U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår, Pulje A

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
955045
06-04 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
1
-
2
06. apr
12:00
GVI
1
Brøndbyernes IF (2)
2
955040
06-04 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
8
06. apr
14:00
Sundby Bk.
0
Hørsholm-Usserød IK
8
955042
07-04 2024
14:00
A27
Oversidder
Tårnby Stadion
07. apr
14:00
A27
Oversidder
955044
07-04 2024
14:00 Jens Jessens Vej
0
-
10
07. apr
14:00
FA 2000
0
Farum BK (2)
10
955043
07-04 2024
14:30 Ringsted Stadion Kunstgræs
10
-
0
07. apr
14:30
Ringsted IF
10
Slagelse B&I
0
955041
ma08-04 2024
19:00 Vanløse Idrætspark
1
-
4
08. apr
19:00
Vanløse
1
Frem
4
955050
13-04 2024
11:30
GVI
Hørsholm Idrætspark
6
-
1
13. apr
11:30
Hørsholm-Usserød IK
6
GVI
1
955046
14-04 2024
14:00 Brøndby Stadion
5
-
0
14. apr
14:00
Brøndbyernes IF (2)
5
FA 2000
0
955047
14-04 2024
14:00
A27
Valby Idrætspark
3
-
2
14. apr
14:00
Frem
3
A27
2
955048
14-04 2024
14:00 Slagelse Stadion Kunst
0
-
4
14. apr
14:00
Slagelse B&I
0
Vanløse
4
955049
14-04 2024
14:00 Farum Park
1
-
2
14. apr
14:00
Farum BK (2)
1
Ringsted IF
2
955051
14-04 2024
14:00
Oversidder
14. apr
14:00
Oversidder
Sundby Bk.
955052
20-04 2024
10:00 Vanløse Idrætspark
2
-
2
20. apr
10:00
Vanløse
2
Farum BK (2)
2
955055
21-04 2024
11:00 Ringsted Stadion
5
-
3
21. apr
11:00
Ringsted IF
5
Brøndbyernes IF (2)
3
955056
21-04 2024
12:00 Jens Jessens Vej
2
-
3
21. apr
12:00
FA 2000
2
Hørsholm-Usserød IK
3
955054
21-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
16
-
2
21. apr
12:00
Frem
16
Slagelse B&I
2
955057
21-04 2024
14:00
GVI
Oversidder
GVI. Nymosen
21. apr
14:00
GVI
Oversidder
955053
21-04 2024
14:00
A27
Tårnby Stadion
8
-
1
21. apr
14:00
A27
8
Sundby Bk.
1
955062
27-04 2024
11:30 Hørsholm Idrætspark
1
-
2
27. apr
11:30
Hørsholm-Usserød IK
1
Ringsted IF
2
955059
27-04 2024
14:00
GVI
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
27. apr
14:00
Sundby Bk.
1
GVI
4
955058
28-04 2024
11:00 Brøndby Stadion
0
-
2
28. apr
11:00
Brøndbyernes IF (2)
0
Vanløse
2
955060
28-04 2024
14:00
A27
Slagelse Stadion Kunst
0
-
8
28. apr
14:00
Slagelse B&I
0
A27
8
955063
28-04 2024
14:00
Oversidder
28. apr
14:00
Oversidder
FA 2000
955061
on01-05 2024
18:00 Farum Park
1
-
2
01. maj
18:00
Farum BK (2)
1
Frem
2
955067
04-05 2024
11:00
Oversidder
Ringsted Stadion
04. maj
11:00
Ringsted IF
Oversidder
955064
04-05 2024
12:00 Vanløse Idrætspark
4
-
3
04. maj
12:00
Vanløse
4
Hørsholm-Usserød IK
3
955066
05-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
2
-
3
05. maj
10:00
Frem
2
Brøndbyernes IF (2)
3
955068
05-05 2024
14:00 Slagelse Stadion Kunst
0
-
7
05. maj
14:00
Slagelse B&I
0
Farum BK (2)
7
955069
05-05 2024
14:00 Jens Jessens Vej
9
-
2
05. maj
14:00
FA 2000
9
Sundby Bk.
2
955065
05-05 2024
14:00
A27
GVI
Tårnby Stadion
3
-
0
05. maj
14:00
A27
3
GVI
0
955070
ti07-05 2024
18:30 Brøndby Stadion
7
-
1
07. maj
18:30
Brøndbyernes IF (2)
7
Slagelse B&I
1
955073
11-05 2024
10:00
GVI
GVI. Nymosen
1
-
3
11. maj
10:00
GVI
1
FA 2000
3
955071
11-05 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
9
11. maj
14:00
Sundby Bk.
1
Ringsted IF
9
955072
12-05 2024
14:00
A27
Farum Park
2
-
6
12. maj
14:00
Farum BK (2)
2
A27
6
955141
12-05 2024
14:00
Oversidder
12. maj
14:00
Oversidder
Vanløse
955074
on15-05 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
4
-
0
15. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
4
Frem
0
955142
25-05 2024
10:00 Vanløse Idrætspark
8
-
1
25. maj
10:00
Vanløse
8
Sundby Bk.
1
955145
25-05 2024
11:00
GVI
Ringsted Stadion
6
-
0
25. maj
11:00
Ringsted IF
6
GVI
0
955143
26-05 2024
10:00
A27
Tårnby Stadion
4
-
1
26. maj
10:00
A27
4
FA 2000
1
955144
26-05 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
26. maj
10:00
Frem
Oversidder
955146
26-05 2024
10:00 Slagelse Stadion Kunst
0
-
9
26. maj
10:00
Slagelse B&I
0
Hørsholm-Usserød IK
9
955147
26-05 2024
12:00 Farum Park
1
-
2
26. maj
12:00
Farum BK (2)
1
Brøndbyernes IF (2)
2
955151
01-06 2024
10:00
GVI
GVI. Nymosen
0
-
2
01. jun
10:00
GVI
0
Vanløse
2
955152
01-06 2024
11:30 Hørsholm Idrætspark
4
-
0
01. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
4
Farum BK (2)
0
955148
02-06 2024
14:00
A27
Brøndby Stadion
0
-
1
02. jun
14:00
Brøndbyernes IF (2)
0
A27
1
955150
02-06 2024
14:00 Jens Jessens Vej
1
-
6
02. jun
14:00
FA 2000
1
Ringsted IF
6
955153
02-06 2024
14:00
Oversidder
02. jun
14:00
Oversidder
Slagelse B&I
955149
ti04-06 2024
18:00 Valby Idrætspark
0
-
2
04. jun
18:00
Frem
0
Sundby Bk.
2
955155
08-06 2024
12:00 Vanløse Idrætspark
9
-
0
08. jun
12:00
Vanløse
9
FA 2000
0
955154
09-06 2024
14:00 Brøndby Stadion
2
-
4
09. jun
14:00
Brøndbyernes IF (2)
2
Hørsholm-Usserød IK
4
955156
09-06 2024
14:00
A27
Tårnby Stadion
0
-
3
09. jun
14:00
A27
0
Ringsted IF
3
955157
09-06 2024
14:00
GVI
Valby Idrætspark
3
-
1
09. jun
14:00
Frem
3
GVI
1
955158
09-06 2024
14:00 Slagelse Stadion Kunst
0
-
3
09. jun
14:00
Slagelse B&I
0
Sundby Bk.
3
955159
09-06 2024
14:00
Oversidder
Farum Park
09. jun
14:00
Farum BK (2)
Oversidder
955162
on12-06 2024
18:00 Valby Idrætspark
1
-
5
12. jun
18:00
Frem
1
FA 2000
5
955161
15-06 2024
11:00 Ringsted Stadion
2
-
0
15. jun
11:00
Ringsted IF
2
Vanløse
0
955160
16-06 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
6
16. jun
10:00
Sundby Bk.
0
Farum BK (2)
6
955163
16-06 2024
14:00
GVI
GVI. Nymosen
3
-
1
16. jun
14:00
GVI
3
Slagelse B&I
1
955164
16-06 2024
14:00
A27
Tårnby Stadion
0
-
2
16. jun
14:00
A27
0
Hørsholm-Usserød IK
2
955165
16-06 2024
14:00
Oversidder
16. jun
14:00
Oversidder
Brøndbyernes IF (2)
955169
on19-06 2024
18:30 Slagelse Stadion Kunst
19. jun
18:30
Slagelse B&I
FA 2000
955166
23-06 2024
14:00 Brøndby Stadion
23. jun
14:00
Brøndbyernes IF (2)
Sundby Bk.
955167
23-06 2024
14:00
A27
Vanløse Idrætspark
23. jun
14:00
Vanløse
A27
955168
23-06 2024
14:00 Valby Idrætspark
23. jun
14:00
Frem
Ringsted IF
955170
23-06 2024
14:00
GVI
Farum Park
23. jun
14:00
Farum BK (2)
GVI
955171
23-06 2024
14:00
Oversidder
Hørsholm Idrætspark
23. jun
14:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Der er ingen finale mellem puljevinderne.

Log ind