U19 Drenge 2 (05-06) Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
147070
07-04 2024
13:00 Strøbyhallen
2
-
6
07. apr
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Holmegaard GB
6
147071
07-04 2024
14:30 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
5
-
4
07. apr
14:30
IF Frem Bjæverskov
5
Benløse IF
4
147073
fr12-04 2024
18:30 Holmegårdhallen
6
-
3
12. apr
18:30
Holmegaard GB
6
IF Frem Bjæverskov
3
147074
fr12-04 2024
18:30 HFC's Klubhus
UHT
12. apr
18:30
Haslev FC
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
147072
14-04 2024
12:00 Benløsehallen Kunstgræs
3
-
6
14. apr
12:00
Benløse IF
3
Væggerløse BK
6
147077
fr19-04 2024
18:30 HFC's Klubhus
5
-
6
19. apr
18:30
Haslev FC
5
Holmegaard GB
6
147076
21-04 2024
13:00 Strøbyhallen
1
-
4
21. apr
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Benløse IF
4
147075
ma22-04 2024
18:30 Bjæverskov Stadion
0
-
4
22. apr
18:30
IF Frem Bjæverskov
0
Væggerløse BK
4
147080
fr26-04 2024
19:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
26. apr
19:00
IF Frem Bjæverskov
AIK 65 Strøby Fodbold
147078
28-04 2024
12:00 JBJ Arena
3
-
0
28. apr
12:00
Væggerløse BK
3
Holmegaard GB
0
147079
ti30-04 2024
18:30 Benløsehallen
1
-
3
30. apr
18:30
Benløse IF
1
Haslev FC
3
147100
fr03-05 2024
18:30 Holmegårdhallen
6
-
3
03. maj
18:30
Holmegaard GB
6
Benløse IF
3
147111
fr03-05 2024
18:30 HFC's Klubhus
UHT
03. maj
18:30
Haslev FC
IF Frem Bjæverskov
UHT
147081
05-05 2024
13:00 Strøbyhallen
HHT
05. maj
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Væggerløse BK
HHT
147296
fr10-05 2024
18:30 Holmegårdhallen
UHT
10. maj
18:30
Holmegaard GB
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
148779
fr10-05 2024
18:30 HFC's Klubhus
1
-
4
10. maj
18:30
Haslev FC
1
Væggerløse BK
4
147112
ti14-05 2024
18:30 Benløsehallen
UHT
14. maj
18:30
Benløse IF
IF Frem Bjæverskov
UHT
147069
on15-05 2024
19:00 JBJ Arena
2
-
2
15. maj
19:00
Væggerløse BK
2
Haslev FC
2
148782
fr24-05 2024
19:00 Bjæverskov Stadion
HHT
24. maj
19:00
IF Frem Bjæverskov
Holmegaard GB
HHT
148780
25-05 2024
10:00 JBJ Arena
UHT
25. maj
10:00
Væggerløse BK
Benløse IF
UHT
148781
26-05 2024
13:00 Strøbyhallen
HHT
26. maj
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Haslev FC
HHT
148857
fr31-05 2024
18:30 Holmegårdhallen
2
-
4
31. maj
18:30
Holmegaard GB
2
Haslev FC
4
148858
01-06 2024
12:30 JBJ Arena
UHT
01. jun
12:30
Væggerløse BK
IF Frem Bjæverskov
UHT
148856
02-06 2024
11:00 Benløsehallen
UHT
02. jun
11:00
Benløse IF
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
148860
fr07-06 2024
18:30 Holmegårdhallen
2
-
1
07. jun
18:30
Holmegaard GB
2
Væggerløse BK
1
148859
09-06 2024
13:00 Strøbyhallen
09. jun
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
IF Frem Bjæverskov
148861
ma10-06 2024
18:30 HFC's Klubhus
2
-
2
10. jun
18:30
Haslev FC
2
Benløse IF
2
149448
fr14-06 2024
19:00 Bjæverskov Stadion
HHT
14. jun
19:00
IF Frem Bjæverskov
Haslev FC
HHT
148862
15-06 2024
10:00 JBJ Arena
UHT
15. jun
10:00
Væggerløse BK
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
148863
15-06 2024
15:00 Benløsehallen
3
-
2
15. jun
15:00
Benløse IF
3
Holmegaard GB
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind