Serie 4A - Forår, Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
524827
fr05-04 2024
19:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
2
-
6
05. apr
19:00
Vordingborg IF
2
Suså IF
6
524813
06-04 2024
11:00 Lellinge Stadion
2
-
1
06. apr
11:00
Lellinge IF
2
Faxe BK
1
524815
06-04 2024
14:00 Køng Idrætsplads
5
-
2
06. apr
14:00
IF Svend Gønge
5
Skensved IF
2
524816
06-04 2024
14:00 Haslev Kunstbane
2
-
2
06. apr
14:00
Førslev IF
2
Hastrup FC
2
524817
06-04 2024
14:15
Oversidder
Rishøj Stadion Kunst
06. apr
14:15
Køge Nord FC
Oversidder
524828
13-04 2024
14:00 Herlufmagle Kunstgræs
0
-
5
13. apr
14:00
Suså IF
0
Køge Nord FC
5
524832
13-04 2024
15:00 Faxe Stadion
3
-
2
13. apr
15:00
Faxe BK
3
Vordingborg IF
2
524833
14-04 2024
11:00 Skensved Stadion
1
-
0
14. apr
11:00
Skensved IF
1
Lellinge IF
0
524829
14-04 2024
14:00 Holmegårdhallen
4
-
2
14. apr
14:00
Holmegaard GB
4
IF Svend Gønge
2
524830
14-04 2024
14:00 Hastrupskolen
4
-
1
14. apr
14:00
Hastrup FC
4
Østmøn SGI
1
524831
14-04 2024
16:00
Oversidder
14. apr
16:00
Oversidder
Førslev IF
524904
fr19-04 2024
19:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
0
-
4
19. apr
19:00
Vordingborg IF
0
Skensved IF
4
524834
20-04 2024
12:30
Oversidder
Hjertebjerg Stadion
20. apr
12:30
Østmøn SGI
Oversidder
524902
20-04 2024
14:00 Førslev Stadion
4
-
4
20. apr
14:00
Førslev IF
4
Suså IF
4
524903
20-04 2024
15:00 Rishøj Stadion
1
-
2
20. apr
15:00
Køge Nord FC
1
Faxe BK
2
524896
21-04 2024
14:00 Holmegårdhallen
1
-
2
21. apr
14:00
Holmegaard GB
1
Hastrup FC
2
524906
27-04 2024
11:00 Lellinge Stadion
2
-
0
27. apr
11:00
Lellinge IF
2
Vordingborg IF
0
525000
27-04 2024
14:00 Hastrupskolen
5
-
2
27. apr
14:00
Hastrup FC
5
IF Svend Gønge
2
524905
27-04 2024
14:00 Herlufmagle Kunstgræs
6
-
3
27. apr
14:00
Suså IF
6
Østmøn SGI
3
525002
27-04 2024
15:00 Faxe Stadion
1
-
1
27. apr
15:00
Faxe BK
1
Førslev IF
1
525001
27-04 2024
16:00
Oversidder
27. apr
16:00
Oversidder
Holmegaard GB
525003
28-04 2024
11:00 Skensved Stadion
UHT
28. apr
11:00
Skensved IF
Køge Nord FC
UHT
525004
04-05 2024
12:30 Hjertebjerg Stadion
2
-
1
04. maj
12:30
Østmøn SGI
2
Faxe BK
1
525005
04-05 2024
14:00 Køng Idrætsplads
2
-
2
04. maj
14:00
IF Svend Gønge
2
Vordingborg IF
2
525007
04-05 2024
14:00 Førslev Stadion
5
-
1
04. maj
14:00
Førslev IF
5
Skensved IF
1
525008
04-05 2024
14:00
Oversidder
Hastrupskolen
04. maj
14:00
Hastrup FC
Oversidder
525009
04-05 2024
15:00 Rishøj Stadion
3
-
1
04. maj
15:00
Køge Nord FC
3
Lellinge IF
1
525006
05-05 2024
14:00 Holmegårdhallen
3
-
6
05. maj
14:00
Holmegaard GB
3
Suså IF
6
524836
ma06-05 2024
19:00 Køng Idrætsplads
1
-
3
06. maj
19:00
IF Svend Gønge
1
Lellinge IF
3
525027
to09-05 2024
14:00 Lellinge Stadion
4
-
2
09. maj
14:00
Lellinge IF
4
Førslev IF
2
525029
11-05 2024
13:30 THUN Arena
3
-
3
11. maj
13:30
Vordingborg IF
3
Køge Nord FC
3
525026
11-05 2024
14:00 Herlufmagle Kunstgræs
4
-
4
11. maj
14:00
Suså IF
4
Hastrup FC
4
525030
11-05 2024
15:00 Faxe Stadion
5
-
0
11. maj
15:00
Faxe BK
5
Holmegaard GB
0
525031
12-05 2024
11:00 Skensved Stadion
9
-
1
12. maj
11:00
Skensved IF
9
Østmøn SGI
1
525028
12-05 2024
16:00
Oversidder
12. maj
16:00
Oversidder
IF Svend Gønge
524814
on15-05 2024
19:00 Hjertebjerg Stadion
5
-
1
15. maj
19:00
Østmøn SGI
5
Holmegaard GB
1
525100
to16-05 2024
18:30 Førslev Stadion
9
-
1
16. maj
18:30
Førslev IF
9
Vordingborg IF
1
525032
18-05 2024
12:30 Hjertebjerg Stadion
1
-
0
18. maj
12:30
Østmøn SGI
1
Lellinge IF
0
525033
18-05 2024
14:00 Køng Idrætsplads
2
-
5
18. maj
14:00
IF Svend Gønge
2
Køge Nord FC
5
525101
18-05 2024
14:00 Hastrupskolen
1
-
1
18. maj
14:00
Hastrup FC
1
Faxe BK
1
525102
18-05 2024
16:00
Oversidder
18. maj
16:00
Oversidder
Suså IF
525099
19-05 2024
14:00 Holmegårdhallen
2
-
7
19. maj
14:00
Holmegaard GB
2
Skensved IF
7
525106
fr24-05 2024
17:00 THUN Arena
7
-
1
24. maj
17:00
Vordingborg IF
7
Østmøn SGI
1
525104
25-05 2024
11:00 Lellinge Stadion
UHT
25. maj
11:00
Lellinge IF
Holmegaard GB
UHT
525107
25-05 2024
15:00
Oversidder
Faxe Stadion
25. maj
15:00
Faxe BK
Oversidder
525108
26-05 2024
11:00 Skensved Stadion
0
-
4
26. maj
11:00
Skensved IF
0
Hastrup FC
4
525103
ti28-05 2024
19:00 Herlufmagle Kunstgræs
4
-
1
28. maj
19:00
Suså IF
4
IF Svend Gønge
1
525105
ti28-05 2024
19:00 Rishøj Stadion
3
-
4
28. maj
19:00
Køge Nord FC
3
Førslev IF
4
525109
fr31-05 2024
18:00 Herlufmagle Kunstgræs
2
-
2
31. maj
18:00
Suså IF
2
Faxe BK
2
525110
01-06 2024
12:30 Hjertebjerg Stadion
4
-
3
01. jun
12:30
Østmøn SGI
4
Køge Nord FC
3
525119
01-06 2024
14:00 Køng Idrætsplads
3
-
4
01. jun
14:00
IF Svend Gønge
3
Førslev IF
4
525121
01-06 2024
14:00 Hastrupskolen
3
-
4
01. jun
14:00
Hastrup FC
3
Lellinge IF
4
525120
02-06 2024
14:00 Holmegårdhallen
0
-
3
02. jun
14:00
Holmegaard GB
0
Vordingborg IF
3
525122
02-06 2024
14:00
Oversidder
02. jun
14:00
Oversidder
Skensved IF
525131
08-06 2024
11:00
Oversidder
Lellinge Stadion
08. jun
11:00
Lellinge IF
Oversidder
525166
08-06 2024
13:30 THUN Arena
1
-
4
08. jun
13:30
Vordingborg IF
1
Hastrup FC
4
525132
08-06 2024
14:00 Køng Idrætsplads
2
-
10
08. jun
14:00
IF Svend Gønge
2
Faxe BK
10
525133
08-06 2024
14:00 Førslev Stadion
7
-
0
08. jun
14:00
Førslev IF
7
Østmøn SGI
0
525134
08-06 2024
14:15 Rishøj Stadion
11
-
1
08. jun
14:15
Køge Nord FC
11
Holmegaard GB
1
525167
09-06 2024
11:00 Skensved Stadion
1
-
4
09. jun
11:00
Skensved IF
1
Suså IF
4
525251
on12-06 2024
19:30 Holmegårdhallen
0
-
6
12. jun
19:30
Holmegaard GB
0
Førslev IF
6
525168
15-06 2024
12:00 Herlufmagle Kunstgræs
9
-
0
15. jun
12:00
Suså IF
9
Lellinge IF
0
525169
15-06 2024
12:30 Hjertebjerg Stadion
2
-
2
15. jun
12:30
Østmøn SGI
2
IF Svend Gønge
2
525289
15-06 2024
14:00 Hastrupskolen
4
-
0
15. jun
14:00
Hastrup FC
4
Køge Nord FC
0
525291
15-06 2024
15:15 Faxe Stadion
5
-
0
15. jun
15:15
Faxe BK
5
Skensved IF
0
525290
15-06 2024
16:00
Oversidder
15. jun
16:00
Oversidder
Vordingborg IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind