Serie 3 , Pulje 6

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Resultat
335458
fr19-04 2024
18:30
Kr. Helsinge IF
Svinninge IF
0
-
2
19. apr
18:30
Kr. Helsinge IF
0
Svinninge IF
2
335461
fr19-04 2024
18:30
Jernløse BK
Hvalsø IF
0
-
6
19. apr
18:30
Jernløse BK
0
Hvalsø IF
6
335459
20-04 2024
12:00
Kalundborg GB
Nykøbing IF
5
-
0
20. apr
12:00
Kalundborg GB
5
Nykøbing IF
0
310370
20-04 2024
14:00
Vipperød BK
TFC Odsherred
5
-
5
20. apr
14:00
Vipperød BK
5
TFC Odsherred
5
335460
20-04 2024
15:00
Gislinge BK
Rørby-Værslev IF
1
-
2
20. apr
15:00
Gislinge BK
1
Rørby-Værslev IF
2
335457
20-04 2024
16:00
Raklev GI
Svebølle BI 2016
3
-
2
20. apr
16:00
Raklev GI
3
Svebølle BI 2016
2

Stilling

K V U T Score P
1 14 11 2 1
50
-
12
35
2 14 11 0 3
48
-
13
33
3 14 11 0 3
43
-
20
33
4 14 8 1 5
43
-
33
25
5 14 6 3 5
33
-
37
21
6 14 6 2 6
22
-
27
20
7 14 5 2 7
25
-
37
17
8 14 4 3 7
30
-
36
15
9 14 4 1 9
38
-
40
13
10 14 4 1 9
24
-
49
13
11 14 3 2 9
28
-
56
11
12 14 1 3 10
22
-
46
6

Kommende kampe

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Resultat
335465
27-04 2024
14:15
TFC Odsherred
Gislinge BK
27. apr
14:15
TFC Odsherred
Gislinge BK
335467
27-04 2024
14:30
Hvalsø IF
Raklev GI
27. apr
14:30
Hvalsø IF
Raklev GI
335462
27-04 2024
15:30
Nykøbing IF
Vipperød BK
27. apr
15:30
Nykøbing IF
Vipperød BK
335464
27-04 2024
15:30
Svinninge IF
Kalundborg GB
27. apr
15:30
Svinninge IF
Kalundborg GB
335466
27-04 2024
15:30
Rørby-Værslev IF
Jernløse BK
27. apr
15:30
Rørby-Værslev IF
Jernløse BK
335463
27-04 2024
16:00
Svebølle BI 2016
Kr. Helsinge IF
27. apr
16:00
Svebølle BI 2016
Kr. Helsinge IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind