U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår, Sort

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
144539
05-05 2024
10:00
Oversidder
Mimersparken 1 Nørrebro United
05. maj
10:00
B 1908 1
Oversidder
144540
05-05 2024
10:00 Mimersparken 1 Nørrebro United
05. maj
10:00
FB 1
KB 4
144411
05-05 2024
10:00 Mimersparken 1 Nørrebro United
05. maj
10:00
Fremad Valby 1
CIK 1
144531
05-05 2024
10:00 Mimersparken 1 Nørrebro United
05. maj
10:00
GVI 1
Sundby Bk. 2
144532
05-05 2024
10:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:15
Fremad Valby 1
Frem 1
144533
05-05 2024
10:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:15
Sundby Bk. 2
KB 9
144541
05-05 2024
10:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:15
B 1908 1
Fremad Amager 1
144542
05-05 2024
10:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:15
KB 4
Skovshoved IF (2)
144543
05-05 2024
10:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:30
Fremad Amager 1
FB 1
144544
05-05 2024
10:30
Oversidder
Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:30
Skovshoved IF (2)
Oversidder
144534
05-05 2024
10:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:30
Frem 1
GVI 1
144535
05-05 2024
10:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:30
KB 9
CIK 1
144536
05-05 2024
10:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:45
GVI 1
Fremad Valby 1
144537
05-05 2024
10:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:45
CIK 1
Sundby Bk. 2
144545
05-05 2024
10:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:45
FB 1
B 1908 1
144546
05-05 2024
10:45
Oversidder
Mimersparken Nørrebro United
05. maj
10:45
Oversidder
KB 4
144547
05-05 2024
11:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:00
Fremad Amager 1
Skovshoved IF (2)
144538
05-05 2024
11:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:00
Frem 1
KB 9
144548
26-05 2024
11:30
Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
B1903 Græs 3A - Bane A
Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Fremad Valby 1
Sundby Bk. 2
144549
26-05 2024
11:30 B1903 Græs 3A - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Fremad Amager 1
KB 4
144557
26-05 2024
11:30
Oversidder
B1903 Græs 3A - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Frem 1
Oversidder
144558
26-05 2024
11:30 B1903 Græs 3A - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Skovshoved IF (2)
FB 1
144659
26-05 2024
11:45 B1903 Græs 3A - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
11:45
Frem 1
CIK 1
144660
26-05 2024
11:45 B1903 Græs 3A - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
11:45
FB 1
GVI 1
144550
26-05 2024
11:45
Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
B1903 Græs 3A - Bane A
Boldklubben 1903
26. maj
11:45
Fremad Valby 1
KB 9
144551
26-05 2024
11:45 B1903 Græs 3A - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
11:45
KB 4
B 1908 1
144552
26-05 2024
12:00 B1903 Græs 3A - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
12:00
KB 9
Fremad Amager 1
144553
26-05 2024
12:00 B1903 Græs 3A - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
12:00
B 1908 1
Sundby Bk. 2
144661
26-05 2024
12:00 B1903 Græs 3A - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
12:00
CIK 1
Skovshoved IF (2)
144662
26-05 2024
12:00
Oversidder
B1903 Græs 3A - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
12:00
GVI 1
Oversidder
144663
26-05 2024
12:15 B1903 Græs 3A - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Skovshoved IF (2)
Frem 1
144664
26-05 2024
12:15
Oversidder
B1903 Græs 3A - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Oversidder
FB 1
144554
26-05 2024
12:15
Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
B1903 Græs 3A - Bane B
Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Fremad Amager 1
Fremad Valby 1
144555
26-05 2024
12:15 B1903 Græs 3A - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Sundby Bk. 2
KB 4
144556
26-05 2024
12:30 B1903 Græs 3A - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
12:30
KB 9
B 1908 1
144665
26-05 2024
12:30 B1903 Græs 3A - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
12:30
CIK 1
GVI 1
144666
01-06 2024
11:30
Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
GVI 1
Fremad Amager 1
144667
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
Skovshoved IF (2)
Fremad Valby 1
144675
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
Frem 1
FB 1
144676
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
B 1908 1
CIK 1
144677
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
Frem 1
Sundby Bk. 2
144678
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
CIK 1
KB 4
144668
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
GVI 1
KB 9
144669
01-06 2024
11:45
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
Fremad Valby 1
Oversidder
144670
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
KB 9
Skovshoved IF (2)
144671
01-06 2024
12:00
Oversidder
Fælledparken 1 Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Oversidder
Fremad Amager 1
144679
01-06 2024
12:00 Fælledparken
01. jun
12:00
Sundby Bk. 2
B 1908 1
144680
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
KB 4
FB 1
144681
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
B 1908 1
Frem 1
144682
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
FB 1
CIK 1
144672
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
Skovshoved IF (2)
GVI 1
144673
01-06 2024
12:15
Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
Fremad Amager 1
Fremad Valby 1
144674
01-06 2024
12:30
Oversidder
Fælledparken
01. jun
12:30
KB 9
Oversidder
144683
01-06 2024
12:30 Fælledparken
01. jun
12:30
Sundby Bk. 2
KB 4
144684
09-06 2024
11:30
Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Dragør Bk 1
09. jun
11:30
Fremad Valby 1
KB 4
144685
09-06 2024
11:30 Dragør Bk
09. jun
11:30
B 1908 1
GVI 1
144693
09-06 2024
11:30
Oversidder
Dragør Bk
09. jun
11:30
Oversidder
CIK 1
144694
09-06 2024
11:30 Dragør Bk
09. jun
11:30
Fremad Amager 1
Frem 1
144695
09-06 2024
11:45
Oversidder
Dragør Bk
09. jun
11:45
Oversidder
Sundby Bk. 2
144696
09-06 2024
11:45 Dragør Bk
09. jun
11:45
Frem 1
FB 1
144686
09-06 2024
11:45
Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Dragør Bk 1
09. jun
11:45
Fremad Valby 1
Skovshoved IF (2)
144687
09-06 2024
11:45 Dragør Bk
09. jun
11:45
GVI 1
KB 9
144688
09-06 2024
12:00 Dragør Bk
09. jun
12:00
Skovshoved IF (2)
B 1908 1
144689
09-06 2024
12:00 Dragør Bk
09. jun
12:00
KB 9
KB 4
144697
09-06 2024
12:00 Dragør Bk
09. jun
12:00
Sundby Bk. 2
Fremad Amager 1
144698
09-06 2024
12:00
CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
Dragør Bk 1
09. jun
12:00
FB 1
CIK 1
144699
09-06 2024
12:15
Oversidder
Dragør Bk
09. jun
12:15
Fremad Amager 1
Oversidder
144700
09-06 2024
12:15
CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
Dragør Bk 1
09. jun
12:15
CIK 1
Frem 1
144690
09-06 2024
12:15
Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Dragør Bk 1
09. jun
12:15
B 1908 1
Fremad Valby 1
144691
09-06 2024
12:15 Dragør Bk
09. jun
12:15
KB 4
GVI 1
144692
09-06 2024
12:30 Dragør Bk
09. jun
12:30
Skovshoved IF (2)
KB 9
144701
09-06 2024
12:30 Dragør Bk
09. jun
12:30
Sundby Bk. 2
FB 1
144702
16-06 2024
10:00
Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
16. jun
10:00
Fremad Valby 1
CIK 1
144703
16-06 2024
10:00
Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
16. jun
10:00
FB 1
Fremad Amager 1
144720
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen 1
16. jun
10:00
Frem 1
KB 4
144721
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen 1
16. jun
10:00
Sundby Bk. 2
Skovshoved IF (2)
144722
16-06 2024
10:15 GVI. Nymosen 1
16. jun
10:15
Frem 1
GVI 1
144723
16-06 2024
10:15
Oversidder
GVI. Nymosen 1
16. jun
10:15
Skovshoved IF (2)
Oversidder
144704
16-06 2024
10:15
Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
16. jun
10:15
Fremad Valby 1
KB 9
144705
16-06 2024
10:15
Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
16. jun
10:15
Fremad Amager 1
B 1908 1
144706
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen 1
16. jun
10:30
KB 9
FB 1
144707
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen 1
16. jun
10:30
B 1908 1
CIK 1
144724
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen
16. jun
10:30
GVI 1
Sundby Bk. 2
144725
16-06 2024
10:30
Oversidder
GVI. Nymosen 1
16. jun
10:30
Oversidder
KB 4
144726
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen 1
16. jun
10:45
Sundby Bk. 2
Frem 1
144727
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen 1
16. jun
10:45
KB 4
Skovshoved IF (2)
144708
16-06 2024
10:45
Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
16. jun
10:45
FB 1
Fremad Valby 1
144709
16-06 2024
10:45
Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
16. jun
10:45
CIK 1
Fremad Amager 1
144710
16-06 2024
11:00 GVI. Nymosen 1
16. jun
11:00
KB 9
B 1908 1
144728
16-06 2024
11:30
Oversidder
GVI. Nymosen
16. jun
11:30
GVI 1
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind