Serie 5 - Efterår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
648052
19-08 2023
13:00 Oversidder Melby-Liseleje IF
19. aug 2023
13:00
Oversidder
Melby-Liseleje IF
648054
20-08 2023
11:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Frederikssund IK (2) Vejby Idrætsplads
4
-
1
20. aug 2023
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Frederikssund IK (2)
1
648055
20-08 2023
12:00 Annisse IF Frederikssund IK (1) Annisse Stadion
3
-
3
20. aug 2023
12:00
Annisse IF
3
Frederikssund IK (1)
3
648053
20-08 2023
12:00 Brødeskov IF ORI-Fodbold Brødeskov Stadion
7
-
0
20. aug 2023
12:00
Brødeskov IF
7
ORI-Fodbold
0
648050
on23-08 2023
18:30 Gørløse SI Dalby IF / HFK fodbold Gørløse Stadion
3
-
1
23. aug 2023
18:30
Gørløse SI
3
Dalby IF / HFK fodbold
1
648358
to24-08 2023
18:40 ORI-Fodbold Snekkersten IF (1) Oppe-Sundby Stadion
UHT
24. aug 2023
18:40
ORI-Fodbold
Snekkersten IF (1)
UHT
648359
to24-08 2023
19:00 Frederikssund IK (2) Brødeskov IF Frederikssund Stadion
2
-
13
24. aug 2023
19:00
Frederikssund IK (2)
2
Brødeskov IF
13
648357
26-08 2023
13:00 Slangerup & Omegn IF Oversidder Slangerup Stadion Kunst
26. aug 2023
13:00
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
648361
26-08 2023
16:00 Melby-Liseleje IF Gørløse SI Melby Stadion
2
-
2
26. aug 2023
16:00
Melby-Liseleje IF
2
Gørløse SI
2
648360
27-08 2023
12:00 Dalby IF / HFK fodbold Annisse IF Dalby Stadion
4
-
5
27. aug 2023
12:00
Dalby IF / HFK fodbold
4
Annisse IF
5
648056
27-08 2023
13:00 Frederikssund IK (1) VTF (Vejby/Tisvilde) Frederikssund Stadion
4
-
4
27. aug 2023
13:00
Frederikssund IK (1)
4
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
648364
02-09 2023
13:00 Slangerup & Omegn IF ORI-Fodbold Slangerup Stadion Kunst
UHT
02. sep 2023
13:00
Slangerup & Omegn IF
ORI-Fodbold
UHT
648365
02-09 2023
14:00 Brødeskov IF Frederikssund IK (1) Brødeskov Stadion
4
-
4
02. sep 2023
14:00
Brødeskov IF
4
Frederikssund IK (1)
4
648363
03-09 2023
11:00 Oversidder Gørløse SI
03. sep 2023
11:00
Oversidder
Gørløse SI
648366
03-09 2023
11:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Dalby IF / HFK fodbold Vejby Idrætsplads
UHT
03. sep 2023
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Dalby IF / HFK fodbold
UHT
648367
03-09 2023
12:00 Annisse IF Melby-Liseleje IF Annisse Stadion
5
-
3
03. sep 2023
12:00
Annisse IF
5
Melby-Liseleje IF
3
648362
03-09 2023
13:00 Snekkersten IF (1) Frederikssund IK (2) Snekkersten Idrætscenter
5
-
2
03. sep 2023
13:00
Snekkersten IF (1)
5
Frederikssund IK (2)
2
648376
09-09 2023
10:00 Frederikssund IK (2) Slangerup & Omegn IF Frederikssund Stadion
1
-
5
09. sep 2023
10:00
Frederikssund IK (2)
1
Slangerup & Omegn IF
5
648378
09-09 2023
14:15 Melby-Liseleje IF VTF (Vejby/Tisvilde) Melby Stadion
0
-
1
09. sep 2023
14:15
Melby-Liseleje IF
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
648375
10-09 2023
12:00 ORI-Fodbold Oversidder Oppe-Sundby Stadion
10. sep 2023
12:00
ORI-Fodbold
Oversidder
648377
10-09 2023
12:00 Dalby IF / HFK fodbold Brødeskov IF Dalby Stadion
HMH
10. sep 2023
12:00
Dalby IF / HFK fodbold
Brødeskov IF
HMH
648374
10-09 2023
15:00 Gørløse SI Annisse IF Gørløse Stadion
6
-
3
10. sep 2023
15:00
Gørløse SI
6
Annisse IF
3
648368
ti12-09 2023
19:30 Frederikssund IK (1) Snekkersten IF (1) Frederikssund Stadion
2
-
2
12. sep 2023
19:30
Frederikssund IK (1)
2
Snekkersten IF (1)
2
648381
16-09 2023
13:00 Slangerup & Omegn IF Frederikssund IK (1) Slangerup Stadion Kunst
3
-
3
16. sep 2023
13:00
Slangerup & Omegn IF
3
Frederikssund IK (1)
3
648380
17-09 2023
11:00 Oversidder Annisse IF
17. sep 2023
11:00
Oversidder
Annisse IF
651207
17-09 2023
11:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Gørløse SI Vejby Idrætsplads
11
-
1
17. sep 2023
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
11
Gørløse SI
1
648382
17-09 2023
12:00 Brødeskov IF Melby-Liseleje IF Brødeskov Stadion
8
-
2
17. sep 2023
12:00
Brødeskov IF
8
Melby-Liseleje IF
2
648383
17-09 2023
12:00 ORI-Fodbold Frederikssund IK (2) Oppe-Sundby Stadion
7
-
2
17. sep 2023
12:00
ORI-Fodbold
7
Frederikssund IK (2)
2
648379
17-09 2023
13:00 Snekkersten IF (1) Dalby IF / HFK fodbold Snekkersten Idrætscenter
UHT
17. sep 2023
13:00
Snekkersten IF (1)
Dalby IF / HFK fodbold
UHT
651213
23-09 2023
12:30 Melby-Liseleje IF Snekkersten IF (1) Melby Stadion
UHT
23. sep 2023
12:30
Melby-Liseleje IF
Snekkersten IF (1)
UHT
651210
23-09 2023
13:00 Frederikssund IK (2) Oversidder Frederikssund Stadion
23. sep 2023
13:00
Frederikssund IK (2)
Oversidder
651209
23-09 2023
14:00 Gørløse SI Brødeskov IF Gørløse Stadion
6
-
8
23. sep 2023
14:00
Gørløse SI
6
Brødeskov IF
8
651211
24-09 2023
12:00 Annisse IF VTF (Vejby/Tisvilde) Annisse Stadion
HHT
24. sep 2023
12:00
Annisse IF
VTF (Vejby/Tisvilde)
HHT
651212
24-09 2023
12:00 Dalby IF / HFK fodbold Slangerup & Omegn IF Dalby Stadion
2
-
4
24. sep 2023
12:00
Dalby IF / HFK fodbold
2
Slangerup & Omegn IF
4
651208
24-09 2023
13:00 Frederikssund IK (1) ORI-Fodbold Frederikssund Stadion
UHT
24. sep 2023
13:00
Frederikssund IK (1)
ORI-Fodbold
UHT
651215
to28-09 2023
18:00 Oversidder VTF (Vejby/Tisvilde)
28. sep 2023
18:00
Oversidder
VTF (Vejby/Tisvilde)
651216
to28-09 2023
19:00 Slangerup & Omegn IF Melby-Liseleje IF Slangerup Stadion Kunst
5
-
0
28. sep 2023
19:00
Slangerup & Omegn IF
5
Melby-Liseleje IF
0
651219
fr29-09 2023
18:30 Frederikssund IK (2) Frederikssund IK (1) Frederikssund Stadion
4
-
1
29. sep 2023
18:30
Frederikssund IK (2)
4
Frederikssund IK (1)
1
651217
01-10 2023
12:00 Brødeskov IF Annisse IF Brødeskov Stadion
5
-
2
01. okt 2023
12:00
Brødeskov IF
5
Annisse IF
2
651218
01-10 2023
12:00 ORI-Fodbold Dalby IF / HFK fodbold Oppe-Sundby Stadion
5
-
4
01. okt 2023
12:00
ORI-Fodbold
5
Dalby IF / HFK fodbold
4
651214
01-10 2023
13:00 Snekkersten IF (1) Gørløse SI Snekkersten Idrætscenter
4
-
3
01. okt 2023
13:00
Snekkersten IF (1)
4
Gørløse SI
3
651225
07-10 2023
14:15 Melby-Liseleje IF ORI-Fodbold Melby Stadion
UHT
07. okt 2023
14:15
Melby-Liseleje IF
ORI-Fodbold
UHT
651221
07-10 2023
15:00 Gørløse SI Slangerup & Omegn IF Gørløse Stadion
3
-
3
07. okt 2023
15:00
Gørløse SI
3
Slangerup & Omegn IF
3
651222
08-10 2023
11:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Brødeskov IF Vejby Idrætsplads
7
-
2
08. okt 2023
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
7
Brødeskov IF
2
651223
08-10 2023
12:00 Annisse IF Snekkersten IF (1) Annisse Stadion
5
-
6
08. okt 2023
12:00
Annisse IF
5
Snekkersten IF (1)
6
651224
08-10 2023
12:00 Dalby IF / HFK fodbold Frederikssund IK (2) Dalby Stadion
4
-
3
08. okt 2023
12:00
Dalby IF / HFK fodbold
4
Frederikssund IK (2)
3
651220
08-10 2023
15:00 Frederikssund IK (1) Oversidder Frederikssund Stadion
08. okt 2023
15:00
Frederikssund IK (1)
Oversidder
651255
14-10 2023
10:30 Frederikssund IK (2) Melby-Liseleje IF Frederikssund Stadion
2
-
1
14. okt 2023
10:30
Frederikssund IK (2)
2
Melby-Liseleje IF
1
651238
14-10 2023
13:00 Slangerup & Omegn IF Annisse IF Slangerup Stadion Kunst
3
-
2
14. okt 2023
13:00
Slangerup & Omegn IF
3
Annisse IF
2
651237
15-10 2023
11:00 Oversidder Brødeskov IF
15. okt 2023
11:00
Oversidder
Brødeskov IF
651243
15-10 2023
12:00 ORI-Fodbold Gørløse SI Oppe-Sundby Stadion
4
-
1
15. okt 2023
12:00
ORI-Fodbold
4
Gørløse SI
1
651234
15-10 2023
13:00 Snekkersten IF (1) VTF (Vejby/Tisvilde) Snekkersten Idrætscenter
2
-
0
15. okt 2023
13:00
Snekkersten IF (1)
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
651233
15-10 2023
15:00 Frederikssund IK (1) Dalby IF / HFK fodbold Frederikssund Stadion
4
-
0
15. okt 2023
15:00
Frederikssund IK (1)
4
Dalby IF / HFK fodbold
0
651265
21-10 2023
12:30 Melby-Liseleje IF Frederikssund IK (1) Melby Stadion
1
-
0
21. okt 2023
12:30
Melby-Liseleje IF
1
Frederikssund IK (1)
0
651264
22-10 2023
11:00 Oversidder Dalby IF / HFK fodbold
22. okt 2023
11:00
Oversidder
Dalby IF / HFK fodbold
651262
22-10 2023
11:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Slangerup & Omegn IF Vejby Idrætsplads
2
-
1
22. okt 2023
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
Slangerup & Omegn IF
1
651263
22-10 2023
12:00 Annisse IF ORI-Fodbold Annisse Stadion
5
-
1
22. okt 2023
12:00
Annisse IF
5
ORI-Fodbold
1
651258
22-10 2023
12:00 Gørløse SI Frederikssund IK (2) Gørløse Stadion
5
-
0
22. okt 2023
12:00
Gørløse SI
5
Frederikssund IK (2)
0
651261
22-10 2023
12:00 Brødeskov IF Snekkersten IF (1) Brødeskov Stadion Kunst
2
-
1
22. okt 2023
12:00
Brødeskov IF
2
Snekkersten IF (1)
1
665407
fr27-10 2023
18:30 Frederikssund IK (2) Annisse IF Frederikssund Stadion
4
-
3
27. okt 2023
18:30
Frederikssund IK (2)
4
Annisse IF
3
665405
28-10 2023
11:00 Slangerup & Omegn IF Brødeskov IF Slangerup Stadion Kunst
4
-
0
28. okt 2023
11:00
Slangerup & Omegn IF
4
Brødeskov IF
0
665406
29-10 2023
12:00 ORI-Fodbold VTF (Vejby/Tisvilde) Oppe-Sundby Stadion
2
-
7
29. okt 2023
12:00
ORI-Fodbold
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
7
665408
29-10 2023
12:00 Dalby IF / HFK fodbold Melby-Liseleje IF Dalby Stadion
3
-
6
29. okt 2023
12:00
Dalby IF / HFK fodbold
3
Melby-Liseleje IF
6
665404
29-10 2023
13:00 Snekkersten IF (1) Oversidder Snekkersten Idrætscenter
29. okt 2023
13:00
Snekkersten IF (1)
Oversidder
651266
29-10 2023
15:00 Frederikssund IK (1) Gørløse SI Frederikssund Stadion
4
-
4
29. okt 2023
15:00
Frederikssund IK (1)
4
Gørløse SI
4
648051
05-11 2023
13:00 Snekkersten IF (1) Slangerup & Omegn IF Snekkersten Idrætscenter
1
-
4
05. nov 2023
13:00
Snekkersten IF (1)
1
Slangerup & Omegn IF
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind