U14 Piger 8-mands (10) Efterår, Pulje 4 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
189572
ti15-08 2023
18:15 Køge BK NAB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
11
15. aug 2023
18:15
Køge BK
1
NAB
11
189570
to17-08 2023
18:00 Rønnede IF LUIF/B 1938 Rønnedehallen
3
-
1
17. aug 2023
18:00
Rønnede IF
3
LUIF/B 1938
1
189571
19-08 2023
11:15 Borup IF Fodbold Vordingborg IF (1) Borup Stadion
1
-
4
19. aug 2023
11:15
Borup IF Fodbold
1
Vordingborg IF (1)
4
189568
20-08 2023
12:30 Faxe-Haslev Pigefodbold Store Heddinge BK Svalebækskolen
1
-
4
20. aug 2023
12:30
Faxe-Haslev Pigefodbold
1
Store Heddinge BK
4
189574
on23-08 2023
18:00 Store Heddinge BK Borup IF Fodbold St. Heddinge Stadion
2
-
0
23. aug 2023
18:00
Store Heddinge BK
2
Borup IF Fodbold
0
189575
on23-08 2023
18:00 IF Svend Gønge/Bårse Faxe-Haslev Pigefodbold Køng Idrætsplads
1
-
2
23. aug 2023
18:00
IF Svend Gønge/Bårse
1
Faxe-Haslev Pigefodbold
2
189577
on23-08 2023
19:00 NAB Rønnede IF Burger King Arena Nr. Alslev
7
-
0
23. aug 2023
19:00
NAB
7
Rønnede IF
0
189573
26-08 2023
10:00 Vordingborg IF (1) Køge BK THUN Arena
2
-
2
26. aug 2023
10:00
Vordingborg IF (1)
2
Køge BK
2
189585
ti29-08 2023
18:15 Køge BK Rønnede IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
1
29. aug 2023
18:15
Køge BK
4
Rønnede IF
1
189584
02-09 2023
11:15 Borup IF Fodbold IF Svend Gønge/Bårse Borup Stadion
1
-
1
02. sep 2023
11:15
Borup IF Fodbold
1
IF Svend Gønge/Bårse
1
189579
02-09 2023
12:30 Faxe-Haslev Pigefodbold LUIF/B 1938 Svalebækskolen
1
-
3
02. sep 2023
12:30
Faxe-Haslev Pigefodbold
1
LUIF/B 1938
3
189587
on06-09 2023
18:00 IF Svend Gønge/Bårse Vordingborg IF (1) Køng Idrætsplads
0
-
5
06. sep 2023
18:00
IF Svend Gønge/Bårse
0
Vordingborg IF (1)
5
189589
on06-09 2023
18:30 LUIF/B 1938 Borup IF Fodbold Idestrup stadion
0
-
1
06. sep 2023
18:30
LUIF/B 1938
0
Borup IF Fodbold
1
189590
on06-09 2023
18:30 NAB Faxe-Haslev Pigefodbold Burger King Arena Nr. Alslev
4
-
2
06. sep 2023
18:30
NAB
4
Faxe-Haslev Pigefodbold
2
189588
to07-09 2023
18:00 Rønnede IF Havdrup Fodbold Rønnedehallen
1
-
0
07. sep 2023
18:00
Rønnede IF
1
Havdrup Fodbold
0
189593
ma11-09 2023
18:00 Store Heddinge BK IF Svend Gønge/Bårse St. Heddinge Stadion
0
-
0
11. sep 2023
18:00
Store Heddinge BK
0
IF Svend Gønge/Bårse
0
189594
ma11-09 2023
18:00 Borup IF Fodbold NAB Borup Stadion
0
-
1
11. sep 2023
18:00
Borup IF Fodbold
0
NAB
1
189595
ti12-09 2023
18:15 Køge BK Havdrup Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
12. sep 2023
18:15
Køge BK
2
Havdrup Fodbold
2
189583
to14-09 2023
18:00 Havdrup Fodbold NAB Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
8
14. sep 2023
18:00
Havdrup Fodbold
0
NAB
8
189591
16-09 2023
12:30 Vordingborg IF (1) LUIF/B 1938 THUN Arena
0
-
2
16. sep 2023
12:30
Vordingborg IF (1)
0
LUIF/B 1938
2
189592
16-09 2023
12:30 Faxe-Haslev Pigefodbold Rønnede IF Svalebækskolen
0
-
2
16. sep 2023
12:30
Faxe-Haslev Pigefodbold
0
Rønnede IF
2
189597
on20-09 2023
18:00 IF Svend Gønge/Bårse Køge BK Køng Idrætsplads
3
-
0
20. sep 2023
18:00
IF Svend Gønge/Bårse
3
Køge BK
0
189599
on20-09 2023
18:00 LUIF/B 1938 Store Heddinge BK Idestrup stadion
0
-
3
20. sep 2023
18:00
LUIF/B 1938
0
Store Heddinge BK
3
189600
on20-09 2023
18:30 NAB Vordingborg IF (1) Burger King Arena Nr. Alslev
1
-
0
20. sep 2023
18:30
NAB
1
Vordingborg IF (1)
0
189596
to21-09 2023
17:30 Havdrup Fodbold Faxe-Haslev Pigefodbold Havdrup Idrætscenter kunstgræs
6
-
2
21. sep 2023
17:30
Havdrup Fodbold
6
Faxe-Haslev Pigefodbold
2
189598
to21-09 2023
18:00 Rønnede IF Borup IF Fodbold Rønnedehallen
0
-
0
21. sep 2023
18:00
Rønnede IF
0
Borup IF Fodbold
0
189602
ma25-09 2023
18:30 Store Heddinge BK NAB St. Heddinge Stadion
0
-
3
25. sep 2023
18:30
Store Heddinge BK
0
NAB
3
189601
on27-09 2023
18:00 Vordingborg IF (1) Rønnede IF THUN Arena
2
-
3
27. sep 2023
18:00
Vordingborg IF (1)
2
Rønnede IF
3
189603
on27-09 2023
18:00 IF Svend Gønge/Bårse LUIF/B 1938 Køng Idrætsplads
3
-
3
27. sep 2023
18:00
IF Svend Gønge/Bårse
3
LUIF/B 1938
3
189586
to28-09 2023
18:00 Store Heddinge BK Køge BK St. Heddinge Stadion
2
-
1
28. sep 2023
18:00
Store Heddinge BK
2
Køge BK
1
189604
30-09 2023
11:15 Borup IF Fodbold Havdrup Fodbold Borup Stadion
0
-
0
30. sep 2023
11:15
Borup IF Fodbold
0
Havdrup Fodbold
0
189605
01-10 2023
13:00 Køge BK Faxe-Haslev Pigefodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
01. okt 2023
13:00
Køge BK
2
Faxe-Haslev Pigefodbold
2
189576
ma02-10 2023
18:00 LUIF/B 1938 Havdrup Fodbold Idestrup stadion
3
-
2
02. okt 2023
18:00
LUIF/B 1938
3
Havdrup Fodbold
2
189578
ma02-10 2023
18:00 Vordingborg IF (1) Store Heddinge BK Vordingborg Kunst "Panteren"
2
-
0
02. okt 2023
18:00
Vordingborg IF (1)
2
Store Heddinge BK
0
189840
ti03-10 2023
18:15 Køge BK LUIF/B 1938 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
03. okt 2023
18:15
Køge BK
4
LUIF/B 1938
2
189841
on04-10 2023
18:30 NAB IF Svend Gønge/Bårse Burger King Arena Nr. Alslev
1
-
2
04. okt 2023
18:30
NAB
1
IF Svend Gønge/Bårse
2
189839
to05-10 2023
17:30 Rønnede IF Store Heddinge BK Rønnedehallen
1
-
4
05. okt 2023
17:30
Rønnede IF
1
Store Heddinge BK
4
189838
07-10 2023
11:00 Havdrup Fodbold Vordingborg IF (1) Havdrup Idrætscenter kunstgræs
4
-
1
07. okt 2023
11:00
Havdrup Fodbold
4
Vordingborg IF (1)
1
189606
07-10 2023
12:30 Faxe-Haslev Pigefodbold Borup IF Fodbold Svalebækskolen
0
-
0
07. okt 2023
12:30
Faxe-Haslev Pigefodbold
0
Borup IF Fodbold
0
189853
ma09-10 2023
18:00 Store Heddinge BK Havdrup Fodbold St. Heddinge Stadion
8
-
2
09. okt 2023
18:00
Store Heddinge BK
8
Havdrup Fodbold
2
189855
on11-10 2023
18:00 IF Svend Gønge/Bårse Rønnede IF Køng Idrætsplads
2
-
5
11. okt 2023
18:00
IF Svend Gønge/Bårse
2
Rønnede IF
5
189857
on11-10 2023
18:00 LUIF/B 1938 NAB Idestrup stadion
1
-
3
11. okt 2023
18:00
LUIF/B 1938
1
NAB
3
189856
to12-10 2023
18:10 Borup IF Fodbold Køge BK Borup Stadion
2
-
1
12. okt 2023
18:10
Borup IF Fodbold
2
Køge BK
1
189569
14-10 2023
11:00 Havdrup Fodbold IF Svend Gønge/Bårse Havdrup Idrætscenter kunstgræs
1
-
1
14. okt 2023
11:00
Havdrup Fodbold
1
IF Svend Gønge/Bårse
1
189852
14-10 2023
12:30 Vordingborg IF (1) Faxe-Haslev Pigefodbold THUN Arena
1
-
2
14. okt 2023
12:30
Vordingborg IF (1)
1
Faxe-Haslev Pigefodbold
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind