8:8 M+32 2 - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
414520
ma08-04 2024
18:30 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
2
-
4
08. apr
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
2
FC Hornsherred
4
414527
ma08-04 2024
18:30 Kirke Hyllinge Stadion
2
-
2
08. apr
18:30
Kirke Hyllinge IF
2
ORI-Fodbold
2
414523
on10-04 2024
18:30 Ølstykke Stadion
3
-
1
10. apr
18:30
Ølstykke FC
3
Ølsted IF
1
734551
on17-04 2024
18:30 Skibby Stadion
1
-
3
17. apr
18:30
FC Hornsherred
1
Ølstykke FC
3
414537
on17-04 2024
18:45 Oppe-Sundby Stadion
4
-
4
17. apr
18:45
ORI-Fodbold
4
Frederiksværk Fodbold Klub
4
734552
ma22-04 2024
18:30 Frederiksværk Stadion
4
-
3
22. apr
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
4
Kirke Hyllinge IF
3
734553
on24-04 2024
18:30 Ølstykke Stadion
6
-
1
24. apr
18:30
Ølstykke FC
6
ORI-Fodbold
1
736216
on24-04 2024
18:30 Møllegårdhallen
0
-
0
24. apr
18:30
FC Hornsherred
0
Ølsted IF
0
736217
ma29-04 2024
18:30 Frederiksværk Stadion
5
-
4
29. apr
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
5
Ølsted IF
4
932404
ma29-04 2024
19:00 Kirke Hyllinge Stadion
1
-
2
29. apr
19:00
Kirke Hyllinge IF
1
Ølstykke FC
2
840053
on01-05 2024
18:45 Oppe-Sundby Stadion
3
-
0
01. maj
18:45
ORI-Fodbold
3
FC Hornsherred
0
446427
ma06-05 2024
18:45 Ølsted Idrætsanlæg
3
-
3
06. maj
18:45
Ølsted IF
3
Kirke Hyllinge IF
3
932405
on08-05 2024
18:30 Ølstykke Stadion
0
-
0
08. maj
18:30
Ølstykke FC
0
Frederiksværk Fodbold Klub
0
932408
on08-05 2024
18:30 Skibby Stadion
1
-
5
08. maj
18:30
FC Hornsherred
1
Kirke Hyllinge IF
5
932406
on08-05 2024
19:00 Ølsted Idrætsanlæg
2
-
7
08. maj
19:00
Ølsted IF
2
ORI-Fodbold
7
935618
on15-05 2024
18:30 Skibby Stadion
0
-
0
15. maj
18:30
FC Hornsherred
0
Frederiksværk Fodbold Klub
0
935615
on15-05 2024
19:00 Oppe-Sundby Stadion
1
-
3
15. maj
19:00
ORI-Fodbold
1
Kirke Hyllinge IF
3
935617
on15-05 2024
19:00 Ølsted Idrætsanlæg
1
-
4
15. maj
19:00
Ølsted IF
1
Ølstykke FC
4
935619
on22-05 2024
18:30 Frederiksværk Stadion
1
-
3
22. maj
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
1
ORI-Fodbold
3
935620
on22-05 2024
18:30 Ølstykke Stadion
6
-
0
22. maj
18:30
Ølstykke FC
6
FC Hornsherred
0
935621
on22-05 2024
19:00 Kirke Hyllinge Stadion
2
-
4
22. maj
19:00
Kirke Hyllinge IF
2
Ølsted IF
4
935625
ma27-05 2024
19:00 Kirke Hyllinge Stadion
3
-
4
27. maj
19:00
Kirke Hyllinge IF
3
Frederiksværk Fodbold Klub
4
935623
on29-05 2024
19:00 Oppe-Sundby Stadion
3
-
5
29. maj
19:00
ORI-Fodbold
3
Ølstykke FC
5
935624
on29-05 2024
19:00 Ølsted Idrætsanlæg
5
-
0
29. maj
19:00
Ølsted IF
5
FC Hornsherred
0
935626
ti04-06 2024
18:30 Ølstykke Stadion
UHT
04. jun
18:30
Ølstykke FC
Kirke Hyllinge IF
UHT
935628
on05-06 2024
18:30 Skibby Stadion
HHT
05. jun
18:30
FC Hornsherred
ORI-Fodbold
HHT
935627
on05-06 2024
19:00 Ølsted Idrætsanlæg
4
-
0
05. jun
19:00
Ølsted IF
4
Frederiksværk Fodbold Klub
0
935629
ma10-06 2024
18:30 Frederiksværk Stadion
1
-
1
10. jun
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Ølstykke FC
1
935631
ma10-06 2024
19:00 Kirke Hyllinge Stadion
2
-
2
10. jun
19:00
Kirke Hyllinge IF
2
FC Hornsherred
2
935630
on12-06 2024
18:30 Oppe-Sundby Stadion
2
-
1
12. jun
18:30
ORI-Fodbold
2
Ølsted IF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 3: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3

Log ind