U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
136669
06-04 2024
10:00 Vanløse Idrætspark
06. apr
10:00
FC Damsø
Brønshøj BK
136672
06-04 2024
10:00 Lykkebo Skole og Harrestrup Å Skole
06. apr
10:00
Hellas
Nørrebro United
136681
06-04 2024
10:00
KB
HIK
!
NB: HIK er taberdømt
Kunst, KB, P. Bangs Vej
06. apr
10:00
KB
HIK
136682
06-04 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
06. apr
11:00
Sundby Bk.
Dragør BK
136670
07-04 2024
10:00
B 1908
!
NB: B 1908 er udgået.
Hekla Park
07. apr
10:00
Hekla
B 1908
136673
07-04 2024
10:00 Valby Idrætspark
07. apr
10:00
Fremad Valby
FA 2000
136688
13-04 2024
10:00 Jens Jessens Vej
13. apr
10:00
FA 2000
Hekla
136686
13-04 2024
11:15
KB
Dragør Bk
13. apr
11:15
Dragør BK
KB
136720
13-04 2024
13:30
HIK
HIK
13. apr
13:30
HIK
Fremad Valby
136687
13-04 2024
14:00
B 1908
!
NB: B 1908 er udgået.
Hellas
!
NB: Hellas er taberdømt
Sundby Idrætspark
13. apr
14:00
B 1908
Hellas
136723
14-04 2024
11:30 Nørrebroparken
14. apr
11:30
Nørrebro United
FC Damsø
136722
14-04 2024
14:00 Tingbjerg Idrætspark
14. apr
14:00
Brønshøj BK
Sundby Bk.
136726
20-04 2024
10:00 Engdraget
20. apr
10:00
Hellas
FC Damsø
136742
20-04 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
20. apr
11:00
Sundby Bk.
Nørrebro United
136739
20-04 2024
13:30 Valby Idrætspark
20. apr
13:30
Fremad Valby
Dragør BK
136740
21-04 2024
10:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
21. apr
10:00
KB
Brønshøj BK
136724
21-04 2024
12:00
HIK
Hekla Park
21. apr
12:00
Hekla
HIK
136730
21-04 2024
14:00
B 1908
!
NB: B 1908 er udgået.
Sundby Idrætspark
21. apr
14:00
B 1908
FA 2000
136751
27-04 2024
10:00 Jens Jessens Vej
27. apr
10:00
FA 2000
Hellas
136748
27-04 2024
11:15 Vanløse Idrætspark
27. apr
11:15
FC Damsø
Sundby Bk.
136752
28-04 2024
10:00
HIK
B 1908
!
NB: B 1908 er udgået.
HIK
28. apr
10:00
HIK
B 1908
136747
28-04 2024
11:30
Hekla
!
NB: Hekla er taberdømt
Dragør Bk
28. apr
11:30
Dragør BK
Hekla
136758
28-04 2024
14:00 Tingbjerg Idrætspark
28. apr
14:00
Brønshøj BK
Fremad Valby
136838
28-04 2024
14:30
KB
Nørrebroparken
28. apr
14:30
Nørrebro United
KB
136907
on01-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
01. maj
18:00
Fremad Valby
Nørrebro United
136905
04-05 2024
10:00 Engdraget
04. maj
10:00
Hellas
Sundby Bk.
136906
04-05 2024
10:00
B 1908
!
NB: B 1908 er udgået.
Sundby Idrætspark
04. maj
10:00
B 1908
Dragør BK
136908
04-05 2024
10:00
HIK
Jens Jessens Vej
04. maj
10:00
FA 2000
HIK
136909
04-05 2024
10:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
04. maj
10:00
KB
FC Damsø
136904
05-05 2024
10:00 Hekla Park
05. maj
10:00
Hekla
Brønshøj BK
136910
ti07-05 2024
17:30
FA 2000
!
NB: FA 2000 er taberdømt
Dragør Bk
07. maj
17:30
Dragør BK
FA 2000
136911
on08-05 2024
18:00 Vanløse Idrætspark
08. maj
18:00
FC Damsø
Fremad Valby
136912
11-05 2024
09:30
HIK
Hellas
!
NB: Hellas er taberdømt
HIK
11. maj
09:30
HIK
Hellas
136913
11-05 2024
11:00
KB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
11. maj
11:00
Sundby Bk.
KB
136915
12-05 2024
10:00 Nørrebroparken
12. maj
10:00
Nørrebro United
Hekla
136914
12-05 2024
14:00
B 1908
!
NB: B 1908 er udgået.
Tingbjerg Idrætspark
12. maj
14:00
Brønshøj BK
B 1908
136916
to16-05 2024
18:00 Hekla Park
16. maj
18:00
Hekla
FC Damsø
136917
18-05 2024
10:00
KB
Engdraget
18. maj
10:00
Hellas
KB
136919
18-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
18. maj
10:00
Fremad Valby
Sundby Bk.
136952
18-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej
18. maj
10:00
FA 2000
Brønshøj BK
136918
18-05 2024
12:00
B 1908
!
NB: B 1908 er udgået.
Sundby Idrætspark
18. maj
12:00
B 1908
Nørrebro United
136956
25-05 2024
10:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
25. maj
10:00
KB
Fremad Valby
136957
25-05 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
25. maj
11:00
Sundby Bk.
Hekla
136954
25-05 2024
11:30 Dragør Bk
25. maj
11:30
Dragør BK
Hellas
136955
25-05 2024
11:30
B 1908
!
NB: B 1908 er udgået.
Vanløse Idrætspark
25. maj
11:30
FC Damsø
B 1908
136959
25-05 2024
11:45
FA 2000
!
NB: FA 2000 er taberdømt
Nørrebroparken
25. maj
11:45
Nørrebro United
FA 2000
136958
25-05 2024
12:00
HIK
Tingbjerg Idrætspark
25. maj
12:00
Brønshøj BK
HIK
136961
ma27-05 2024
18:00
KB
Hekla Park
27. maj
18:00
Hekla
KB
136962
01-06 2024
10:00 Engdraget
01. jun
10:00
Hellas
Fremad Valby
136960
01-06 2024
13:00 Dragør Bk
01. jun
13:00
Dragør BK
Brønshøj BK
136964
01-06 2024
14:00 Jens Jessens Vej
01. jun
14:00
FA 2000
FC Damsø
136965
02-06 2024
11:00
HIK
HIK
02. jun
11:00
HIK
Nørrebro United
136963
02-06 2024
14:00
B 1908
!
NB: B 1908 er udgået.
Sundby Idrætspark
02. jun
14:00
B 1908
Sundby Bk.
136999
08-06 2024
10:00 Nørrebroparken
08. jun
10:00
Nørrebro United
Dragør BK
136997
08-06 2024
10:00
KB
B 1908
!
NB: B 1908 er udgået.
Kunst, KB, P. Bangs Vej
08. jun
10:00
KB
B 1908
136998
08-06 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
08. jun
11:00
Sundby Bk.
FA 2000
136967
08-06 2024
11:00 Engdraget
08. jun
11:00
Hellas
Brønshøj BK
136953
09-06 2024
10:00
HIK
HIK
09. jun
10:00
HIK
Dragør BK
136996
09-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
09. jun
10:00
Fremad Valby
Hekla
136966
ti11-06 2024
18:30
HIK
Vanløse Idrætspark
11. jun
18:30
FC Damsø
HIK
137001
to13-06 2024
18:00 Hekla Park
13. jun
18:00
Hekla
Hellas
137000
15-06 2024
11:15 Dragør Bk
15. jun
11:15
Dragør BK
FC Damsø
137002
15-06 2024
12:00
B 1908
!
NB: B 1908 er udgået.
Sundby Idrætspark
15. jun
12:00
B 1908
Fremad Valby
137003
15-06 2024
12:00
KB
Jens Jessens Vej
15. jun
12:00
FA 2000
KB
137004
15-06 2024
12:00
HIK
HIK
15. jun
12:00
HIK
Sundby Bk.
137005
16-06 2024
14:00 Tingbjerg Idrætspark
16. jun
14:00
Brønshøj BK
Nørrebro United
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind