U9 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår, Lilla (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
507005 12:30 FA 2000 3 Oversidder
12:30
FA 2000 3
Oversidder
507006 12:30 BK Skjold 3 Hvidovre IF 3
12:30
BK Skjold 3
Hvidovre IF 3
507007 12:55 FA 2000 3 FB 3
12:55
FA 2000 3
FB 3
507008 12:55 Hvidovre IF 3 KB 6
12:55
Hvidovre IF 3
KB 6
507009 13:20 FB 3 BK Skjold 3
13:20
FB 3
BK Skjold 3
507010 13:20 KB 6 Oversidder
13:20
KB 6
Oversidder
507391 13:45 BK Skjold 3 FA 2000 3
13:45
BK Skjold 3
FA 2000 3
507392 13:45 Oversidder Hvidovre IF 3
13:45
Oversidder
Hvidovre IF 3
507393 14:10 FB 3 KB 6
14:10
FB 3
KB 6
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
Vigerslevparken 1 Vigerslevvej 350 2500 Valby
507394 13:00 Kastrup BK 2 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
1
13:00
Kastrup BK 2
FB 4
507395 13:00 Vanløse IF 3 Brønshøj BK 2
13:00
Vanløse IF 3
Brønshøj BK 2
507397 13:25 Kastrup BK 2 BK Skjold 2
13:25
Kastrup BK 2
BK Skjold 2
507398 13:25 Brønshøj BK 2 BK Pioneren 1
13:25
Brønshøj BK 2
BK Pioneren 1
518341 13:50 BK Skjold 2 Vanløse IF 3
13:50
BK Skjold 2
Vanløse IF 3
518342 13:50 BK Pioneren 1 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
1
13:50
BK Pioneren 1
FB 4
518343 14:15 Vanløse IF 3 Kastrup BK 2
14:15
Vanløse IF 3
Kastrup BK 2
518344 14:15 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
Brønshøj BK 2 1
14:15
FB 4
Brønshøj BK 2
518345 14:40 BK Skjold 2 BK Pioneren 1
14:40
BK Skjold 2
BK Pioneren 1
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
644773 12:30 FA 2000 3 Hvidovre IF 3 Bane 3
12:30
FA 2000 3
Hvidovre IF 3
644776 12:30 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Brønshøj BK 2 Bane 3
12:30
BK Skjold 2
Brønshøj BK 2
644777 12:55 FA 2000 3 KB 6 Bane 3
12:55
FA 2000 3
KB 6
644779 12:55 Brønshøj BK 2 Kastrup BK 2 Bane 3
12:55
Brønshøj BK 2
Kastrup BK 2
644784 13:20 KB 6 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Bane 3
13:20
KB 6
BK Skjold 2
644785 13:20 Kastrup BK 2 Hvidovre IF 3 Bane 3
13:20
Kastrup BK 2
Hvidovre IF 3
644789 13:45 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
FA 2000 3 Bane 3
13:45
BK Skjold 2
FA 2000 3
644790 13:45 Hvidovre IF 3 Brønshøj BK 2 Bane 3
13:45
Hvidovre IF 3
Brønshøj BK 2
644791 14:10 KB 6 Kastrup BK 2 Bane 3
14:10
KB 6
Kastrup BK 2
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Vigerslevparken Vigerslevvej 350 2500 Valby
644932 13:00 FB 3 FB 4
13:00
FB 3
FB 4
644933 13:00 BK Pioneren 1 Vanløse IF 3
13:00
BK Pioneren 1
Vanløse IF 3
645013 13:25 FB 3 Oversidder
13:25
FB 3
Oversidder
645016 13:25 Vanløse IF 3 BK Skjold 3
13:25
Vanløse IF 3
BK Skjold 3
518347 13:50 BK Skjold 3 FB 4
13:50
BK Skjold 3
FB 4
645138 13:50 Oversidder BK Pioneren 1
13:50
Oversidder
BK Pioneren 1
518348 14:15 BK Pioneren 1 FB 3
14:15
BK Pioneren 1
FB 3
518349 14:15 FB 4 Vanløse IF 3
14:15
FB 4
Vanløse IF 3
518464 14:40 Oversidder BK Skjold 3
14:40
Oversidder
BK Skjold 3
lørdag den. 16-09 2023
Spillested:
Vigerslevparken 1 Vigerslevvej 350 2500 Valby
518465 13:00 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
BK Skjold 2 1
13:00
BK Skjold 3
BK Skjold 2
518466 13:00 BK Pioneren 1 FA 2000 3
13:00
BK Pioneren 1
FA 2000 3
518467 13:25 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
KB 6 1
13:25
BK Skjold 3
KB 6
518468 13:25 FA 2000 3 FB 4
13:25
FA 2000 3
FB 4
518469 13:50 KB 6 BK Pioneren 1
13:50
KB 6
BK Pioneren 1
518470 13:50 FB 4 BK Skjold 2
13:50
FB 4
BK Skjold 2
518471 14:15 BK Pioneren 1 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
1
14:15
BK Pioneren 1
BK Skjold 3
518472 14:15 BK Skjold 2 FA 2000 3
14:15
BK Skjold 2
FA 2000 3
518483 14:40 KB 6 FB 4
14:40
KB 6
FB 4
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
518484 12:00 FB 3 Vanløse IF 3
12:00
FB 3
Vanløse IF 3
518485 12:00 Kastrup BK 2 Oversidder
12:00
Kastrup BK 2
Oversidder
518486 12:25 FB 3 Hvidovre IF 3
12:25
FB 3
Hvidovre IF 3
518487 12:25 Oversidder Brønshøj BK 2
12:25
Oversidder
Brønshøj BK 2
518488 12:50 Hvidovre IF 3 Kastrup BK 2
12:50
Hvidovre IF 3
Kastrup BK 2
518489 12:50 Brønshøj BK 2 Vanløse IF 3
12:50
Brønshøj BK 2
Vanløse IF 3
518494 13:15 Kastrup BK 2 FB 3
13:15
Kastrup BK 2
FB 3
518495 13:15 Vanløse IF 3 Oversidder
13:15
Vanløse IF 3
Oversidder
518496 13:40 Hvidovre IF 3 Brønshøj BK 2
13:40
Hvidovre IF 3
Brønshøj BK 2
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej 1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
519313 12:30 FA 2000 3 Brønshøj BK 2 1
12:30
FA 2000 3
Brønshøj BK 2
519314 12:30 Kastrup BK 2 BK Skjold 3 1
12:30
Kastrup BK 2
BK Skjold 3
519315 12:55 FA 2000 3 BK Pioneren 1 1
12:55
FA 2000 3
BK Pioneren 1
519316 12:55 BK Skjold 3 KB 6 1
12:55
BK Skjold 3
KB 6
519375 13:20 BK Pioneren 1 Kastrup BK 2 1
13:20
BK Pioneren 1
Kastrup BK 2
519424 13:20 KB 6 Brønshøj BK 2 1
13:20
KB 6
Brønshøj BK 2
519425 13:45 Kastrup BK 2 FA 2000 3 1
13:45
Kastrup BK 2
FA 2000 3
519426 13:45 Brønshøj BK 2 BK Skjold 3 1
13:45
Brønshøj BK 2
BK Skjold 3
519427 14:10 BK Pioneren 1 KB 6 1
14:10
BK Pioneren 1
KB 6
519428 15:00 FB 4 Oversidder
15:00
FB 4
Oversidder
519429 15:00 BK Skjold 2 FB 3
15:00
BK Skjold 2
FB 3
519504 15:25 FB 4 Hvidovre IF 3
15:25
FB 4
Hvidovre IF 3
519506 15:25 FB 3 Vanløse IF 3
15:25
FB 3
Vanløse IF 3
519507 15:50 Hvidovre IF 3 BK Skjold 2
15:50
Hvidovre IF 3
BK Skjold 2
519508 15:50 Vanløse IF 3 Oversidder
15:50
Vanløse IF 3
Oversidder
519509 16:15 BK Skjold 2 FB 4
16:15
BK Skjold 2
FB 4
519510 16:15 Oversidder FB 3
16:15
Oversidder
FB 3
519511 16:40 Hvidovre IF 3 Vanløse IF 3
16:40
Hvidovre IF 3
Vanløse IF 3
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
519512 10:00 FA 2000 3 Oversidder
10:00
FA 2000 3
Oversidder
519513 10:00 Vanløse IF 3 BK Skjold 2
10:00
Vanløse IF 3
BK Skjold 2
522850 10:00 FB 3 Brønshøj BK 2
10:00
FB 3
Brønshøj BK 2
523186 10:00 Hvidovre IF 3 BK Pioneren 1
10:00
Hvidovre IF 3
BK Pioneren 1
523187 10:25 FB 3 BK Skjold 3
10:25
FB 3
BK Skjold 3
523188 10:25 BK Pioneren 1 FB 4
10:25
BK Pioneren 1
FB 4
519514 10:25 FA 2000 3 KB 6
10:25
FA 2000 3
KB 6
519515 10:25 BK Skjold 2 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
1
10:25
BK Skjold 2
Kastrup BK 2
519516 10:50 KB 6 Vanløse IF 3
10:50
KB 6
Vanløse IF 3
519517 10:50 Kastrup BK 2 Oversidder
10:50
Kastrup BK 2
Oversidder
523189 10:50 BK Skjold 3 Hvidovre IF 3
10:50
BK Skjold 3
Hvidovre IF 3
523190 10:50 FB 4 Brønshøj BK 2
10:50
FB 4
Brønshøj BK 2
523191 11:15 Hvidovre IF 3 FB 3
11:15
Hvidovre IF 3
FB 3
523192 11:15 Brønshøj BK 2 BK Pioneren 1
11:15
Brønshøj BK 2
BK Pioneren 1
522847 11:15 Vanløse IF 3 FA 2000 3
11:15
Vanløse IF 3
FA 2000 3
522848 11:15 Oversidder BK Skjold 2
11:15
Oversidder
BK Skjold 2
522849 11:40 KB 6 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
1
11:40
KB 6
Kastrup BK 2
523193 11:40 BK Skjold 3 FB 4
11:40
BK Skjold 3
FB 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind