-10 2023
15:30 Rørby-Værslev IF Svinninge IF Rørby Stadion
1
-
4
21. okt 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
1
Svinninge IF
4
307265
21-10 2023
16:00 Svebølle BI 2016 Gislinge BK Svebølle Stadion
1
-
7
21. okt 2023
16:00
Svebølle BI 2016
1
Gislinge BK
7
307266
22-10 2023
15:30 TFC Odsherred Nykøbing IF Vig Idrætscenter
1
-
3
22. okt 2023
15:30
TFC Odsherred
1
Nykøbing IF
3
307269
on25-10 2023
19:00 Jernløse BK Vipperød BK Jernløse Hallen
5
-
4
25. okt 2023
19:00
Jernløse BK
5
Vipperød BK
4
307274
28-10 2023
12:00 Kalundborg GB Hvalsø IF Munkesø Stadion
0
-
3
28. okt 2023
12:00
Kalundborg GB
0
Hvalsø IF
3
307270
28-10 2023
13:00 Vipperød BK Raklev GI Vipperødhallen
3
-
0
28. okt 2023
13:00
Vipperød BK
3
Raklev GI
0
307271
28-10 2023
15:00 Nykøbing IF Svebølle BI 2016 Kongeengen
2
-
3
28. okt 2023
15:00
Nykøbing IF
2
Svebølle BI 2016
3
307275
28-10 2023
15:00 Gislinge BK Jernløse BK Gislinge Stadion
3
-
1
28. okt 2023
15:00
Gislinge BK
3
Jernløse BK
1
307273
28-10 2023
15:00 Kr. Helsinge IF Rørby-Værslev IF Kirke Helsinge Sportsplads
3
-
1
28. okt 2023
15:00
Kr. Helsinge IF
3
Rørby-Værslev IF
1
307272
28-10 2023
15:30 Svinninge IF TFC Odsherred Svinninge Sportscenter
4
-
0
28. okt 2023
15:30
Svinninge IF
4
TFC Odsherred
0
307278
to04-04 2024
19:00 Vipperød BK Hvalsø IF Vipperødhallen
04. apr
19:00
Vipperød BK
Hvalsø IF
307280
fr05-04 2024
18:00 Kr. Helsinge IF TFC Odsherred Kirke Helsinge Sportsplads
05. apr
18:00
Kr. Helsinge IF
TFC Odsherred
310363
fr05-04 2024
18:00 Jernløse BK Svebølle BI 2016 Jernløse Hallen
05. apr
18:00
Jernløse BK
Svebølle BI 2016
310361
06-04 2024
12:00 Kalundborg GB Rørby-Værslev IF Munkesø Stadion
06. apr
12:00
Kalundborg GB
Rørby-Værslev IF
310362
06-04 2024
15:00 Gislinge BK Raklev GI Gislinge Stadion
06. apr
15:00
Gislinge BK
Raklev GI
307279
06-04 2024
15:30 Nykøbing IF Svinninge IF Kongeengen
06. apr
15:30
Nykøbing IF
Svinninge IF
310364
fr12-04 2024
19:00 Raklev GI Jernløse BK Røsnæshallen
12. apr
19:00
Raklev GI
Jernløse BK
310367
13-04 2024
13:30 TFC Odsherred Kalundborg GB Vig Idrætscenter
13. apr
13:30
TFC Odsherred
Kalundborg GB
310369
13-04 2024
14:30 Hvalsø IF Gislinge BK Hvalsø ny Idrætsplads
13. apr
14:30
Hvalsø IF
Gislinge BK
310368
13-04 2024
15:30 Rørby-Værslev IF Vipperød BK Rørby Stadion
13. apr
15:30
Rørby-Værslev IF
Vipperød BK
310365
13-04 2024
15:30 Nykøbing IF Kr. Helsinge IF Kongeengen
13. apr
15:30
Nykøbing IF
Kr. Helsinge IF
310366
13-04 2024
16:00 Svebølle BI 2016 Svinninge IF Svebølle Stadion
13. apr
16:00
Svebølle BI 2016
Svinninge IF
335458
fr19-04 2024
18:30 Kr. Helsinge IF Svinninge IF Kirke Helsinge Sportsplads
19. apr
18:30
Kr. Helsinge IF
Svinninge IF
335461
fr19-04 2024
18:30 Jernløse BK Hvalsø IF Jernløse Hallen
19. apr
18:30
Jernløse BK
Hvalsø IF
335459
20-04 2024
12:00 Kalundborg GB Nykøbing IF Munkesø Stadion
20. apr
12:00
Kalundborg GB
Nykøbing IF
310370
20-04 2024
13:00 Vipperød BK TFC Odsherred Vipperødhallen
20. apr
13:00
Vipperød BK
TFC Odsherred
335460
20-04 2024
15:00 Gislinge BK Rørby-Værslev IF Gislinge Stadion
20. apr
15:00
Gislinge BK
Rørby-Værslev IF
335457
20-04 2024
16:00 Raklev GI Svebølle BI 2016 Røsnæshallen
20. apr
16:00
Raklev GI
Svebølle BI 2016
335465
27-04 2024
14:15 TFC Odsherred Gislinge BK Vig Idrætscenter
27. apr
14:15
TFC Odsherred
Gislinge BK
335467
27-04 2024
14:30 Hvalsø IF Raklev GI Hvalsø ny Idrætsplads
27. apr
14:30
Hvalsø IF
Raklev GI
335466
27-04 2024
15:30 Rørby-Værslev IF Jernløse BK Rørby Stadion
27. apr
15:30
Rørby-Værslev IF
Jernløse BK
335464
27-04 2024
15:30 Svinninge IF Kalundborg GB Svinninge Sportscenter
27. apr
15:30
Svinninge IF
Kalundborg GB
335462
27-04 2024
15:30 Nykøbing IF Vipperød BK Kongeengen
27. apr
15:30
Nykøbing IF
Vipperød BK
335463
27-04 2024
16:00 Svebølle BI 2016 Kr. Helsinge IF Svebølle Stadion
27. apr
16:00
Svebølle BI 2016
Kr. Helsinge IF
335473
fr03-05 2024
18:30 Jernløse BK TFC Odsherred Jernløse Hallen
03. maj
18:30
Jernløse BK
TFC Odsherred
335470
04-05 2024
12:00 Kalundborg GB Kr. Helsinge IF Munkesø Stadion
04. maj
12:00
Kalundborg GB
Kr. Helsinge IF
335468
04-05 2024
13:00 Vipperød BK Svinninge IF Vipperødhallen
04. maj
13:00
Vipperød BK
Svinninge IF
335471
04-05 2024
14:30 Hvalsø IF Svebølle BI 2016 Hvalsø ny Idrætsplads
04. maj
14:30
Hvalsø IF
Svebølle BI 2016
335472
04-05 2024
15:00 Gislinge BK Nykøbing IF Gislinge Stadion
04. maj
15:00
Gislinge BK
Nykøbing IF
335469
04-05 2024
16:15 Raklev GI Rørby-Værslev IF Røsnæshallen
04. maj
16:15
Raklev GI
Rørby-Værslev IF
335476
ti07-05 2024
18:30 Svinninge IF Gislinge BK Svinninge Sportscenter
07. maj
18:30
Svinninge IF
Gislinge BK
335478
fr10-05 2024
19:00 Kr. Helsinge IF Vipperød BK Kirke Helsinge Sportsplads
10. maj
19:00
Kr. Helsinge IF
Vipperød BK
335477
11-05 2024
13:30 TFC Odsherred Raklev GI Vig Idrætscenter
11. maj
13:30
TFC Odsherred
Raklev GI
335479
11-05 2024
15:30 Rørby-Værslev IF Hvalsø IF Rørby Stadion
11. maj
15:30
Rørby-Værslev IF
Hvalsø IF
335474
11-05 2024
15:30 Nykøbing IF Jernløse BK Kongeengen
11. maj
15:30
Nykøbing IF
Jernløse BK
335475
11-05 2024
16:00 Svebølle BI 2016 Kalundborg GB Svebølle Stadion
11. maj
16:00
Svebølle BI 2016
Kalundborg GB
335482
fr17-05 2024
18:30 Rørby-Værslev IF Svebølle BI 2016 Rørby Stadion
17. maj
18:30
Rørby-Værslev IF
Svebølle BI 2016
335485
fr17-05 2024
18:30 Jernløse BK Svinninge IF Jernløse Hallen
17. maj
18:30
Jernløse BK
Svinninge IF
335481
18-05 2024
11:30 Raklev GI Nykøbing IF Røsnæshallen
18. maj
11:30
Raklev GI
Nykøbing IF
335480
18-05 2024
13:00 Vipperød BK Kalundborg GB Vipperødhallen
18. maj
13:00
Vipperød BK
Kalundborg GB
335483
18-05 2024
14:30 Hvalsø IF TFC Odsherred Hvalsø ny Idrætsplads
18. maj
14:30
Hvalsø IF
TFC Odsherred
335484
18-05 2024
15:00 Gislinge BK Kr. Helsinge IF Gislinge Stadion
18. maj
15:00
Gislinge BK
Kr. Helsinge IF
335487
ti21-05 2024
18:30 Svebølle BI 2016 Vipperød BK Svebølle Stadion
21. maj
18:30
Svebølle BI 2016
Vipperød BK
335490
fr24-05 2024
19:00 Kr. Helsinge IF Jernløse BK Kirke Helsinge Sportsplads
24. maj
19:00
Kr. Helsinge IF
Jernløse BK
335491
25-05 2024
12:00 Kalundborg GB Gislinge BK Munkesø Stadion
25. maj
12:00
Kalundborg GB
Gislinge BK
335486
25-05 2024
15:30 Nykøbing IF Hvalsø IF Kongeengen
25. maj
15:30
Nykøbing IF
Hvalsø IF
335488
25-05 2024
15:30 Svinninge IF Raklev GI Svinninge Sportscenter
25. maj
15:30
Svinninge IF
Raklev GI
335489
25-05 2024
15:30 TFC Odsherred Rørby-Værslev IF Vig Idrætscenter
25. maj
15:30
TFC Odsherred
Rørby-Værslev IF
335497
fr31-05 2024
18:30 Jernløse BK Kalundborg GB Jernløse Hallen
31. maj
18:30
Jernløse BK
Kalundborg GB
335492
01-06 2024
14:15 Raklev GI Kr. Helsinge IF Røsnæshallen
01. jun
14:15
Raklev GI
Kr. Helsinge IF
335495
01-06 2024
14:30 Hvalsø IF Svinninge IF Hvalsø ny Idrætsplads
01. jun
14:30
Hvalsø IF
Svinninge IF
335496
01-06 2024
15:00 Gislinge BK Vipperød BK Gislinge Stadion
01. jun
15:00
Gislinge BK
Vipperød BK
335493
01-06 2024
15:30 TFC Odsherred Svebølle BI 2016 Vig Idrætscenter
01. jun
15:30
TFC Odsherred
Svebølle BI 2016
335494
01-06 2024
15:30 Rørby-Værslev IF Nykøbing IF Rørby Stadion
01. jun
15:30
Rørby-Værslev IF
Nykøbing IF
335501
fr07-06 2024
19:00 Kr. Helsinge IF Hvalsø IF Kirke Helsinge Sportsplads
07. jun
19:00
Kr. Helsinge IF
Hvalsø IF
335502
08-06 2024
12:00 Kalundborg GB Raklev GI Munkesø Stadion
08. jun
12:00
Kalundborg GB
Raklev GI
335498
08-06 2024
13:00 Vipperød BK Jernløse BK Vipperødhallen
08. jun
13:00
Vipperød BK
Jernløse BK
335503
08-06 2024
15:00 Gislinge BK Svebølle BI 2016 Gislinge Stadion
08. jun
15:00
Gislinge BK
Svebølle BI 2016
335499
08-06 2024
15:30 Nykøbing IF TFC Odsherred Kongeengen
08. jun
15:30
Nykøbing IF
TFC Odsherred
335500
08-06 2024
15:30 Svinninge IF Rørby-Værslev IF Svinninge Sportscenter
08. jun
15:30
Svinninge IF
Rørby-Værslev IF
335590
fr14-06 2024
18:30 Jernløse BK Gislinge BK Jernløse Hallen
14. jun
18:30
Jernløse BK
Gislinge BK
335587
15-06 2024
12:00 TFC Odsherred Svinninge IF Vig Idrætscenter
15. jun
12:00
TFC Odsherred
Svinninge IF
335588
15-06 2024
12:00 Rørby-Værslev IF Kr. Helsinge IF Rørby Stadion
15. jun
12:00
Rørby-Værslev IF
Kr. Helsinge IF
335585
15-06 2024
13:00 Raklev GI Vipperød BK Røsnæshallen
15. jun
13:00
Raklev GI
Vipperød BK
335589
15-06 2024
14:30 Hvalsø IF Kalundborg GB Hvalsø ny Idrætsplads
15. jun
14:30
Hvalsø IF
Kalundborg GB
335586
15-06 2024
16:00 Svebølle BI 2016 Nykøbing IF Svebølle Stadion
15. jun
16:00
Svebølle BI 2016
Nykøbing IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind