Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024, Pulje 253

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
387491
on20-03 2024
19:30 Nibe B Kunstgræs
1
-
2
20. mar
19:30
Nibe BK
1
Aalborg Freja
2
387492
to28-03 2024
12:00 Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
1
-
2
28. mar
12:00
Aalborg Chang
1
Brønderslev IF
2
387490
to28-03 2024
14:00 Beinur Arena (Tornby)
0
-
10
28. mar
14:00
Tornby IF
0
Vejgaard B
10
387496
06-04 2024
16:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
1
-
3
06. apr
16:00
Aalborg Freja
1
Vejgaard B
3
387493
07-04 2024
13:30
AaB
Beinur Arena (Tornby)
0
-
10
07. apr
13:30
Tornby IF
0
AaB
10
387494
07-04 2024
15:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
2
-
2
07. apr
15:00
Brønderslev IF
2
Nibe BK
2
387495
ma08-04 2024
19:00 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
2
-
1
08. apr
19:00
Fortuna Hjørring
2
Aalborg Chang
1
387498
13-04 2024
12:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
2
-
2
13. apr
12:00
Aalborg Chang
2
Tornby IF
2
387500
13-04 2024
16:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
2
-
1
13. apr
16:00
Brønderslev IF
2
Fortuna Hjørring
1
387497
14-04 2024
14:00
AaB
AaB's Anlæg
2
-
1
14. apr
14:00
AaB
2
Aalborg Freja
1
387499
14-04 2024
15:30 Nibe B Kunstgræs
1
-
5
14. apr
15:30
Nibe BK
1
Vejgaard B
5
387502
20-04 2024
13:30 Beinur Arena (Tornby)
0
-
6
20. apr
13:30
Tornby IF
0
Brønderslev IF
6
387504
21-04 2024
11:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
4
-
3
21. apr
11:00
Aalborg Freja
4
Aalborg Chang
3
387501
21-04 2024
14:00
AaB
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
UHT
21. apr
14:00
Vejgaard B
AaB
UHT
387503
ma22-04 2024
19:00 Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
2
-
1
22. apr
19:00
Fortuna Hjørring
2
Nibe BK
1
387507
fr26-04 2024
18:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
0
-
8
26. apr
18:00
Aalborg Chang
0
Vejgaard B
8
387508
28-04 2024
16:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
3
-
4
28. apr
16:00
Brønderslev IF
3
Aalborg Freja
4
387505
ma29-04 2024
18:45
AaB
AaB's Anlæg
4
-
1
29. apr
18:45
AaB
4
Nibe BK
1
387506
ma29-04 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
1
-
3
29. apr
19:00
Fortuna Hjørring
1
Tornby IF
3
387540
04-05 2024
13:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
4
-
1
04. maj
13:00
Vejgaard B
4
Brønderslev IF
1
387510
04-05 2024
15:30 Nibe Stadion
3
-
1
04. maj
15:30
Nibe BK
3
Tornby IF
1
387511
05-05 2024
13:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
2
-
2
05. maj
13:00
Aalborg Freja
2
Fortuna Hjørring
2
387509
ma06-05 2024
18:00
AaB
AaB's Anlæg
4
-
1
06. maj
18:00
AaB
4
Aalborg Chang
1
387555
on08-05 2024
18:30 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
0
-
1
08. maj
18:30
Aalborg Chang
0
Nibe BK
1
387554
to09-05 2024
13:30 Beinur Arena (Tornby)
0
-
5
09. maj
13:30
Tornby IF
0
Aalborg Freja
5
387543
to09-05 2024
14:00
AaB
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
1
-
0
09. maj
14:00
Brønderslev IF
1
AaB
0
387556
to09-05 2024
16:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
0
-
8
09. maj
16:00
Fortuna Hjørring
0
Vejgaard B
8
387558
12-05 2024
14:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
UHT
12. maj
14:00
Vejgaard B
Tornby IF
UHT
387560
12-05 2024
14:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
4
-
0
12. maj
14:00
Brønderslev IF
4
Aalborg Chang
0
387557
ma13-05 2024
19:00
AaB
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
0
-
6
13. maj
19:00
Fortuna Hjørring
0
AaB
6
387559
on15-05 2024
19:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
5
-
0
15. maj
19:00
Aalborg Freja
5
Nibe BK
0
387657
18-05 2024
14:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
4
-
0
18. maj
14:00
Vejgaard B
4
Aalborg Freja
0
387652
ma20-05 2024
11:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
0
-
2
20. maj
11:00
Aalborg Chang
0
Fortuna Hjørring
2
387561
ma20-05 2024
19:00
AaB
AaB's Anlæg
18
-
0
20. maj
19:00
AaB
18
Tornby IF
0
388048
fr24-05 2024
19:00
AaB
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
0
-
6
24. maj
19:00
Aalborg Freja
0
AaB
6
388049
fr24-05 2024
19:00 Beinur Arena (Tornby)
1
-
3
24. maj
19:00
Tornby IF
1
Aalborg Chang
3
388050
fr24-05 2024
19:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
3
-
0
24. maj
19:00
Vejgaard B
3
Nibe BK
0
388051
ma27-05 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
3
-
2
27. maj
19:00
Fortuna Hjørring
3
Brønderslev IF
2
388196
01-06 2024
12:00 Nibe Stadion
1
-
3
01. jun
12:00
Nibe BK
1
Fortuna Hjørring
3
388197
01-06 2024
12:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
0
-
2
01. jun
12:00
Aalborg Chang
0
Aalborg Freja
2
388053
01-06 2024
16:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
1
-
1
01. jun
16:00
Brønderslev IF
1
Tornby IF
1
388052
02-06 2024
14:00
AaB
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
4
-
3
02. jun
14:00
Vejgaard B
4
AaB
3
387643
on05-06 2024
19:00 Nibe Stadion
1
-
3
05. jun
19:00
Nibe BK
1
Brønderslev IF
3
388201
08-06 2024
11:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
4
-
0
08. jun
11:00
Vejgaard B
4
Aalborg Chang
0
388200
08-06 2024
13:30 Beinur Arena (Tornby)
1
-
4
08. jun
13:30
Tornby IF
1
Fortuna Hjørring
4
388202
08-06 2024
16:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
1
-
2
08. jun
16:00
Aalborg Freja
1
Brønderslev IF
2
388199
09-06 2024
15:30
AaB
Nibe Stadion
0
-
5
09. jun
15:30
Nibe BK
0
AaB
5
388210
on12-06 2024
19:00 Nibe Stadion
2
-
2
12. jun
19:00
Nibe BK
2
Aalborg Chang
2
388203
15-06 2024
12:00
AaB
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
UHT
15. jun
12:00
Aalborg Chang
AaB
UHT
388204
15-06 2024
12:00 Beinur Arena (Tornby)
1
-
3
15. jun
12:00
Tornby IF
1
Nibe BK
3
388205
16-06 2024
14:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
1
-
0
16. jun
14:00
Fortuna Hjørring
1
Aalborg Freja
0
388206
16-06 2024
14:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
0
-
8
16. jun
14:00
Brønderslev IF
0
Vejgaard B
8
387489
to20-06 2024
19:00
AaB
AaB's Anlæg
6
-
0
20. jun
19:00
AaB
6
Fortuna Hjørring
0
388209
fr21-06 2024
19:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
21. jun
19:30
Aalborg Freja
Tornby IF
388207
23-06 2024
14:30
AaB
AaB's Anlæg
23. jun
14:30
AaB
Brønderslev IF
388212
23-06 2024
14:30 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
UHT
23. jun
14:30
Vejgaard B
Fortuna Hjørring
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind