Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs, P3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
283239
ma08-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
2
-
1
08. apr
19:15
De Tunge Drenge FC
2
B.93 7
1
283238
ti09-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
3
-
1
09. apr
19:00
Frem 8
3
Nørrebro United 6
1
283243
ti09-04 2024
20:45 Lundehusparken
0
-
1
09. apr
20:45
Skjold 17
0
Union 10
1
283240
on10-04 2024
20:45 B1903
1
-
4
10. apr
20:45
B 1903
1
FC Afveje
4
283241
13-04 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
13. apr
12:30
KFB 5
FB 18
UHT
283249
ma15-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
3
-
0
15. apr
18:00
FC Afveje
3
De Tunge Drenge FC
0
283244
on17-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
1
17. apr
20:30
FB 18
2
Skjold 17
1
283248
to18-04 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
8
18. apr
20:30
B.93 7
0
Frem 8
8
283246
20-04 2024
14:30 Nørrebroparken
3
-
2
20. apr
14:30
Nørrebro United 6
3
KFB 5
2
283254
ma22-04 2024
20:30 Valby Idrætspark
2
-
8
22. apr
20:30
De Tunge Drenge FC
2
Union 10
8
283253
ti23-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
4
-
2
23. apr
19:00
Frem 8
4
FC Afveje
2
283257
ti23-04 2024
20:45 Lundehusparken
5
-
1
23. apr
20:45
Skjold 17
5
B 1903
1
283252
on24-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
2
24. apr
20:30
FB 18
2
Nørrebro United 6
2
283251
fr26-04 2024
19:30 Grøndal Multicenter
UHT
26. apr
19:30
Union 10
B 1903
UHT
283256
27-04 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
27. apr
12:30
KFB 5
3
B.93 7
3
283262
ma29-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
5
-
2
29. apr
18:00
FC Afveje
5
KFB 5
2
283261
on01-05 2024
18:50 B1903
2
-
3
01. maj
18:50
B 1903
2
De Tunge Drenge FC
3
283260
to02-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
5
02. maj
20:30
B.93 7
4
FB 18
5
283259
04-05 2024
14:30 Nørrebroparken
2
-
3
04. maj
14:30
Nørrebro United 6
2
Skjold 17
3
283263
05-05 2024
14:00 Grøndal Multicenter
3
-
5
05. maj
14:00
Union 10
3
Frem 8
5
283265
ti07-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
8
-
0
07. maj
19:00
Frem 8
8
B 1903
0
283264
on08-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
2
08. maj
20:30
FB 18
2
FC Afveje
2
283270
fr10-05 2024
20:45 Lundehusparken
3
-
1
10. maj
20:45
Skjold 17
3
De Tunge Drenge FC
1
283269
11-05 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
11. maj
12:30
KFB 5
0
Union 10
1
283268
11-05 2024
14:30 Nørrebroparken
2
-
2
11. maj
14:30
Nørrebro United 6
2
B.93 7
2
283276
ma13-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
4
-
3
13. maj
18:00
FC Afveje
4
Nørrebro United 6
3
283273
ma13-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
0
-
4
13. maj
20:30
De Tunge Drenge FC
0
Frem 8
4
283274
ti14-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
6
14. maj
20:30
B.93 7
2
Skjold 17
6
283275
on15-05 2024
18:50 B1903
1
-
1
15. maj
18:50
B 1903
1
KFB 5
1
283279
19-05 2024
14:00 Grøndal Multicenter
1
-
2
19. maj
14:00
Union 10
1
FB 18
2
283283
ti21-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
4
21. maj
20:30
B.93 7
1
FC Afveje
4
283285
ti21-05 2024
20:45 Lundehusparken
1
-
4
21. maj
20:45
Skjold 17
1
Frem 8
4
283280
on22-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
5
-
4
22. maj
20:30
FB 18
5
B 1903
4
283284
25-05 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
25. maj
11:15
KFB 5
0
De Tunge Drenge FC
3
283282
25-05 2024
14:30 Nørrebroparken
5
-
7
25. maj
14:30
Nørrebro United 6
5
Union 10
7
283287
ma27-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
3
-
3
27. maj
19:15
De Tunge Drenge FC
3
FB 18
3
283286
ti28-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
2
-
0
28. maj
19:00
Frem 8
2
KFB 5
0
283290
ti28-05 2024
20:45 Lundehusparken
1
-
3
28. maj
20:45
Skjold 17
1
FC Afveje
3
283289
to30-05 2024
20:20 B1903
3
-
3
30. maj
20:20
B 1903
3
Nørrebro United 6
3
283291
02-06 2024
14:00 Grøndal Multicenter
UHT
02. jun
14:00
Union 10
B.93 7
UHT
283292
08-06 2024
15:00 Valby Idrætspark
3
-
3
08. jun
15:00
FB 18
3
Frem 8
3
283293
08-06 2024
15:00 Valby Idrætspark
3
-
6
08. jun
15:00
Nørrebro United 6
3
De Tunge Drenge FC
6
283298
08-06 2024
15:00 Valby Idrætspark
HHT
08. jun
15:00
B.93 7
B 1903
HHT
283299
08-06 2024
15:00 Valby Idrætspark
2
-
1
08. jun
15:00
KFB 5
2
Skjold 17
1
283300
08-06 2024
15:00 Valby Idrætspark
1
-
2
08. jun
15:00
FC Afveje
1
Union 10
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind