U14 Drenge 2 (10) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
782378
07-04 2024
15:00 Lundtofte Idrætsplads
2
-
3
07. apr
15:00
Lundtofte Boldklub
2
Hareskov IF
3
733467
13-04 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
4
-
0
13. apr
13:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Ålholm IF
0
733468
13-04 2024
13:30 Helsingør Idrætspark
6
-
0
13. apr
13:30
Helsingør IF Fodbold
6
Gilleleje FK
0
733817
13-04 2024
13:30 Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
13. apr
13:30
Lundtofte Boldklub
2
Snekkersten IF
2
766092
13-04 2024
13:30 Virum Stadion
HMH
13. apr
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Hareskov IF
HMH
733466
14-04 2024
11:00 Birkerød Stadion
10
-
4
14. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
10
Frem Hellebæk
4
775245
on17-04 2024
18:00 Ålholmskolen
1
-
1
17. apr
18:00
Ålholm IF
1
IF Skjold Birkerød
1
766096
20-04 2024
10:00 Snekkersten Idrætscenter
5
-
0
20. apr
10:00
Snekkersten IF
5
Virum-Sorgenfri BK
0
775308
20-04 2024
11:30 Birkevang
4
-
0
20. apr
11:30
Hareskov IF
4
Helsingør IF Fodbold
0
775160
21-04 2024
12:00 Nordkysthallen
3
-
2
21. apr
12:00
Frem Hellebæk
3
Lundtofte Boldklub
2
775246
21-04 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
2
-
2
21. apr
12:00
Gilleleje FK
2
Hørsholm-Usserød IK
2
775310
27-04 2024
10:00 Snekkersten Idrætscenter
2
-
2
27. apr
10:00
Snekkersten IF
2
Frem Hellebæk
2
780680
27-04 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
7
-
1
27. apr
13:00
Hørsholm-Usserød IK
7
Hareskov IF
1
780838
27-04 2024
13:00 Virum Stadion
0
-
4
27. apr
13:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Helsingør IF Fodbold
4
775311
28-04 2024
11:00 Birkerød Stadion
2
-
1
28. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
2
Gilleleje FK
1
780833
28-04 2024
13:30 Lundtofte Idrætsplads
2
-
3
28. apr
13:30
Lundtofte Boldklub
2
Ålholm IF
3
780841
on01-05 2024
18:00 Ålholmskolen
2
-
6
01. maj
18:00
Ålholm IF
2
Snekkersten IF
6
780844
04-05 2024
11:30 Birkevang
9
-
1
04. maj
11:30
Hareskov IF
9
IF Skjold Birkerød
1
780842
04-05 2024
13:30 Helsingør Idrætspark
UHT
04. maj
13:30
Helsingør IF Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
UHT
780840
05-05 2024
12:00 Nordkysthallen
0
-
8
05. maj
12:00
Frem Hellebæk
0
Virum-Sorgenfri BK
8
780843
05-05 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
6
-
4
05. maj
12:00
Gilleleje FK
6
Lundtofte Boldklub
4
780846
11-05 2024
10:00 Snekkersten Idrætscenter
3
-
1
11. maj
10:00
Snekkersten IF
3
Gilleleje FK
1
782516
11-05 2024
14:00 Virumgård kunstgræsbane
2
-
3
11. maj
14:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Hørsholm-Usserød IK
3
782377
12-05 2024
15:00 Nordkysthallen
UHT
12. maj
15:00
Frem Hellebæk
Ålholm IF
UHT
782345
ti14-05 2024
19:05 Birkerød Stadion
HMH
14. maj
19:05
IF Skjold Birkerød
Helsingør IF Fodbold
HMH
782518
on22-05 2024
18:00 Ålholmskolen
UMH
22. maj
18:00
Ålholm IF
Virum-Sorgenfri BK
UMH
782521
25-05 2024
11:30 Birkevang
6
-
1
25. maj
11:30
Hareskov IF
6
Snekkersten IF
1
782520
25-05 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
9
-
4
25. maj
12:00
Gilleleje FK
9
Frem Hellebæk
4
782517
25-05 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
UHT
25. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
UHT
782519
25-05 2024
13:30 Helsingør Idrætspark
6
-
2
25. maj
13:30
Helsingør IF Fodbold
6
Lundtofte Boldklub
2
782524
on29-05 2024
18:00 Ålholmskolen
1
-
1
29. maj
18:00
Ålholm IF
1
Gilleleje FK
1
782525
01-06 2024
10:30 Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
01. jun
10:30
Lundtofte Boldklub
2
Hørsholm-Usserød IK
2
782522
01-06 2024
12:00 Snekkersten Idrætscenter
3
-
4
01. jun
12:00
Snekkersten IF
3
Helsingør IF Fodbold
4
782523
02-06 2024
12:00 Nordkysthallen
0
-
10
02. jun
12:00
Frem Hellebæk
0
Hareskov IF
10
782558
02-06 2024
14:00 Virumgård kunstgræsbane
3
-
0
02. jun
14:00
Virum-Sorgenfri BK
3
IF Skjold Birkerød
0
783709
08-06 2024
11:00 Helsingør Idrætspark
13
-
1
08. jun
11:00
Helsingør IF Fodbold
13
Frem Hellebæk
1
783716
08-06 2024
11:30 Birkevang
7
-
0
08. jun
11:30
Hareskov IF
7
Ålholm IF
0
783715
08-06 2024
14:00 Virumgård kunstgræsbane
0
-
6
08. jun
14:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Gilleleje FK
6
782559
09-06 2024
11:00 Birkerød Stadion
1
-
4
09. jun
11:00
IF Skjold Birkerød
1
Lundtofte Boldklub
4
782594
ma10-06 2024
20:00 Hørsholm Idrætspark
5
-
0
10. jun
20:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Snekkersten IF
0
783718
15-06 2024
10:00 Snekkersten Idrætscenter
6
-
1
15. jun
10:00
Snekkersten IF
6
IF Skjold Birkerød
1
783725
15-06 2024
10:30 Lundtofte Idrætsplads
1
-
1
15. jun
10:30
Lundtofte Boldklub
1
Virum-Sorgenfri BK
1
783719
15-06 2024
12:00 Nordkysthallen
HHT
15. jun
12:00
Frem Hellebæk
Hørsholm-Usserød IK
HHT
783724
15-06 2024
12:00 Ålholmskolen
1
-
5
15. jun
12:00
Ålholm IF
1
Helsingør IF Fodbold
5
783727
16-06 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
16. jun
12:00
Gilleleje FK
Hareskov IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind