U12 Drenge 2 8-mands (12) Efterår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
192363
on16-08 2023
19:00 Annisse IF Fredensborg BI Annisse Stadion
16. aug 2023
19:00
Annisse IF
Fredensborg BI
192367
19-08 2023
10:00 Gilleleje FK Lyngby Boldklub 1921 Nellerupgård Stadion
19. aug 2023
10:00
Gilleleje FK
Lyngby Boldklub 1921
192365
19-08 2023
10:30 Frederiksværk Fodbold Klub Lundtofte Boldklub Frederiksværk Stadion
19. aug 2023
10:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Lundtofte Boldklub
192366
20-08 2023
11:00 Humlebæk BK Allerød Fodbold Klub Humlebæk Stadion
20. aug 2023
11:00
Humlebæk BK
Allerød Fodbold Klub
192364
20-08 2023
12:45 FC Holte FC Rudersdal Rudegård Stadion
20. aug 2023
12:45
FC Holte
FC Rudersdal
192368
on23-08 2023
19:00 Allerød Fodbold Klub Gilleleje FK Allerød Idrætspark
23. aug 2023
19:00
Allerød Fodbold Klub
Gilleleje FK
192369
on23-08 2023
19:00 Fredensborg BI Humlebæk BK Fredensborg Stadion
23. aug 2023
19:00
Fredensborg BI
Humlebæk BK
192371
26-08 2023
10:00 Lundtofte Boldklub FC Holte Lundtofte Idrætsplads
26. aug 2023
10:00
Lundtofte Boldklub
FC Holte
192372
27-08 2023
10:00 Lyngby Boldklub 1921 Frederiksværk Fodbold Klub Lyngby Stadion
27. aug 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Frederiksværk Fodbold Klub
192370
ti29-08 2023
18:00 FC Rudersdal Annisse IF Rundforbi Stadion
29. aug 2023
18:00
FC Rudersdal
Annisse IF
192375
on30-08 2023
17:30 FC Holte Lyngby Boldklub 1921 Rudegård Stadion
30. aug 2023
17:30
FC Holte
Lyngby Boldklub 1921
192377
02-09 2023
10:00 Gilleleje FK Frederiksværk Fodbold Klub Nellerupgård Stadion
02. sep 2023
10:00
Gilleleje FK
Frederiksværk Fodbold Klub
192376
02-09 2023
11:00 Humlebæk BK FC Rudersdal Humlebæk Stadion
02. sep 2023
11:00
Humlebæk BK
FC Rudersdal
192373
03-09 2023
11:00 Allerød Fodbold Klub Fredensborg BI Allerød Idrætspark
03. sep 2023
11:00
Allerød Fodbold Klub
Fredensborg BI
192374
03-09 2023
11:00 Annisse IF Lundtofte Boldklub Annisse Stadion
03. sep 2023
11:00
Annisse IF
Lundtofte Boldklub
192381
on06-09 2023
18:30 Lundtofte Boldklub Humlebæk BK Lundtofte Idrætsplads
06. sep 2023
18:30
Lundtofte Boldklub
Humlebæk BK
192386
on06-09 2023
18:30 Lyngby Boldklub 1921 Annisse IF Lyngby Stadion
06. sep 2023
18:30
Lyngby Boldklub 1921
Annisse IF
192380
09-09 2023
10:30 Frederiksværk Fodbold Klub FC Holte Frederiksværk Stadion
09. sep 2023
10:30
Frederiksværk Fodbold Klub
FC Holte
192379
10-09 2023
10:00 FC Rudersdal Allerød Fodbold Klub Rundforbi Stadion
10. sep 2023
10:00
FC Rudersdal
Allerød Fodbold Klub
192378
10-09 2023
11:30 Fredensborg BI Gilleleje FK Fredensborg Stadion
10. sep 2023
11:30
Fredensborg BI
Gilleleje FK
192394
on13-09 2023
18:15 Fredensborg BI FC Rudersdal Fredensborg Stadion
13. sep 2023
18:15
Fredensborg BI
FC Rudersdal
192393
to14-09 2023
18:00 Annisse IF Frederiksværk Fodbold Klub Annisse Stadion
14. sep 2023
18:00
Annisse IF
Frederiksværk Fodbold Klub
192396
16-09 2023
10:00 Gilleleje FK FC Holte Nellerupgård Stadion
16. sep 2023
10:00
Gilleleje FK
FC Holte
192395
16-09 2023
11:00 Humlebæk BK Lyngby Boldklub 1921 Humlebæk Stadion
16. sep 2023
11:00
Humlebæk BK
Lyngby Boldklub 1921
192389
17-09 2023
11:00 Allerød Fodbold Klub Lundtofte Boldklub Allerød Idrætspark
17. sep 2023
11:00
Allerød Fodbold Klub
Lundtofte Boldklub
192399
23-09 2023
10:00 FC Rudersdal Gilleleje FK Rundforbi Stadion
23. sep 2023
10:00
FC Rudersdal
Gilleleje FK
192402
23-09 2023
10:00 Lyngby Boldklub 1921 Allerød Fodbold Klub Lyngby Stadion
23. sep 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Allerød Fodbold Klub
192400
23-09 2023
10:30 Frederiksværk Fodbold Klub Humlebæk BK Frederiksværk Stadion
23. sep 2023
10:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Humlebæk BK
192397
23-09 2023
11:15 FC Holte Annisse IF Rudegård Stadion
23. sep 2023
11:15
FC Holte
Annisse IF
192401
24-09 2023
10:30 Lundtofte Boldklub Fredensborg BI Lundtofte Idrætsplads
24. sep 2023
10:30
Lundtofte Boldklub
Fredensborg BI
192404
on27-09 2023
17:45 Fredensborg BI Lyngby Boldklub 1921 Fredensborg Stadion
27. sep 2023
17:45
Fredensborg BI
Lyngby Boldklub 1921
192407
30-09 2023
10:00 Gilleleje FK Annisse IF Nellerupgård Stadion
30. sep 2023
10:00
Gilleleje FK
Annisse IF
192406
30-09 2023
11:00 Humlebæk BK FC Holte Humlebæk Stadion
30. sep 2023
11:00
Humlebæk BK
FC Holte
192405
01-10 2023
10:00 FC Rudersdal Lundtofte Boldklub Rundforbi Stadion
01. okt 2023
10:00
FC Rudersdal
Lundtofte Boldklub
192403
01-10 2023
11:00 Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Idrætspark
01. okt 2023
11:00
Allerød Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
192409
on04-10 2023
17:15 FC Holte Allerød Fodbold Klub Rudegård Stadion
04. okt 2023
17:15
FC Holte
Allerød Fodbold Klub
192408
on04-10 2023
18:00 Annisse IF Humlebæk BK Annisse Stadion
04. okt 2023
18:00
Annisse IF
Humlebæk BK
192412
07-10 2023
10:00 Lyngby Boldklub 1921 FC Rudersdal Lyngby Stadion
07. okt 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
FC Rudersdal
192410
07-10 2023
10:30 Frederiksværk Fodbold Klub Fredensborg BI Frederiksværk Stadion
07. okt 2023
10:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Fredensborg BI
192411
08-10 2023
11:00 Gilleleje FK Lundtofte Boldklub Nellerupgård Stadion
08. okt 2023
11:00
Gilleleje FK
Lundtofte Boldklub
192414
on11-10 2023
17:00 Fredensborg BI FC Holte Fredensborg Stadion
11. okt 2023
17:00
Fredensborg BI
FC Holte
192417
to12-10 2023
17:30 Lundtofte Boldklub Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Idrætsplads
12. okt 2023
17:30
Lundtofte Boldklub
Lyngby Boldklub 1921
192415
14-10 2023
10:00 FC Rudersdal Frederiksværk Fodbold Klub Rundforbi Stadion
14. okt 2023
10:00
FC Rudersdal
Frederiksværk Fodbold Klub
192416
14-10 2023
11:00 Humlebæk BK Gilleleje FK Humlebæk Stadion
14. okt 2023
11:00
Humlebæk BK
Gilleleje FK
192413
15-10 2023
11:00 Allerød Fodbold Klub Annisse IF Allerød Idrætspark
15. okt 2023
11:00
Allerød Fodbold Klub
Annisse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind