Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024, Pulje 147

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
311705
13-04 2024
15:00 Holme Skole
2
-
2
13. apr
15:00
Århus Expats
2
Kolt/Hasselager IF
2
311706
14-04 2024
14:00 Holme Skole
4
-
0
14. apr
14:00
Torpedo AT
4
IF Lyseng (6)
0
311708
20-04 2024
12:00 SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
7
-
2
20. apr
12:00
Kolt/Hasselager IF
7
IF Lyseng (6)
2
311709
21-04 2024
12:00 Holme Skole
0
-
8
21. apr
12:00
Aros FC
0
Torpedo AT
8
311707
ti23-04 2024
18:30 JAI's Anlæg
3
-
1
23. apr
18:30
JAI, Aarhus
3
Århus Expats
1
311713
fr26-04 2024
18:45 Katrinebjergskolen
4
-
0
26. apr
18:45
Torpedo AT
4
JAI, Aarhus
0
311711
28-04 2024
17:30 Holme Skole
2
-
2
28. apr
17:30
Århus Expats
2
Torpedo AT
2
311710
ma29-04 2024
18:30 JAI's Anlæg
0
-
2
29. apr
18:30
JAI, Aarhus
0
Kolt/Hasselager IF
2
311712
ti30-04 2024
20:30 Lyseng Idrætspark
3
-
2
30. apr
20:30
IF Lyseng (6)
3
Aros FC
2
311715
05-05 2024
12:00 SuperBrugsen Kolt Park
8
-
1
05. maj
12:00
Kolt/Hasselager IF
8
Aros FC
1
311714
05-05 2024
17:30 Holme Skole
0
-
2
05. maj
17:30
Århus Expats
0
IF Lyseng (6)
2
311718
11-05 2024
12:00 Holme Skole
1
-
2
11. maj
12:00
Torpedo AT
1
Kolt/Hasselager IF
2
311717
12-05 2024
13:00 Viby Gymnasium og HF
4
-
4
12. maj
13:00
Aros FC
4
Århus Expats
4
311716
12-05 2024
18:15 Lyseng Idrætspark
1
-
1
12. maj
18:15
IF Lyseng (6)
1
JAI, Aarhus
1
311704
on15-05 2024
19:00 JAI's Anlæg
0
-
4
15. maj
19:00
Aros FC
0
JAI, Aarhus
4
311720
25-05 2024
12:00 SuperBrugsen Kolt Park
3
-
1
25. maj
12:00
Kolt/Hasselager IF
3
Århus Expats
1
311721
26-05 2024
15:15 Lyseng Idrætspark
2
-
2
26. maj
15:15
IF Lyseng (6)
2
Torpedo AT
2
311719
ti28-05 2024
19:00 JAI's Anlæg
0
-
4
28. maj
19:00
JAI, Aarhus
0
Aros FC
4
311771
01-06 2024
14:00 Holme Skole
2
-
1
01. jun
14:00
Torpedo AT
2
Aros FC
1
311770
02-06 2024
15:30 Lyseng Idrætspark
4
-
1
02. jun
15:30
IF Lyseng (6)
4
Kolt/Hasselager IF
1
311769
02-06 2024
17:30 Holme Skole
2
-
1
02. jun
17:30
Århus Expats
2
JAI, Aarhus
1
311772
09-06 2024
12:00 SuperBrugsen Kolt Park
0
-
3
09. jun
12:00
Kolt/Hasselager IF
0
JAI, Aarhus
3
311774
09-06 2024
13:00 Viby Gymnasium og HF
1
-
4
09. jun
13:00
Aros FC
1
IF Lyseng (6)
4
311773
09-06 2024
15:00 Holme Skole
4
-
0
09. jun
15:00
Torpedo AT
4
Århus Expats
0
311775
to13-06 2024
19:00 JAI's Anlæg
0
-
1
13. jun
19:00
JAI, Aarhus
0
Torpedo AT
1
311777
16-06 2024
13:00 Viby Gymnasium og HF
2
-
0
16. jun
13:00
Aros FC
2
Kolt/Hasselager IF
0
311776
on19-06 2024
18:30 Holme Skole
19. jun
18:30
IF Lyseng (6)
Århus Expats
311778
fr21-06 2024
19:00 JAI's Anlæg
21. jun
19:00
JAI, Aarhus
IF Lyseng (6)
311779
22-06 2024
16:15 Holme Skole
22. jun
16:15
Århus Expats
Aros FC
311780
23-06 2024
12:00 SuperBrugsen Kolt Park
23. jun
12:00
Kolt/Hasselager IF
Torpedo AT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
De 22 bedste nr. 2 i serie 5 rykker op i serie 4.

Log ind