U12 Piger 3 (12) 5:5 stævne Efterår (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Gentofte Sportspark Øst C. L. Ibsens Vej 70 2820 Gentofte
235729 14:15 Østerbro IF Oversidder
14:15
Østerbro IF
Oversidder
235730 14:15 BK Vestia B.93 1
14:15
BK Vestia
B.93
235731 14:40 Østerbro IF FB 1
14:40
Østerbro IF
FB 1
235733 15:05 FB 1 BK Vestia
15:05
FB 1
BK Vestia
235734 15:05 Oversidder Oversidder
15:05
Oversidder
Oversidder
235735 15:30 BK Vestia Østerbro IF
15:30
BK Vestia
Østerbro IF
235745 15:30 Oversidder B.93
15:30
Oversidder
B.93
235746 15:55 FB 1 Oversidder
15:55
FB 1
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
235732 10:25 B.93 Oversidder
10:25
B.93
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
235872 11:15 B.93 Oversidder
11:15
B.93
Oversidder
235747 11:15 B.93 Østerbro IF 1
11:15
B.93
Østerbro IF
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Gentofte Sportspark Øst C. L. Ibsens Vej 70 2820 Gentofte
235748 10:00 Oversidder FB 1
10:00
Oversidder
FB 1
235749 10:25 Oversidder BK Vestia
10:25
Oversidder
BK Vestia
235750 10:25 FB 1 B.93 1
10:25
FB 1
B.93
235785 10:50 Østerbro IF Oversidder
10:50
Østerbro IF
Oversidder
235859 10:50 BK Vestia Oversidder
10:50
BK Vestia
Oversidder
235871 11:15 Østerbro IF BK Vestia 1
UHHT
11:15
Østerbro IF
BK Vestia
UHHT
235873 11:40 Oversidder FB 1
11:40
Oversidder
FB 1
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Fælledparken Bane X Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
235874 10:00 Oversidder Østerbro IF Bane X
10:00
Oversidder
Østerbro IF
235875 10:00 B.93 BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
1
10:00
B.93
BK Vestia
235876 10:25 FB 1 Østerbro IF Bane X
10:25
FB 1
Østerbro IF
235877 10:25 Oversidder B.93
10:25
Oversidder
B.93
235878 10:50 BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
FB 1 1
10:50
BK Vestia
FB 1
235879 10:50 Oversidder Oversidder
10:50
Oversidder
Oversidder
235880 11:15 Østerbro IF B.93
!
NB: B.93 er taberdømt
Bane X
11:15
Østerbro IF
B.93
235881 11:15 FB 1 Oversidder
11:15
FB 1
Oversidder
235882 11:40 BK Vestia Oversidder
11:40
BK Vestia
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
235883 14:00 B.93 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
1
14:00
B.93
FB 1
235884 14:00 Oversidder Østerbro IF Kunst 2-2
14:00
Oversidder
Østerbro IF
235885 14:25 Oversidder BK Vestia Kunst 2-1
14:25
Oversidder
BK Vestia
235886 14:25 Østerbro IF Oversidder Kunst 2-2
14:25
Østerbro IF
Oversidder
235892 14:50 BK Vestia B.93
!
NB: B.93 er taberdømt
Kunst 2-1
14:50
BK Vestia
B.93
235893 14:50 Østerbro IF FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
1
14:50
Østerbro IF
FB 1
235894 15:15 B.93 Oversidder Kunst 2-1
15:15
B.93
Oversidder
235895 15:15 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
BK Vestia 1
15:15
FB 1
BK Vestia
235896 15:40 Oversidder Oversidder Kunst 2-1
15:40
Oversidder
Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
235897 14:30 BK Vestia Østerbro IF Kunst 2-1
14:30
BK Vestia
Østerbro IF
235898 14:30 Oversidder B.93 Kunst 2-2
14:30
Oversidder
B.93
235899 14:55 FB 1 Oversidder Kunst 2-1
14:55
FB 1
Oversidder
235900 14:55 B.93 Østerbro IF Kunst 2-2
14:55
B.93
Østerbro IF
235901 15:20 Oversidder FB 1 Kunst 2-1
15:20
Oversidder
FB 1
235902 15:20 Oversidder BK Vestia Kunst 2-2
15:20
Oversidder
BK Vestia
235903 15:45 FB 1 B.93 Kunst 2-1
15:45
FB 1
B.93
235904 15:45 Østerbro IF Oversidder Kunst 2-2
15:45
Østerbro IF
Oversidder
235906 16:10 BK Vestia Oversidder Kunst 2-1
16:10
BK Vestia
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind