U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår, Hvid

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
903314
ma08-04 2024
22:00 Kastrup IA ved Røllikevej
ANN
08. apr
22:00
Kastrup 1
Sundby Bk. 4
ANN
592082
13-04 2024
11:15
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er udgået.
Kunst, KB, P. Bangs Vej
13. apr
11:15
KB 7
Dragør BK 3
903316
14-04 2024
12:00
Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Sundby Idrætspark
14. apr
12:00
Fremad Amager 2
Hvidovre IF 4
903315
14-04 2024
14:00 Hekla Park
14. apr
14:00
Hekla 2
Pioneren
903317
20-04 2024
10:00 Vigerslevparken
20. apr
10:00
Pioneren
Fremad Amager 2
903318
20-04 2024
10:00
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er udgået.
Dragør Bk
20. apr
10:00
Dragør BK 3
Hekla 2
903320
20-04 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
20. apr
10:00
Sundby Bk. 4
Tårnby FF 2
903319
21-04 2024
10:00 Valby Idrætspark
UDS
21. apr
10:00
Valby 1
KB 7
UDS
903321
21-04 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
ANN
21. apr
10:00
Hvidovre IF 4
Kastrup 1
ANN
903323
fr26-04 2024
17:45
Sundby Bk. 4
!
NB: Sundby Bk. 4 er taberdømt
Kunst, KB, P. Bangs Vej
26. apr
17:45
KB 7
Sundby Bk. 4
903322
27-04 2024
10:00
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er udgået.
Vigerslevparken
27. apr
10:00
Pioneren
Dragør BK 3
903324
27-04 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg
27. apr
10:00
Tårnby FF 2
Hvidovre IF 4
903325
27-04 2024
10:00 Hekla Park
27. apr
10:00
Hekla 2
Valby 1
903326
28-04 2024
12:00 Sundby Idrætspark
ANN
28. apr
12:00
Fremad Amager 2
Kastrup 1
ANN
903330
ma29-04 2024
22:00 Kastrup IA ved Røllikevej
ANN
29. apr
22:00
Kastrup 1
Tårnby FF 2
ANN
903328
on01-05 2024
17:30
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er udgået.
Dragør Bk
01. maj
17:30
Dragør BK 3
Fremad Amager 2
903331
04-05 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
04. maj
10:00
Sundby Bk. 4
Hekla 2
903329
05-05 2024
10:00
Valby 1
!
NB: Valby 1 er taberdømt
Valby Idrætspark
05. maj
10:00
Valby 1
Pioneren
903332
05-05 2024
10:45 Hvidovre IF's baner
05. maj
10:45
Hvidovre IF 4
KB 7
905203
on08-05 2024
17:30
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er udgået.
Dragør Bk
08. maj
17:30
Dragør BK 3
Valby 1
903333
11-05 2024
10:00 Vigerslevparken
11. maj
10:00
Pioneren
Sundby Bk. 4
905205
11-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark
11. maj
10:00
Fremad Amager 2
Tårnby FF 2
903334
11-05 2024
11:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
ANN
11. maj
11:30
KB 7
Kastrup 1
ANN
905204
12-05 2024
09:00 Hekla Park
12. maj
09:00
Hekla 2
Hvidovre IF 4
905207
ma13-05 2024
17:00 Kulbaneparken
13. maj
17:00
Valby 1
Fremad Amager 2
905209
18-05 2024
10:00
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er udgået.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
18. maj
10:00
Sundby Bk. 4
Dragør BK 3
905208
18-05 2024
22:00 Kastrup IA ved Røllikevej
18. maj
22:00
Kastrup 1
Hekla 2
905210
19-05 2024
10:00
Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
Hvidovre IF's baner
19. maj
10:00
Hvidovre IF 4
Pioneren
905206
19-05 2024
12:00
Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Vestamager Idrætsanlæg
19. maj
12:00
Tårnby FF 2
KB 7
905212
25-05 2024
10:00
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er udgået.
Dragør Bk
25. maj
10:00
Dragør BK 3
Hvidovre IF 4
905215
25-05 2024
12:00 Sundby Idrætspark
25. maj
12:00
Fremad Amager 2
KB 7
905211
26-05 2024
10:00 Vigerslevparken
26. maj
10:00
Pioneren
Kastrup 1
905213
26-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
26. maj
10:00
Valby 1
Sundby Bk. 4
905214
26-05 2024
14:00 Hekla Park
26. maj
14:00
Hekla 2
Tårnby FF 2
905218
ma27-05 2024
22:00
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er udgået.
Kastrup IA ved Røllikevej
27. maj
22:00
Kastrup 1
Dragør BK 3
905216
fr31-05 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
31. maj
17:45
KB 7
Hekla 2
592086
01-06 2024
18:00 Vestamager Idrætsanlæg
01. jun
18:00
Tårnby FF 2
Valby 1
905217
02-06 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg
02. jun
10:00
Tårnby FF 2
Pioneren
905220
02-06 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
02. jun
10:00
Hvidovre IF 4
Valby 1
905219
02-06 2024
12:00 Sundby Idrætspark
02. jun
12:00
Fremad Amager 2
Sundby Bk. 4
905221
08-06 2024
10:00 Vigerslevparken
08. jun
10:00
Pioneren
KB 7
905222
08-06 2024
10:00
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er udgået.
Dragør Bk
08. jun
10:00
Dragør BK 3
Tårnby FF 2
905225
08-06 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
08. jun
10:00
Sundby Bk. 4
Hvidovre IF 4
905223
09-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
09. jun
10:00
Valby 1
Kastrup 1
905224
09-06 2024
12:00 Hekla Park
09. jun
12:00
Hekla 2
Fremad Amager 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind