8:8 Kvindesenior 2 - Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
508858
ti16-04 2024
19:00 Birkerød Stadion
0
-
4
16. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
0
Bagsværd BK (1)
4
508862
on17-04 2024
18:00 Slangerup Stadion
1
-
3
17. apr
18:00
Slangerup & Omegn IF
1
IF Bytoften
3
508860
on17-04 2024
18:45 Uvelse Stadion
0
-
4
17. apr
18:45
Uvelse IF
0
BSF (1)
4
508859
on17-04 2024
19:15 Birkevang
5
-
2
17. apr
19:15
Hareskov IF
5
Stenløse BK
2
508861
20-04 2024
13:00 Brødeskov Stadion Kunst
4
-
0
20. apr
13:00
Brødeskov IF
4
Ølsted IF
0
508864
ma22-04 2024
19:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
1
22. apr
19:30
Bagsværd BK (1)
2
Brødeskov IF
1
508865
ti23-04 2024
18:00 Stenløse Stadion
0
-
2
23. apr
18:00
Stenløse BK
0
IF Skjold Birkerød
2
509620
on24-04 2024
18:40 Gladsaxe skole
HMH
24. apr
18:40
IF Bytoften
Uvelse IF
HMH
508863
to25-04 2024
19:00 Ølsted Idrætsanlæg
1
-
2
25. apr
19:00
Ølsted IF
1
Slangerup & Omegn IF
2
515462
ti30-04 2024
19:00 Birkerød Stadion
1
-
3
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
1
BSF (1)
3
515470
on01-05 2024
18:00 Slangerup Stadion
4
-
0
01. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
4
Uvelse IF
0
515463
on01-05 2024
19:35 Birkevang
6
-
0
01. maj
19:35
Hareskov IF
6
IF Bytoften
0
515461
to02-05 2024
19:00 Ølsted Idrætsanlæg
2
-
1
02. maj
19:00
Ølsted IF
2
Bagsværd BK (1)
1
515471
ma06-05 2024
19:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
1
06. maj
19:30
Bagsværd BK (1)
2
Slangerup & Omegn IF
1
515472
ti07-05 2024
18:00 Stenløse Stadion
2
-
0
07. maj
18:00
Stenløse BK
2
Ølsted IF
0
519885
ti07-05 2024
18:30 Ballerup Idrætspark
1
-
2
07. maj
18:30
BSF (1)
1
Brødeskov IF
2
519886
on08-05 2024
18:55 Gladsaxe skole
1
-
4
08. maj
18:55
IF Bytoften
1
IF Skjold Birkerød
4
519115
on08-05 2024
19:00 Uvelse Stadion
HHT
08. maj
19:00
Uvelse IF
Hareskov IF
HHT
520762
ma13-05 2024
19:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
HHT
13. maj
19:30
Bagsværd BK (1)
Stenløse BK
HHT
520764
on15-05 2024
18:00 Slangerup Stadion
1
-
3
15. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
1
Hareskov IF
3
520761
on15-05 2024
19:00 Birkerød Stadion
3
-
3
15. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
3
Uvelse IF
3
519887
to16-05 2024
19:00 Ølsted Idrætsanlæg
UHT
16. maj
19:00
Ølsted IF
BSF (1)
UHT
520763
18-05 2024
13:00 Brødeskov Stadion
3
-
2
18. maj
13:00
Brødeskov IF
3
IF Bytoften
2
520768
ti21-05 2024
18:00 Stenløse Stadion
UHT
21. maj
18:00
Stenløse BK
Slangerup & Omegn IF
UHT
520770
ti21-05 2024
18:30 Ballerup Idrætspark
2
-
0
21. maj
18:30
BSF (1)
2
Bagsværd BK (1)
0
520771
on22-05 2024
18:55 Gladsaxe skole
1
-
2
22. maj
18:55
IF Bytoften
1
Ølsted IF
2
520769
on22-05 2024
19:00 Uvelse Stadion
0
-
5
22. maj
19:00
Uvelse IF
0
Brødeskov IF
5
520765
on22-05 2024
19:35 Birkevang
UHT
22. maj
19:35
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
UHT
520929
ma27-05 2024
19:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
1
27. maj
19:30
Bagsværd BK (1)
1
IF Bytoften
1
520943
ti28-05 2024
18:00 Stenløse Stadion
0
-
6
28. maj
18:00
Stenløse BK
0
BSF (1)
6
520945
on29-05 2024
18:00 Slangerup Stadion
2
-
2
29. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
2
IF Skjold Birkerød
2
509123
to30-05 2024
18:30 Ballerup Idrætspark
1
-
1
30. maj
18:30
BSF (1)
1
Hareskov IF
1
520772
to30-05 2024
19:00 Ølsted Idrætsanlæg
2
-
1
30. maj
19:00
Ølsted IF
2
Uvelse IF
1
520944
01-06 2024
13:00 Brødeskov Stadion
3
-
3
01. jun
13:00
Brødeskov IF
3
Hareskov IF
3
520976
ma03-06 2024
20:15 Gladsaxe skole
3
-
2
03. jun
20:15
IF Bytoften
3
Stenløse BK
2
520946
ti04-06 2024
19:00 Birkerød Stadion
1
-
1
04. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
1
Brødeskov IF
1
520949
on05-06 2024
18:00 Slangerup Stadion
1
-
4
05. jun
18:00
Slangerup & Omegn IF
1
BSF (1)
4
520948
on05-06 2024
19:00 Uvelse Stadion
0
-
3
05. jun
19:00
Uvelse IF
0
Bagsværd BK (1)
3
520947
on05-06 2024
19:35 Birkevang
3
-
1
05. jun
19:35
Hareskov IF
3
Ølsted IF
1
520978
ma10-06 2024
19:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
1
10. jun
19:30
Bagsværd BK (1)
0
Hareskov IF
1
520979
ti11-06 2024
18:00 Stenløse Stadion
1
-
0
11. jun
18:00
Stenløse BK
1
Uvelse IF
0
521051
ti11-06 2024
18:30 Ballerup Idrætspark
4
-
2
11. jun
18:30
BSF (1)
4
IF Bytoften
2
520981
on12-06 2024
19:30 Brødeskov Stadion
UHT
12. jun
19:30
Brødeskov IF
Slangerup & Omegn IF
UHT
520977
ti18-06 2024
19:00 Ølsted Idrætsanlæg
18. jun
19:00
Ølsted IF
IF Skjold Birkerød
515468
ti18-06 2024
19:15 Brødeskov Stadion
18. jun
19:15
Brødeskov IF
Stenløse BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 7

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 6: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 5 - Vinder kamp 6
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 5 - Taber kamp 6

Log ind