Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
13:00
Tarup/Paarup IF
2
Varde
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Fjordager IF
0
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Dalum IF
2
VRI
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
B1913
2
Ringkøbing
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Hedensted IF
3
Hobro IK
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
VRI
1
Fjordager IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Hobro IK
3
Dalum IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Varde
2
B1913
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Ringkøbing
3
Hedensted IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
AaB
0
Tarup/Paarup IF
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
B1913
1
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Tarup/Paarup IF
4
VRI
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Dalum IF
0
Ringkøbing
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Hedensted IF
2
Varde
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Fjordager IF
0
Hobro IK
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Hobro IK
0
Tarup/Paarup IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Varde
2
Dalum IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Ringkøbing
3
Fjordager IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
AaB
1
Hedensted IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:15
VRI
0
B1913
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Tarup/Paarup IF
1
Ringkøbing
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Dalum IF
0
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
B1913
1
Hobro IK
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hedensted IF
1
VRI
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Fjordager IF
1
Varde
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Hobro IK
0
Hedensted IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Varde
2
Tarup/Paarup IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
AaB
1
Fjordager IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:15
VRI
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj
16:00
Ringkøbing
B1913
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Tarup/Paarup IF
AaB
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
B1913
Varde
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Fjordager IF
VRI
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:45
Dalum IF
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Hedensted IF
Ringkøbing
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Hobro IK
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Varde
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Ringkøbing
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
AaB
B1913
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:15
VRI
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Tarup/Paarup IF
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Fjordager IF
Ringkøbing
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Dalum IF
Varde
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
B1913
VRI
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Hedensted IF
AaB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Ringkøbing
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Varde
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
AaB
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
VRI
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Hobro IK
B1913
|
Nedrykning fra Danmarksserien (dbu.dk)
Datoplaner (dbu.dk)
Propositioner for Danmarksserien (dbu.dk)