Herrer Serie 3 - Forår 2024, Pulje 40

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
199232
06-04 2024
14:45 Lyseng Idrætspark
2
-
2
06. apr
14:45
IF Lyseng (3)
2
tst Fodbold
2
199215
06-04 2024
15:00 Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
2
-
4
06. apr
15:00
Fuglebakken KFUM (2)
2
Aarhus BScB
4
199241
13-04 2024
13:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
3
-
2
13. apr
13:00
tst Fodbold
3
Fuglebakken KFUM (2)
2
199243
13-04 2024
13:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2
-
2
13. apr
13:00
Harlev IK
2
IF Lyseng (3)
2
199234
14-04 2024
13:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
HHT
14. apr
13:00
Aarhus BScB
Aarhus Black Vipers
HHT
199242
14-04 2024
13:00 SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
1
-
2
14. apr
13:00
Kolt/Hasselager IF
1
JAI, Aarhus
2
199247
20-04 2024
12:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
1
-
2
20. apr
12:00
Aarhus Black Vipers
1
tst Fodbold
2
199245
20-04 2024
14:00 Ellehøjskolen
5
-
0
20. apr
14:00
Fuglebakken KFUM (2)
5
Harlev IK
0
199244
21-04 2024
13:00 JAI's Anlæg
0
-
3
21. apr
13:00
JAI, Aarhus
0
Aarhus BScB
3
199246
21-04 2024
14:45 Lyseng Idrætspark
2
-
2
21. apr
14:45
IF Lyseng (3)
2
Kolt/Hasselager IF
2
199213
on24-04 2024
19:00 SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
1
-
2
24. apr
19:00
Kolt/Hasselager IF
1
Aarhus Black Vipers
2
199212
to25-04 2024
18:30 JAI's Anlæg
0
-
5
25. apr
18:30
JAI, Aarhus
0
Fuglebakken KFUM (2)
5
199249
27-04 2024
14:45 Lyseng Idrætspark
0
-
0
27. apr
14:45
IF Lyseng (3)
0
Fuglebakken KFUM (2)
0
199248
28-04 2024
13:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
4
-
2
28. apr
13:00
Aarhus BScB
4
Kolt/Hasselager IF
2
199251
ti30-04 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2
-
2
30. apr
19:00
Harlev IK
2
Aarhus Black Vipers
2
199253
04-05 2024
12:00 SuperBrugsen Kolt Park
1
-
2
04. maj
12:00
Kolt/Hasselager IF
1
Fuglebakken KFUM (2)
2
199254
04-05 2024
13:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
2
-
1
04. maj
13:00
Aarhus Black Vipers
2
IF Lyseng (3)
1
199252
05-05 2024
13:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
2
-
5
05. maj
13:00
Aarhus BScB
2
tst Fodbold
5
199255
ti07-05 2024
19:00 JAI's Anlæg
1
-
2
07. maj
19:00
JAI, Aarhus
1
Harlev IK
2
199258
on08-05 2024
18:30 Tilst Idrætsanlæg (tst)
4
-
1
08. maj
18:30
tst Fodbold
4
Kolt/Hasselager IF
1
199267
11-05 2024
13:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2
-
3
11. maj
13:00
Harlev IK
2
tst Fodbold
3
199266
12-05 2024
12:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
UHT
12. maj
12:00
Aarhus Black Vipers
Kolt/Hasselager IF
UHT
199265
12-05 2024
14:00 Ellehøjskolen
4
-
1
12. maj
14:00
Fuglebakken KFUM (2)
4
JAI, Aarhus
1
199250
on15-05 2024
19:00 tst Kunstgræsbane
3
-
1
15. maj
19:00
tst Fodbold
3
JAI, Aarhus
1
199264
to16-05 2024
20:30 Lyseng Idrætspark
3
-
0
16. maj
20:30
IF Lyseng (3)
3
Aarhus BScB
0
199269
18-05 2024
12:00 SuperBrugsen Kolt Park
4
-
2
18. maj
12:00
Kolt/Hasselager IF
4
Harlev IK
2
199270
18-05 2024
13:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
3
-
2
18. maj
13:00
tst Fodbold
3
IF Lyseng (3)
2
199268
ma20-05 2024
12:30 Bøgeskov Idrætsanlæg
HHT
20. maj
12:30
Aarhus BScB
Fuglebakken KFUM (2)
HHT
199271
ma20-05 2024
13:00 JAI's Anlæg
2
-
3
20. maj
13:00
JAI, Aarhus
2
Aarhus Black Vipers
3
199233
to23-05 2024
19:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
2
-
0
23. maj
19:00
Aarhus Black Vipers
2
JAI, Aarhus
0
199256
to23-05 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
3
-
2
23. maj
19:00
Harlev IK
3
Aarhus BScB
2
199274
26-05 2024
13:00 JAI's Anlæg
1
-
7
26. maj
13:00
JAI, Aarhus
1
Kolt/Hasselager IF
7
199275
26-05 2024
13:00 Lyseng Idrætspark
5
-
0
26. maj
13:00
IF Lyseng (3)
5
Harlev IK
0
199273
ma27-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
2
-
1
27. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
2
tst Fodbold
1
199259
ti28-05 2024
20:30 Lyseng Idrætspark
2
-
1
28. maj
20:30
IF Lyseng (3)
2
JAI, Aarhus
1
199272
on29-05 2024
19:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
3
-
0
29. maj
19:00
Aarhus Black Vipers
3
Aarhus BScB
0
199732
01-06 2024
12:00 Petrowsky Park (Tilst)
1
-
1
01. jun
12:00
tst Fodbold
1
Aarhus Black Vipers
1
199730
01-06 2024
14:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
0
-
3
01. jun
14:00
Harlev IK
0
Fuglebakken KFUM (2)
3
199276
02-06 2024
15:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
2
-
3
02. jun
15:00
Aarhus BScB
2
JAI, Aarhus
3
199257
ti04-06 2024
19:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
2
-
1
04. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
2
Aarhus Black Vipers
1
199731
to06-06 2024
20:00 SuperBrugsen Kolt Park
2
-
5
06. jun
20:00
Kolt/Hasselager IF
2
IF Lyseng (3)
5
199735
09-06 2024
14:00 JAI's Anlæg
HHT
09. jun
14:00
JAI, Aarhus
tst Fodbold
HHT
199733
09-06 2024
16:00 SuperBrugsen Kolt Park
UHT
09. jun
16:00
Kolt/Hasselager IF
Aarhus BScB
UHT
199734
ma10-06 2024
19:00 Ellehøjskolen
3
-
0
10. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
3
IF Lyseng (3)
0
199736
ti11-06 2024
19:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
1
-
0
11. jun
19:00
Aarhus Black Vipers
1
Harlev IK
0
199210
on12-06 2024
19:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
2
-
1
12. jun
19:00
Aarhus BScB
2
IF Lyseng (3)
1
199214
to13-06 2024
19:00 tst Kunstgræsbane
3
-
0
13. jun
19:00
tst Fodbold
3
Harlev IK
0
199738
15-06 2024
14:00 Ellehøjskolen
1
-
0
15. jun
14:00
Fuglebakken KFUM (2)
1
Kolt/Hasselager IF
0
199737
16-06 2024
13:00 Tilst Idrætsanlæg (tst)
5
-
0
16. jun
13:00
tst Fodbold
5
Aarhus BScB
0
199739
16-06 2024
13:45 Lyseng Idrætspark
16. jun
13:45
IF Lyseng (3)
Aarhus Black Vipers
199747
ti18-06 2024
19:00 Bøgeskov Idrætsanlæg
18. jun
19:00
Aarhus Black Vipers
Fuglebakken KFUM (2)
200015
ti18-06 2024
19:00 JAI's Anlæg
18. jun
19:00
JAI, Aarhus
IF Lyseng (3)
199231
on19-06 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
19. jun
19:00
Harlev IK
Kolt/Hasselager IF
199740
to20-06 2024
19:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
20. jun
19:00
Harlev IK
JAI, Aarhus
199741
22-06 2024
14:30 Bøgeskov Idrætsanlæg
22. jun
14:30
Aarhus BScB
Harlev IK
200014
22-06 2024
14:30 SuperBrugsen Kolt Park
22. jun
14:30
Kolt/Hasselager IF
tst Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind