8-M+32 2 - Efterår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
404543
ma14-08 2023
19:00 Kr. Værløse IF (2) Ålholm IF Sandet Stadion
3
-
0
14. aug 2023
19:00
Kr. Værløse IF (2)
3
Ålholm IF
0
404546
on16-08 2023
19:00 Ølsted IF Allerød Fodbold Klub Ølsted Idrætsanlæg
1
-
3
16. aug 2023
19:00
Ølsted IF
1
Allerød Fodbold Klub
3
404544
on16-08 2023
19:30 FC Rudersdal Humlebæk BK Rundforbi Stadion Kunst
2
-
4
16. aug 2023
19:30
FC Rudersdal
2
Humlebæk BK
4
404449
to17-08 2023
19:00 Annisse IF FIF, Hillerød Annisse Stadion
5
-
1
17. aug 2023
19:00
Annisse IF
5
FIF, Hillerød
1
404545
to17-08 2023
19:00 Gørløse SI Gadevang IF Gørløse Stadion
2
-
4
17. aug 2023
19:00
Gørløse SI
2
Gadevang IF
4
404547
on23-08 2023
19:00 Gadevang IF Ølsted IF Gadevang Sportsplads
1
-
2
23. aug 2023
19:00
Gadevang IF
1
Ølsted IF
2
404550
on23-08 2023
19:00 Humlebæk BK Kr. Værløse IF (2) Humlebæk Stadion
3
-
2
23. aug 2023
19:00
Humlebæk BK
3
Kr. Værløse IF (2)
2
404548
to24-08 2023
19:00 FIF, Hillerød Gørløse SI FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
0
24. aug 2023
19:00
FIF, Hillerød
4
Gørløse SI
0
404551
to24-08 2023
20:15 Allerød Fodbold Klub FC Rudersdal Blovstrød idrætsanlæg
1
-
0
24. aug 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
1
FC Rudersdal
0
404549
27-08 2023
11:00 Ålholm IF Annisse IF Ålholmskolen
4
-
5
27. aug 2023
11:00
Ålholm IF
4
Annisse IF
5
405184
ma28-08 2023
19:00 Kr. Værløse IF (2) Allerød Fodbold Klub Sandet Stadion
4
-
2
28. aug 2023
19:00
Kr. Værløse IF (2)
4
Allerød Fodbold Klub
2
404552
on30-08 2023
19:00 Gadevang IF FIF, Hillerød Gadevang Sportsplads
3
-
6
30. aug 2023
19:00
Gadevang IF
3
FIF, Hillerød
6
405186
on30-08 2023
19:15 Ølsted IF FC Rudersdal Ølsted Idrætsanlæg
3
-
1
30. aug 2023
19:15
Ølsted IF
3
FC Rudersdal
1
405185
to31-08 2023
18:00 Gørløse SI Ålholm IF Gørløse Stadion
3
-
1
31. aug 2023
18:00
Gørløse SI
3
Ålholm IF
1
404553
to31-08 2023
18:30 Annisse IF Humlebæk BK Annisse Stadion
4
-
4
31. aug 2023
18:30
Annisse IF
4
Humlebæk BK
4
405190
ti05-09 2023
18:30 Humlebæk BK Gørløse SI Humlebæk Stadion
UHT
05. sep 2023
18:30
Humlebæk BK
Gørløse SI
UHT
405189
on06-09 2023
19:30 FC Rudersdal Kr. Værløse IF (2) Rundforbi Stadion Kunst
2
-
0
06. sep 2023
19:30
FC Rudersdal
2
Kr. Værløse IF (2)
0
405187
to07-09 2023
19:00 FIF, Hillerød Ølsted IF FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
2
07. sep 2023
19:00
FIF, Hillerød
3
Ølsted IF
2
405191
to07-09 2023
20:15 Allerød Fodbold Klub Annisse IF Blovstrød idrætsanlæg
9
-
0
07. sep 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
9
Annisse IF
0
405188
10-09 2023
11:00 Ålholm IF Gadevang IF Ålholmskolen
1
-
5
10. sep 2023
11:00
Ålholm IF
1
Gadevang IF
5
405196
on13-09 2023
18:15 Ølsted IF Kr. Værløse IF (2) Ølsted Idrætsanlæg
3
-
2
13. sep 2023
18:15
Ølsted IF
3
Kr. Værløse IF (2)
2
405192
on13-09 2023
18:30 Gadevang IF Humlebæk BK Gadevang Sportsplads
3
-
3
13. sep 2023
18:30
Gadevang IF
3
Humlebæk BK
3
405193
on13-09 2023
19:30 Annisse IF FC Rudersdal Annisse Stadion
2
-
0
13. sep 2023
19:30
Annisse IF
2
FC Rudersdal
0
405195
to14-09 2023
18:00 Gørløse SI Allerød Fodbold Klub Gørløse Stadion
0
-
1
14. sep 2023
18:00
Gørløse SI
0
Allerød Fodbold Klub
1
405194
to14-09 2023
20:00 FIF, Hillerød Ålholm IF FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
2
14. sep 2023
20:00
FIF, Hillerød
4
Ålholm IF
2
405197
ma18-09 2023
18:15 Kr. Værløse IF (2) Annisse IF Sandet Stadion
2
-
2
18. sep 2023
18:15
Kr. Værløse IF (2)
2
Annisse IF
2
405200
ti19-09 2023
18:30 Humlebæk BK FIF, Hillerød Humlebæk Stadion
3
-
3
19. sep 2023
18:30
Humlebæk BK
3
FIF, Hillerød
3
405199
on20-09 2023
20:00 FC Rudersdal Gørløse SI Rundforbi Stadion Kunst
5
-
4
20. sep 2023
20:00
FC Rudersdal
5
Gørløse SI
4
405201
to21-09 2023
20:15 Allerød Fodbold Klub Gadevang IF Blovstrød idrætsanlæg
1
-
5
21. sep 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
1
Gadevang IF
5
405198
24-09 2023
11:00 Ålholm IF Ølsted IF Ålholmskolen
3
-
2
24. sep 2023
11:00
Ålholm IF
3
Ølsted IF
2
405206
on27-09 2023
17:45 Ølsted IF Annisse IF Ølsted Idrætsanlæg
5
-
0
27. sep 2023
17:45
Ølsted IF
5
Annisse IF
0
405202
on27-09 2023
19:30 FC Rudersdal Gadevang IF Vedbæk Stadion
2
-
0
27. sep 2023
19:30
FC Rudersdal
2
Gadevang IF
0
405205
to28-09 2023
18:00 Gørløse SI Kr. Værløse IF (2) Gørløse Stadion
2
-
3
28. sep 2023
18:00
Gørløse SI
2
Kr. Værløse IF (2)
3
405203
to28-09 2023
20:00 FIF, Hillerød Allerød Fodbold Klub FIF-Stadion Kunstgræs
2
-
5
28. sep 2023
20:00
FIF, Hillerød
2
Allerød Fodbold Klub
5
405204
01-10 2023
11:00 Ålholm IF Humlebæk BK Ålholmskolen
1
-
2
01. okt 2023
11:00
Ålholm IF
1
Humlebæk BK
2
405208
ma02-10 2023
20:00 Kr. Værløse IF (2) Gadevang IF Stavnsholt
2
-
6
02. okt 2023
20:00
Kr. Værløse IF (2)
2
Gadevang IF
6
405210
ti03-10 2023
18:30 Ølsted IF Humlebæk BK Ølsted Idrætsanlæg
1
-
1
03. okt 2023
18:30
Ølsted IF
1
Humlebæk BK
1
405209
on04-10 2023
20:00 FC Rudersdal FIF, Hillerød Rundforbi Stadion Kunst
UHT
04. okt 2023
20:00
FC Rudersdal
FIF, Hillerød
UHT
405207
to05-10 2023
18:00 Annisse IF Gørløse SI Gribskovhallen Kunstgræs
5
-
2
05. okt 2023
18:00
Annisse IF
5
Gørløse SI
2
405211
to05-10 2023
20:15 Allerød Fodbold Klub Ålholm IF Allerød Idrætspark
1
-
2
05. okt 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
1
Ålholm IF
2
405216
on11-10 2023
18:30 Humlebæk BK Allerød Fodbold Klub Humlebæk Stadion
1
-
1
11. okt 2023
18:30
Humlebæk BK
1
Allerød Fodbold Klub
1
405215
to12-10 2023
18:00 Ølsted IF Gørløse SI Ølsted Idrætsanlæg
1
-
1
12. okt 2023
18:00
Ølsted IF
1
Gørløse SI
1
405212
to12-10 2023
19:00 Annisse IF Gadevang IF Annisse Stadion
UHT
12. okt 2023
19:00
Annisse IF
Gadevang IF
UHT
405213
to12-10 2023
20:00 FIF, Hillerød Kr. Værløse IF (2) FIF-Stadion Kunstgræs
UHT
12. okt 2023
20:00
FIF, Hillerød
Kr. Værløse IF (2)
UHT
405214
15-10 2023
11:00 Ålholm IF FC Rudersdal Ålholmskolen
0
-
3
15. okt 2023
11:00
Ålholm IF
0
FC Rudersdal
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind