Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs, P4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
283306
ma08-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
2
-
4
08. apr
19:15
Polyteknisk FK
2
Copenfalster FF 2
4
283303
ti09-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
3
-
1
09. apr
19:00
Frem 7
3
Fremad Valby 8
1
283317
ti09-04 2024
19:30
Oversidder
Lundehusparken
09. apr
19:30
Skjold 18
Oversidder
283301
to11-04 2024
19:30 Frederiksberg IP, kunst
1
-
2
11. apr
19:30
FB 19
1
FC Udfordringen
2
283302
14-04 2024
14:00 Grøndal Multicenter
2
-
3
14. apr
14:00
Union 12
2
B.93 8
3
283329
ma15-04 2024
22:00
Oversidder
15. apr
22:00
Oversidder
Frem 7
283323
on17-04 2024
20:30 Valby Idrætspark
4
-
1
17. apr
20:30
FC Udfordringen
4
Polyteknisk FK
1
283327
to18-04 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
18. apr
20:30
B.93 8
3
FB 19
1
283318
20-04 2024
12:30 Lersøparken
UMH
20. apr
12:30
Copenfalster FF 2
Skjold 18
UMH
283328
21-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
3
-
2
21. apr
14:00
Fremad Valby 8
3
Union 12
2
283489
ma22-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
1
-
12
22. apr
19:15
Polyteknisk FK
1
B.93 8
12
283499
ti23-04 2024
19:30 Lundehusparken
1
-
1
23. apr
19:30
Skjold 18
1
Frem 7
1
283331
ti23-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
2
23. apr
20:30
FB 19
2
Fremad Valby 8
2
283330
27-04 2024
12:30 Lersøparken
1
-
5
27. apr
12:30
Copenfalster FF 2
1
FC Udfordringen
5
283453
28-04 2024
12:00
Oversidder
Grøndal Multicenter
28. apr
12:00
Union 12
Oversidder
283505
ma29-04 2024
22:00
Oversidder
29. apr
22:00
Oversidder
FB 19
283503
ti30-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
1
-
0
30. apr
19:00
Frem 7
1
Union 12
0
283502
ti30-04 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
30. apr
20:30
B.93 8
3
Copenfalster FF 2
0
283504
05-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
UHT
05. maj
14:00
Fremad Valby 8
Polyteknisk FK
UHT
283513
ma06-05 2024
19:15
Oversidder
Valby Idrætspark
06. maj
19:15
Polyteknisk FK
Oversidder
283511
ti07-05 2024
18:30 Valby Idrætspark
6
-
2
07. maj
18:30
FC Udfordringen
6
B.93 8
2
283509
on08-05 2024
19:00 Jens Jessens Vej
3
-
1
08. maj
19:00
FB 19
3
Frem 7
1
283519
fr10-05 2024
18:15 Lundehusparken
HHT
10. maj
18:15
Skjold 18
Union 12
HHT
283506
11-05 2024
12:30 Lersøparken
4
-
0
11. maj
12:30
Copenfalster FF 2
4
Fremad Valby 8
0
283631
ma13-05 2024
22:00
Oversidder
13. maj
22:00
Oversidder
Copenfalster FF 2
283629
ti14-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
1
-
1
14. maj
19:00
Frem 7
1
Polyteknisk FK
1
283528
ti14-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
14. maj
20:30
B.93 8
3
Skjold 18
1
283630
on15-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
3
-
4
15. maj
18:00
Fremad Valby 8
3
FC Udfordringen
4
283520
fr17-05 2024
18:00 Genforeningspladsen
1
-
1
17. maj
18:00
Union 12
1
FB 19
1
283642
ma20-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
1
-
3
20. maj
19:15
Polyteknisk FK
1
Union 12
3
283500
ti21-05 2024
18:30 Valby Idrætspark
4
-
1
21. maj
18:30
FC Udfordringen
4
Skjold 18
1
283640
on22-05 2024
18:00
Oversidder
Valby Idrætspark
22. maj
18:00
FC Udfordringen
Oversidder
283641
to23-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
8
-
1
23. maj
20:30
B.93 8
8
Fremad Valby 8
1
283643
fr24-05 2024
18:15 Lundehusparken
0
-
7
24. maj
18:15
Skjold 18
0
FB 19
7
283633
25-05 2024
12:30 Lersøparken
UHT
25. maj
12:30
Copenfalster FF 2
Frem 7
UHT
283689
ma27-05 2024
22:00
Oversidder
27. maj
22:00
Oversidder
B.93 8
283646
ti28-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
2
-
5
28. maj
19:00
Frem 7
2
FC Udfordringen
5
283644
ti28-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
7
-
1
28. maj
20:30
FB 19
7
Polyteknisk FK
1
283645
fr31-05 2024
18:00 Genforeningspladsen
3
-
1
31. maj
18:00
Union 12
3
Copenfalster FF 2
1
283647
to06-06 2024
20:00 Fælledparken
6
-
5
06. jun
20:00
Skjold 18
6
Fremad Valby 8
5
300043
to06-06 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
3
06. jun
20:30
B.93 8
5
Frem 7
3
300789
08-06 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
08. jun
10:00
Fremad Valby 8
Oversidder
300044
08-06 2024
12:30 Fælledparken
4
-
3
08. jun
12:30
Polyteknisk FK
4
Skjold 18
3
283690
08-06 2024
15:00 Valby Idrætspark
3
-
2
08. jun
15:00
Copenfalster FF 2
3
FB 19
2
283691
08-06 2024
15:00 Valby Idrætspark
2
-
2
08. jun
15:00
FC Udfordringen
2
Union 12
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind