U17 Drenge Mester (07/08) Efterår, Mester B E (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
538679
26-08 2023
12:00 Union Skovshoved IF Genforeningspladsen
2
-
4
26. aug 2023
12:00
Union
2
Skovshoved IF
4
538680
26-08 2023
12:00 FB Kastrup 2 Jens Jessens Vej
1
-
3
26. aug 2023
12:00
FB
1
Kastrup 2
3
538678
27-08 2023
10:00 Oversidder B 1908 2
27. aug 2023
10:00
Oversidder
B 1908 2
538681
27-08 2023
12:00 HIK 2 Vestia HIK
3
-
2
27. aug 2023
12:00
HIK 2
3
Vestia
2
538682
27-08 2023
16:00 B.93 3 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
27. aug 2023
16:00
B.93 3
Oversidder
538686
02-09 2023
11:00 Kastrup 2 Union Kastrup IA ved Røllikevej
3
-
0
02. sep 2023
11:00
Kastrup 2
3
Union
0
538685
03-09 2023
10:00 Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
03. sep 2023
10:00
Skovshoved IF
Oversidder
538684
03-09 2023
14:00 B 1908 2 HIK 2 Sundby Idrætspark
1
-
2
03. sep 2023
14:00
B 1908 2
1
HIK 2
2
538683
03-09 2023
16:00 Vestia B.93 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
5
03. sep 2023
16:00
Vestia
2
B.93 3
5
538687
03-09 2023
22:00 Oversidder FB
03. sep 2023
22:00
Oversidder
FB
538688
09-09 2023
12:00 Vestia B 1908 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
4
09. sep 2023
12:00
Vestia
2
B 1908 2
4
538690
09-09 2023
12:00 Union Oversidder Genforeningspladsen
09. sep 2023
12:00
Union
Oversidder
544053
09-09 2023
16:00 HIK 2 Skovshoved IF HIK
1
-
4
09. sep 2023
16:00
HIK 2
1
Skovshoved IF
4
538689
10-09 2023
10:00 Oversidder Kastrup 2
10. sep 2023
10:00
Oversidder
Kastrup 2
544054
10-09 2023
16:00 B.93 3 FB B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
10. sep 2023
16:00
B.93 3
3
FB
0
544057
16-09 2023
16:00 FB Union Jens Jessens Vej
5
-
2
16. sep 2023
16:00
FB
5
Union
2
544055
17-09 2023
10:00 B 1908 2 B.93 3 Sundby I P. Opvisn.
1
-
1
17. sep 2023
10:00
B 1908 2
1
B.93 3
1
544056
17-09 2023
10:00 Skovshoved IF Vestia Skovshoved I P
6
-
0
17. sep 2023
10:00
Skovshoved IF
6
Vestia
0
544058
17-09 2023
14:00 Kastrup 2 HIK 2 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
2
17. sep 2023
14:00
Kastrup 2
2
HIK 2
2
544059
17-09 2023
22:00 Oversidder Oversidder
17. sep 2023
22:00
Oversidder
Oversidder
593244
23-09 2023
10:00 B 1908 2 Skovshoved IF Sundby Idrætspark
1
-
3
23. sep 2023
10:00
B 1908 2
1
Skovshoved IF
3
593243
24-09 2023
10:00 Oversidder FB
24. sep 2023
10:00
Oversidder
FB
593245
24-09 2023
14:00 HIK 2 Oversidder HIK
24. sep 2023
14:00
HIK 2
Oversidder
593246
24-09 2023
16:00 B.93 3 Union B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
24. sep 2023
16:00
B.93 3
2
Union
0
593247
30-09 2023
12:00 Union Oversidder Genforeningspladsen
30. sep 2023
12:00
Union
Oversidder
593266
30-09 2023
12:00 FB HIK 2 Jens Jessens Vej
1
-
1
30. sep 2023
12:00
FB
1
HIK 2
1
593267
30-09 2023
12:00 Kastrup 2 B 1908 2 Kastrup IA ved Røllikevej
7
-
0
30. sep 2023
12:00
Kastrup 2
7
B 1908 2
0
593254
01-10 2023
10:00 Skovshoved IF B.93 3 Skovshoved I P
3
-
5
01. okt 2023
10:00
Skovshoved IF
3
B.93 3
5
593268
01-10 2023
22:00 Oversidder Vestia
01. okt 2023
22:00
Oversidder
Vestia
593271
fr06-10 2023
19:00 Skovshoved IF Kastrup 2 Gentofte Sportspark Vest
2
-
4
06. okt 2023
19:00
Skovshoved IF
2
Kastrup 2
4
593270
08-10 2023
12:00 B 1908 2 Oversidder Sundby Idrætspark
08. okt 2023
12:00
B 1908 2
Oversidder
593451
08-10 2023
14:00 HIK 2 Union HIK
3
-
0
08. okt 2023
14:00
HIK 2
3
Union
0
593269
08-10 2023
14:00 Vestia FB Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
3
08. okt 2023
14:00
Vestia
4
FB
3
593452
08-10 2023
16:00 B.93 3 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
08. okt 2023
16:00
B.93 3
Oversidder
593457
on11-10 2023
18:00 Kastrup 2 B.93 3 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
4
11. okt 2023
18:00
Kastrup 2
2
B.93 3
4
593454
14-10 2023
12:00 Union Vestia Genforeningspladsen
3
-
2
14. okt 2023
12:00
Union
3
Vestia
2
593455
14-10 2023
14:00 FB B 1908 2 Jens Jessens Vej
1
-
3
14. okt 2023
14:00
FB
1
B 1908 2
3
593453
15-10 2023
10:00 Oversidder HIK 2
15. okt 2023
10:00
Oversidder
HIK 2
593466
15-10 2023
22:00 Oversidder Skovshoved IF
15. okt 2023
22:00
Oversidder
Skovshoved IF
593469
fr27-10 2023
18:45 Skovshoved IF FB Gentofte Sportspark Vest
14
-
2
27. okt 2023
18:45
Skovshoved IF
14
FB
2
593242
28-10 2023
15:00 Vestia Kastrup 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
2
28. okt 2023
15:00
Vestia
2
Kastrup 2
2
593470
28-10 2023
16:00 HIK 2 B.93 3 HIK
1
-
3
28. okt 2023
16:00
HIK 2
1
B.93 3
3
593467
29-10 2023
14:00 Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
29. okt 2023
14:00
Vestia
Oversidder
593468
29-10 2023
14:00 B 1908 2 Union Sundby I P. Opvisn.
3
-
2
29. okt 2023
14:00
B 1908 2
3
Union
2
593471
29-10 2023
14:00 Kastrup 2 Oversidder Kastrup IA ved Røllikevej
29. okt 2023
14:00
Kastrup 2
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
Det bedste oprykningsberettigede hold rykker op i U17 Drenge Øst 2

Log ind