U16 Piger Liga 2023/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
290028
13-08 2023
15:15 Fortuna Hjørring HB Køge Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
2
-
2
13. aug 2023
15:15
Fortuna Hjørring
2
HB Køge
2
290025
13-08 2023
15:30 Farum BK Brøndby IF Right to Dream Park
6
-
0
13. aug 2023
15:30
Farum BK
6
Brøndby IF
0
290032
19-08 2023
15:15 HB Køge Kolding IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
19. aug 2023
15:15
HB Køge
3
Kolding IF
1
290029
20-08 2023
14:00 AGF Farum BK Lyseng Idrætspark
1
-
8
20. aug 2023
14:00
AGF
1
Farum BK
8
290030
20-08 2023
15:30 Brøndby IF Team OdenseQ Brøndby Stadion
1
-
2
20. aug 2023
15:30
Brøndby IF
1
Team OdenseQ
2
290036
27-08 2023
14:00 AGF Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
0
-
2
27. aug 2023
14:00
AGF
0
Fortuna Hjørring
2
290034
27-08 2023
15:15 Team OdenseQ HB Køge Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
4
-
0
27. aug 2023
15:15
Team OdenseQ
4
HB Køge
0
290035
27-08 2023
15:30 Brøndby IF Kolding IF Brøndby Stadion
1
-
6
27. aug 2023
15:30
Brøndby IF
1
Kolding IF
6
290051
02-09 2023
15:15 Kolding IF AGF Fynske Bank Arena (kunst)
3
-
2
02. sep 2023
15:15
Kolding IF
3
AGF
2
290037
03-09 2023
15:15 HB Køge Farum BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
5
03. sep 2023
15:15
HB Køge
1
Farum BK
5
290050
03-09 2023
15:15 Vildbjerg Team OdenseQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
HHT
03. sep 2023
15:15
Vildbjerg
Team OdenseQ
HHT
290052
03-09 2023
15:15 Fortuna Hjørring Brøndby IF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
2
-
1
03. sep 2023
15:15
Fortuna Hjørring
2
Brøndby IF
1
290055
10-09 2023
14:00 AGF Vildbjerg Lyseng Idrætspark
4
-
0
10. sep 2023
14:00
AGF
4
Vildbjerg
0
290056
10-09 2023
15:15 Team OdenseQ Kolding IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
4
10. sep 2023
15:15
Team OdenseQ
0
Kolding IF
4
290054
10-09 2023
15:30 Brøndby IF HB Køge Brøndby Stadion
4
-
0
10. sep 2023
15:30
Brøndby IF
4
HB Køge
0
290161
16-09 2023
15:15 Kolding IF Farum BK Fynske Bank Arena (kunst)
1
-
4
16. sep 2023
15:15
Kolding IF
1
Farum BK
4
290147
17-09 2023
15:15 Team OdenseQ Fortuna Hjørring Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1
-
3
17. sep 2023
15:15
Team OdenseQ
1
Fortuna Hjørring
3
290175
17-09 2023
15:15 HB Køge AGF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
17. sep 2023
15:15
HB Køge
2
AGF
3
290211
01-10 2023
14:00 AGF Brøndby IF Lyseng Idrætspark
3
-
5
01. okt 2023
14:00
AGF
3
Brøndby IF
5
290177
01-10 2023
15:15 Vildbjerg HB Køge Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
2
01. okt 2023
15:15
Vildbjerg
1
HB Køge
2
290210
01-10 2023
15:15 Fortuna Hjørring Kolding IF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
1
-
6
01. okt 2023
15:15
Fortuna Hjørring
1
Kolding IF
6
290176
01-10 2023
15:30 Farum BK Team OdenseQ Right to Dream Park
5
-
0
01. okt 2023
15:30
Farum BK
5
Team OdenseQ
0
290215
08-10 2023
12:30 AGF Team OdenseQ Lyseng Idrætspark
2
-
0
08. okt 2023
12:30
AGF
2
Team OdenseQ
0
290213
08-10 2023
15:15 HB Køge Fortuna Hjørring Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
4 - 3
0
-
0
08. okt 2023
15:15
HB Køge
0
Fortuna Hjørring
0
290214
08-10 2023
15:15 Vildbjerg Kolding IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
5
08. okt 2023
15:15
Vildbjerg
0
Kolding IF
5
290212
08-10 2023
16:45 Brøndby IF Farum BK Brøndby Stadion
0
-
4
08. okt 2023
16:45
Brøndby IF
0
Farum BK
4
290219
14-10 2023
15:15 Kolding IF HB Køge Fynske Bank Arena (kunst)
7
-
1
14. okt 2023
15:15
Kolding IF
7
HB Køge
1
290216
15-10 2023
15:15 Team OdenseQ Brøndby IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
1
15. okt 2023
15:15
Team OdenseQ
0
Brøndby IF
1
290217
15-10 2023
15:15 Fortuna Hjørring Vildbjerg Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 4
15. okt 2023
15:15
Fortuna Hjørring
1
Vildbjerg
1
290223
21-10 2023
15:15 Kolding IF Brøndby IF Fynske Bank Arena (kunst)
3
-
1
21. okt 2023
15:15
Kolding IF
3
Brøndby IF
1
290221
21-10 2023
15:30 Vildbjerg Farum BK Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2
-
1
21. okt 2023
15:30
Vildbjerg
2
Farum BK
1
290224
22-10 2023
15:15 Fortuna Hjørring AGF Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
4
-
4
22. okt 2023
15:15
Fortuna Hjørring
4
AGF
4
290057
29-10 2023
15:30 Brøndby IF Vildbjerg Brøndby Stadion
5
-
1
29. okt 2023
15:30
Brøndby IF
5
Vildbjerg
1
290220
29-10 2023
15:30 Farum BK AGF Right to Dream Park
5
-
2
29. okt 2023
15:30
Farum BK
5
AGF
2
290227
05-11 2023
14:00 AGF Kolding IF Lyseng Kunstgræs
1
-
3
05. nov 2023
14:00
AGF
1
Kolding IF
3
290226
05-11 2023
15:15 Team OdenseQ Vildbjerg Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3
-
0
05. nov 2023
15:15
Team OdenseQ
3
Vildbjerg
0
290228
05-11 2023
15:30 Brøndby IF Fortuna Hjørring Brøndby Stadion
2
-
3
05. nov 2023
15:30
Brøndby IF
2
Fortuna Hjørring
3
290225
05-11 2023
15:30 Farum BK HB Køge Right to Dream Park
4
-
0
05. nov 2023
15:30
Farum BK
4
HB Køge
0
290026
12-11 2023
15:15 Team OdenseQ AGF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
5
12. nov 2023
15:15
Team OdenseQ
0
AGF
5
290031
18-11 2023
13:00 Vildbjerg Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
1
18. nov 2023
13:00
Vildbjerg
0
Fortuna Hjørring
1
290222
18-11 2023
15:15 HB Køge Team OdenseQ Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
18. nov 2023
15:15
HB Køge
4
Team OdenseQ
2
291046
18-11 2023
15:30 Farum BK Kolding IF Right to Dream Park
1
-
2
18. nov 2023
15:30
Farum BK
1
Kolding IF
2
290027
to23-11 2023
18:30 Kolding IF Vildbjerg Fynske Bank Arena (kunst)
8
-
0
23. nov 2023
18:30
Kolding IF
8
Vildbjerg
0
290053
25-11 2023
15:30 Farum BK Fortuna Hjørring Farum Park
2
-
1
25. nov 2023
15:30
Farum BK
2
Fortuna Hjørring
1
290230
09-03 2024
15:15 Kolding IF Team OdenseQ Fynske Bank Arena (kunst)
09. mar
15:15
Kolding IF
Team OdenseQ
290232
10-03 2024
15:00 HB Køge Brøndby IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
10. mar
15:00
HB Køge
Brøndby IF
290229
10-03 2024
15:15 Fortuna Hjørring Farum BK Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
10. mar
15:15
Fortuna Hjørring
Farum BK
290231
10-03 2024
15:15 Vildbjerg AGF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
10. mar
15:15
Vildbjerg
AGF
291047
16-03 2024
15:15 Fortuna Hjørring Team OdenseQ Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
16. mar
15:15
Fortuna Hjørring
Team OdenseQ
290033
17-03 2024
15:30 Farum BK Vildbjerg Farum Park
17. mar
15:30
Farum BK
Vildbjerg
291756
23-03 2024
13:00 Vildbjerg Team OdenseQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
23. mar
13:00
Vildbjerg
Team OdenseQ
290233
31-03 2024
14:00 AGF HB Køge Lyseng Kunstgræs
31. mar
14:00
AGF
HB Køge
291045
06-04 2024
15:15 Vildbjerg Brøndby IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
06. apr
15:15
Vildbjerg
Brøndby IF
291050
13-04 2024
15:15 Kolding IF Fortuna Hjørring Fynske Bank Arena (kunst)
13. apr
15:15
Kolding IF
Fortuna Hjørring
291049
14-04 2024
15:00 HB Køge Vildbjerg Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
14. apr
15:00
HB Køge
Vildbjerg
291048
14-04 2024
15:15 Team OdenseQ Farum BK Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
14. apr
15:15
Team OdenseQ
Farum BK
291051
14-04 2024
15:30 Brøndby IF AGF Brøndby Stadion
14. apr
15:30
Brøndby IF
AGF
291473
20-04 2024
15:15 Kolding IF Vildbjerg Fynske Bank Arena (kunst)
20. apr
15:15
Kolding IF
Vildbjerg
291359
21-04 2024
15:15 Team OdenseQ AGF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
21. apr
15:15
Team OdenseQ
AGF
291474
21-04 2024
15:15 Fortuna Hjørring HB Køge Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
21. apr
15:15
Fortuna Hjørring
HB Køge
291358
21-04 2024
15:30 Farum BK Brøndby IF Right to Dream Park
21. apr
15:30
Farum BK
Brøndby IF
291478
27-04 2024
15:00 HB Køge Kolding IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
27. apr
15:00
HB Køge
Kolding IF
291475
28-04 2024
14:00 AGF Farum BK Lyseng Idrætspark
28. apr
14:00
AGF
Farum BK
291477
28-04 2024
15:15 Vildbjerg Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
28. apr
15:15
Vildbjerg
Fortuna Hjørring
291476
28-04 2024
15:30 Brøndby IF Team OdenseQ Brøndby Stadion
28. apr
15:30
Brøndby IF
Team OdenseQ
291753
18-05 2024
15:30 Brøndby IF Kolding IF Brøndby Stadion
18. maj
15:30
Brøndby IF
Kolding IF
291754
19-05 2024
14:00 AGF Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
19. maj
14:00
AGF
Fortuna Hjørring
291752
19-05 2024
15:15 Team OdenseQ HB Køge Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
19. maj
15:15
Team OdenseQ
HB Køge
291751
19-05 2024
15:30 Farum BK Vildbjerg Right to Dream Park
19. maj
15:30
Farum BK
Vildbjerg
291757
25-05 2024
15:15 Kolding IF AGF Fynske Bank Arena (kunst)
25. maj
15:15
Kolding IF
AGF
291755
26-05 2024
15:00 HB Køge Farum BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
26. maj
15:00
HB Køge
Farum BK
291758
26-05 2024
15:15 Fortuna Hjørring Brøndby IF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
26. maj
15:15
Fortuna Hjørring
Brøndby IF
291761
09-06 2024
14:00 AGF Vildbjerg Lyseng Idrætspark
09. jun
14:00
AGF
Vildbjerg
291762
09-06 2024
15:15 Team OdenseQ Kolding IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
09. jun
15:15
Team OdenseQ
Kolding IF
291759
09-06 2024
15:30 Farum BK Fortuna Hjørring Right to Dream Park
09. jun
15:30
Farum BK
Fortuna Hjørring
291760
09-06 2024
15:30 Brøndby IF HB Køge Brøndby Stadion
09. jun
15:30
Brøndby IF
HB Køge
291766
15-06 2024
15:00 HB Køge AGF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
15. jun
15:00
HB Køge
AGF
291765
15-06 2024
15:15 Kolding IF Farum BK Fynske Bank Arena (kunst)
15. jun
15:15
Kolding IF
Farum BK
291764
16-06 2024
15:15 Team OdenseQ Fortuna Hjørring Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
16. jun
15:15
Team OdenseQ
Fortuna Hjørring
291763
16-06 2024
15:30 Brøndby IF Vildbjerg Brøndby Stadion
16. jun
15:30
Brøndby IF
Vildbjerg
292053
on19-06 2024
18:30 Fortuna Hjørring Kolding IF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
19. jun
18:30
Fortuna Hjørring
Kolding IF
291767
23-06 2024
15:15 Farum BK Team OdenseQ Right to Dream Park
23. jun
15:15
Farum BK
Team OdenseQ
291768
23-06 2024
15:15 Vildbjerg HB Køge Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
23. jun
15:15
Vildbjerg
HB Køge
292054
23-06 2024
15:15 AGF Brøndby IF Lyseng Idrætspark
23. jun
15:15
AGF
Brøndby IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind