U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår, Blå

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
506095
05-05 2024
11:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:30
Tårnby FF 1
B.93 1
506096
05-05 2024
11:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:30
KB 1
Skjold 1
506082
05-05 2024
11:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:30
Rødovre 2
AB Tårnby 1
506083
05-05 2024
11:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:30
KB 6
FA 2000 2
506084
05-05 2024
11:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:45
Rødovre 2
Nørrebro United 1
506085
05-05 2024
11:45
Oversidder
Mimersparken 1 Nørrebro United
05. maj
11:45
FA 2000 2
Oversidder
506097
05-05 2024
11:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:45
Tårnby FF 1
Vanløse 1
506098
05-05 2024
11:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:45
Skjold 1
Skjold
506101
05-05 2024
12:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Vanløse 1
KB 1
506103
05-05 2024
12:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Skjold
B.93 1
506086
05-05 2024
12:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Nørrebro United 1
KB 6
506087
05-05 2024
12:00
Oversidder
Mimersparken 1 Nørrebro United
05. maj
12:00
Oversidder
AB Tårnby 1
506092
05-05 2024
12:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:15
KB 6
Rødovre 2
506093
05-05 2024
12:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:15
AB Tårnby 1
FA 2000 2
506104
05-05 2024
12:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:15
KB 1
Tårnby FF 1
506105
05-05 2024
12:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:15
B.93 1
Skjold 1
506106
05-05 2024
12:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:30
Vanløse 1
Skjold
506094
05-05 2024
12:30
Oversidder
Mimersparken 1 Nørrebro United
05. maj
12:30
Nørrebro United 1
Oversidder
506107
26-05 2024
11:30 B1903 Græs 3B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Rødovre 2
FA 2000 2
506108
26-05 2024
11:30 B1903 Græs 3B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Vanløse 1
Skjold 1
506783
26-05 2024
11:30
Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Nørrebro United 1
B.93 1
506784
26-05 2024
11:30 B1903 Græs 3B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Skjold
KB 1
506785
26-05 2024
11:45
Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
11:45
Nørrebro United 1
AB Tårnby 1
506786
26-05 2024
11:45 B1903 Græs 3B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
11:45
KB 1
KB 6
506370
26-05 2024
11:45
Oversidder
B1903 Græs 3B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
11:45
Rødovre 2
Oversidder
506371
26-05 2024
11:45 B1903 Græs 3B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
11:45
Skjold 1
Tårnby FF 1
506715
26-05 2024
12:00
Oversidder
B1903 Græs 3B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
12:00
Oversidder
Vanløse 1
506716
26-05 2024
12:00 B1903 Græs 3B - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
12:00
Tårnby FF 1
FA 2000 2
506833
26-05 2024
12:00 B1903 Græs 3B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
12:00
AB Tårnby 1
Skjold
507140
26-05 2024
12:00 B1903 Græs 3B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
12:00
KB 6
B.93 1
507141
26-05 2024
12:15
Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Skjold
Nørrebro United 1
507145
26-05 2024
12:15 B1903 Græs 3B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
12:15
B.93 1
KB 1
506717
26-05 2024
12:15 B1903 Græs 3B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Vanløse 1
Rødovre 2
506718
26-05 2024
12:15 B1903 Græs 3B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
12:15
FA 2000 2
Skjold 1
506782
26-05 2024
12:30
Oversidder
B1903 Græs 3B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
12:30
Oversidder
Tårnby FF 1
508659
26-05 2024
12:30 B1903 Græs 3B - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
12:30
AB Tårnby 1
KB 6
508660
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
KB 6
Vanløse 1
508661
01-06 2024
11:30
Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
Skjold
Rødovre 2
508669
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
Nørrebro United 1
KB 1
508741
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
Tårnby FF 1
AB Tårnby 1
508742
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
Nørrebro United 1
FA 2000 2
508743
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
AB Tårnby 1
Skjold 1
508662
01-06 2024
11:45
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
KB 6
Oversidder
508663
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
Rødovre 2
B.93 1
508664
01-06 2024
12:00
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Oversidder
Skjold
508665
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
B.93 1
Vanløse 1
515175
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
FA 2000 2
Tårnby FF 1
515176
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Skjold 1
KB 1
515177
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
Tårnby FF 1
Nørrebro United 1
515178
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
KB 1
AB Tårnby 1
508666
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
Skjold
KB 6
508667
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
Vanløse 1
Rødovre 2
508668
01-06 2024
12:30
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:30
Oversidder
B.93 1
515179
01-06 2024
12:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:30
FA 2000 2
Skjold 1
515180
09-06 2024
13:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
13:00
Rødovre 2
Skjold 1
515181
09-06 2024
13:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
13:00
Tårnby FF 1
KB 6
515705
09-06 2024
13:00
B.93 1
!
NB: B.93 1 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
13:00
B.93 1
AB Tårnby 1
515706
09-06 2024
13:00
Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
13:00
Vanløse 1
Nørrebro United 1
515707
09-06 2024
13:15
B.93 1
!
NB: B.93 1 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
13:15
B.93 1
FA 2000 2
515708
09-06 2024
13:15
Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
13:15
Nørrebro United 1
KB 1
515182
09-06 2024
13:15
Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
13:15
Rødovre 2
Skjold
515183
09-06 2024
13:15
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
13:15
KB 6
Oversidder
515184
09-06 2024
13:30
Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
13:30
Skjold
Tårnby FF 1
515185
09-06 2024
13:30
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
13:30
Oversidder
Skjold 1
515709
09-06 2024
13:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
13:30
FA 2000 2
Vanløse 1
515710
09-06 2024
13:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
13:30
KB 1
AB Tårnby 1
515711
09-06 2024
13:45
B.93 1
!
NB: B.93 1 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
13:45
Vanløse 1
B.93 1
515712
09-06 2024
13:45
Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
13:45
AB Tårnby 1
Nørrebro United 1
515186
09-06 2024
13:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
13:45
Tårnby FF 1
Rødovre 2
515672
09-06 2024
13:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
13:45
Skjold 1
KB 6
515704
09-06 2024
14:00
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:00
Skjold
Oversidder
518444
09-06 2024
14:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:00
FA 2000 2
KB 1
518445
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Rødovre 2
AB Tårnby 1
518446
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
KB 1
Vanløse 1
518454
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Nørrebro United 1
Skjold 1
518455
16-06 2024
11:30
Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
GVI. Nymosen
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
FA 2000 2
Skjold
518456
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Nørrebro United 1
KB 6
518457
16-06 2024
11:45
Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
GVI. Nymosen
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Skjold
B.93 1
518447
16-06 2024
11:45
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Rødovre 2
Oversidder
518448
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Vanløse 1
Tårnby FF 1
518449
16-06 2024
12:00
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Oversidder
KB 1
518450
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Tårnby FF 1
AB Tårnby 1
518463
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
KB 6
FA 2000 2
518524
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
B.93 1
Skjold 1
518525
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
FA 2000 2
Nørrebro United 1
518526
16-06 2024
12:15
Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
GVI. Nymosen
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
Skjold 1
Skjold
518451
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
KB 1
Rødovre 2
518452
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
AB Tårnby 1
Vanløse 1
518453
16-06 2024
12:30
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:30
Oversidder
Tårnby FF 1
518562
16-06 2024
12:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:30
KB 6
B.93 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind