VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
298817
ti14-11 2023
18:00
Oversidder
FIF-Stadion Kunstgræs
14. nov 2023
18:00
FIF, Hillerød
Oversidder
298816
19-11 2023
10:00 Slangerup Stadion
UHT
19. nov 2023
10:00
Slangerup & Omegn IF
KFUM
UHT
298818
19-11 2023
11:30
BSF
Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
4
19. nov 2023
11:30
Bagsværd BK
3
BSF
4
298819
19-11 2023
12:00
GVI
GVI. Nymosen
3
-
1
19. nov 2023
12:00
GVI
3
Herstedøster IC (1)
1
298815
19-11 2023
12:30
FFB
Frederikssund Stadion
1
-
1
19. nov 2023
12:30
FFB
1
Virum-Sorgenfri BK
1
298992
on22-11 2023
17:00
FFB
Emdrupparken
1
-
1
22. nov 2023
17:00
KFUM
1
FFB
1
298991
02-12 2023
09:00 Virumgård kunstgræsbane
1
-
4
02. dec 2023
09:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Bagsværd BK
4
298990
02-12 2023
10:15
BSF
GVI
Top Danmark Hallen, kunstgræs
0
-
1
02. dec 2023
10:15
BSF
0
GVI
1
298993
03-12 2023
14:00
Oversidder
03. dec 2023
14:00
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
298994
ti05-12 2023
17:00 Albertslund Stadion Kunstgræs
0
-
0
05. dec 2023
17:00
Herstedøster IC (1)
0
FIF, Hillerød
0
298998
09-12 2023
11:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
2
09. dec 2023
11:30
Bagsværd BK
1
KFUM
2
298995
16-12 2023
10:15
BSF
Top Danmark Hallen, kunstgræs
UHT
16. dec 2023
10:15
BSF
Virum-Sorgenfri BK
UHT
298997
17-12 2023
10:00 Slangerup Stadion
1
-
1
17. dec 2023
10:00
Slangerup & Omegn IF
1
Herstedøster IC (1)
1
298996
17-12 2023
12:15
FFB
Oversidder
Frederikssund Stadion
17. dec 2023
12:15
FFB
Oversidder
298999
ti19-12 2023
18:00
GVI
GVI. Nymosen
1
-
0
19. dec 2023
18:00
GVI
1
FIF, Hillerød
0
299002
ti23-01 2024
18:00 FIF-Stadion Kunstgræs
6
-
2
23. jan
18:00
FIF, Hillerød
6
Slangerup & Omegn IF
2
299001
on24-01 2024
18:00
BSF
Emdrupparken
2
-
2
24. jan
18:00
KFUM
2
BSF
2
299004
27-01 2024
13:00
FFB
Albertslund Stadion Kunstgræs
8
-
0
27. jan
13:00
Herstedøster IC (1)
8
FFB
0
299000
28-01 2024
12:00
GVI
Virumgård kunstgræsbane
4
-
1
28. jan
12:00
Virum-Sorgenfri BK
4
GVI
1
299003
28-01 2024
14:00
Oversidder
28. jan
14:00
Oversidder
Bagsværd BK
299005
03-02 2024
10:15
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
03. feb
10:15
BSF
Oversidder
299008
03-02 2024
11:45 Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
2
03. feb
11:45
Bagsværd BK
1
Herstedøster IC (1)
2
299007
03-02 2024
12:00 Virumgård kunstgræsbane
HHT
03. feb
12:00
Virum-Sorgenfri BK
KFUM
HHT
299009
03-02 2024
14:00
GVI
GVI. Nymosen
UHT
03. feb
14:00
GVI
Slangerup & Omegn IF
UHT
299006
04-02 2024
13:45
FFB
Frederikssund Stadion
1
-
3
04. feb
13:45
FFB
1
FIF, Hillerød
3
299012
ti06-02 2024
18:00 FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
0
06. feb
18:00
FIF, Hillerød
3
Bagsværd BK
0
299011
on07-02 2024
18:00
GVI
Emdrupparken
0
-
4
07. feb
18:00
KFUM
0
GVI
4
299010
11-02 2024
10:00
FFB
Slangerup Stadion
11. feb
10:00
Slangerup & Omegn IF
FFB
299014
11-02 2024
10:45
BSF
Albertslund Stadion Kunstgræs
1
-
3
11. feb
10:45
Herstedøster IC (1)
1
BSF
3
299013
11-02 2024
14:00
Oversidder
11. feb
14:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
299016
24-02 2024
10:30 Virumgård kunstgræsbane
1
-
3
24. feb
10:30
Virum-Sorgenfri BK
1
Herstedøster IC (1)
3
299018
25-02 2024
11:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
6
-
2
25. feb
11:15
Bagsværd BK
6
Slangerup & Omegn IF
2
299017
on28-02 2024
17:00
Oversidder
Emdrupparken
28. feb
17:00
KFUM
Oversidder
299015
02-03 2024
10:15
BSF
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
4
-
2
02. mar
10:15
BSF
4
FIF, Hillerød
2
299019
02-03 2024
14:00
GVI
FFB
GVI. Nymosen
1
-
2
02. mar
14:00
GVI
1
FFB
2
299022
ti05-03 2024
18:00 FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
0
05. mar
18:00
FIF, Hillerød
3
Virum-Sorgenfri BK
0
299023
09-03 2024
14:00
GVI
Oversidder
GVI. Nymosen
09. mar
14:00
GVI
Oversidder
299021
10-03 2024
10:00
BSF
Slangerup Stadion
HHT
10. mar
10:00
Slangerup & Omegn IF
BSF
HHT
299024
10-03 2024
10:50 Albertslund Stadion Kunstgræs
2
-
3
10. mar
10:50
Herstedøster IC (1)
2
KFUM
3
299020
10-03 2024
13:45
FFB
Frederikssund Stadion
2
-
3
10. mar
13:45
FFB
2
Bagsværd BK
3
299027
on13-03 2024
17:30 Emdrupparken
2
-
0
13. mar
17:30
KFUM
2
FIF, Hillerød
0
299028
16-03 2024
11:45
GVI
Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
3
16. mar
11:45
Bagsværd BK
2
GVI
3
299025
17-03 2024
10:15
BSF
FFB
Top Danmark Hallen, kunstgræs
5
-
0
17. mar
10:15
BSF
5
FFB
0
299026
17-03 2024
12:00 Virumgård kunstgræsbane
17. mar
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Slangerup & Omegn IF
299029
17-03 2024
14:00
Oversidder
17. mar
14:00
Oversidder
Herstedøster IC (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind