M+60 8:8 - 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
387030
ti02-04 2024
20:15 Blovstrød idrætsanlæg
2
-
4
02. apr
20:15
Allerød FK
2
Stenløse BK
4
390065
ti02-04 2024
20:15 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5
-
2
02. apr
20:15
Snekkersten IF
5
Strandgårdsparkens Boldklub
2
390066
on03-04 2024
19:35
Oversidder
Birkevang
03. apr
19:35
Hareskov IF
Oversidder
390069
to04-04 2024
19:45 Lyngby Stadion
3
-
2
04. apr
19:45
Lyngby Boldklub 1921
3
Holte Star Club
2
390068
to04-04 2024
20:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
1
04. apr
20:00
Jyllinge FC
2
Jægerspris IK
1
390071
ma08-04 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
2
-
4
08. apr
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
2
Hareskov IF
4
390072
ma08-04 2024
19:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
0
08. apr
19:30
BSF
1
Snekkersten IF
0
390075
ma08-04 2024
20:00
Oversidder
08. apr
20:00
Oversidder
Allerød FK
390070
ti09-04 2024
20:00 Rudegård Stadion
4
-
0
09. apr
20:00
Holte Star Club
4
Jyllinge FC
0
390073
on10-04 2024
18:30 Møllegårdhallen
2
-
4
10. apr
18:30
Jægerspris IK
2
Brede IF
4
390074
on10-04 2024
18:30 Stenløse Stadion
6
-
3
10. apr
18:30
Stenløse BK
6
Lyngby Boldklub 1921
3
390079
ma15-04 2024
18:00 Brede Idrætsplads
0
-
2
15. apr
18:00
Brede IF
0
Holte Star Club
2
390081
ma15-04 2024
20:00
Oversidder
Lyngby Stadion
15. apr
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
390077
on17-04 2024
19:15 Birkevang
3
-
3
17. apr
19:15
Hareskov IF
3
Allerød FK
3
390080
to18-04 2024
20:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
2
18. apr
20:00
Jyllinge FC
3
Stenløse BK
2
390086
ma22-04 2024
18:30 Stenløse Stadion
1
-
4
22. apr
18:30
Stenløse BK
1
Brede IF
4
390084
ma22-04 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
1
22. apr
19:00
BSF
3
Hareskov IF
1
390087
ma22-04 2024
20:00
Oversidder
22. apr
20:00
Oversidder
Jyllinge FC
390083
ti23-04 2024
19:00 Allerød Idrætspark
0
-
0
23. apr
19:00
Allerød FK
0
Lyngby Boldklub 1921
0
390082
ti23-04 2024
20:00 Rudegård Stadion
2
-
2
23. apr
20:00
Holte Star Club
2
Snekkersten IF
2
390085
on24-04 2024
18:30 Møllegårdhallen
3
-
3
24. apr
18:30
Jægerspris IK
3
Strandgårdsparkens Boldklub
3
390088
ma29-04 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5
-
1
29. apr
19:00
Snekkersten IF
5
Stenløse BK
1
390122
ma29-04 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
1
29. apr
19:00
BSF
1
Jægerspris IK
1
390121
ma29-04 2024
20:00
Oversidder
Brede Idrætsplads
29. apr
20:00
Brede IF
Oversidder
390120
ti30-04 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
2
-
4
30. apr
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
2
Holte Star Club
4
390119
on01-05 2024
19:35 Birkevang
1
-
4
01. maj
19:35
Hareskov IF
1
Lyngby Boldklub 1921
4
390123
to02-05 2024
20:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
6
02. maj
20:00
Jyllinge FC
2
Allerød FK
6
390128
ma06-05 2024
18:30 Stenløse Stadion
2
-
4
06. maj
18:30
Stenløse BK
2
Strandgårdsparkens Boldklub
4
390076
ma06-05 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4
-
0
06. maj
19:00
Snekkersten IF
4
Jægerspris IK
0
390129
ma06-05 2024
20:00
Oversidder
06. maj
20:00
Oversidder
Snekkersten IF
390125
ti07-05 2024
19:00 Allerød Idrætspark
2
-
8
07. maj
19:00
Allerød FK
2
Brede IF
8
390124
ti07-05 2024
20:00
BSF
Rudegård Stadion
1
-
2
07. maj
20:00
Holte Star Club
1
BSF
2
390126
on08-05 2024
18:30 Møllegårdhallen
3
-
0
08. maj
18:30
Jægerspris IK
3
Hareskov IF
0
390127
on08-05 2024
19:00 Lyngby Stadion
0
-
4
08. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
0
Jyllinge FC
4
390130
ma13-05 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3
-
3
13. maj
19:00
Snekkersten IF
3
Allerød FK
3
390132
ma13-05 2024
19:00
Oversidder
Ishøj Idrætscenter
13. maj
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Oversidder
390134
ma13-05 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
1
13. maj
19:00
BSF
2
Stenløse BK
1
390135
on15-05 2024
18:30 Møllegårdhallen
2
-
1
15. maj
18:30
Jægerspris IK
2
Holte Star Club
1
390133
on15-05 2024
19:30 Brede Idrætsplads
1
-
2
15. maj
19:30
Brede IF
1
Lyngby Boldklub 1921
2
390131
on15-05 2024
19:35 Birkevang
0
-
7
15. maj
19:35
Hareskov IF
0
Jyllinge FC
7
390137
ti21-05 2024
19:00 Allerød Idrætspark
2
-
4
21. maj
19:00
Allerød FK
2
Strandgårdsparkens Boldklub
4
390140
on22-05 2024
18:30 Stenløse Stadion
0
-
1
22. maj
18:30
Stenløse BK
0
Jægerspris IK
1
390139
on22-05 2024
19:00 Lyngby Stadion
3
-
4
22. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
3
Snekkersten IF
4
390141
on22-05 2024
20:00
Oversidder
BSF
22. maj
20:00
Oversidder
BSF
390136
to23-05 2024
19:00 Rudegård Stadion
0
-
4
23. maj
19:00
Holte Star Club
0
Hareskov IF
4
390138
to23-05 2024
20:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
1
23. maj
20:00
Jyllinge FC
3
Brede IF
1
390143
ma27-05 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
4
27. maj
19:00
Snekkersten IF
2
Jyllinge FC
4
390146
ma27-05 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
1
27. maj
19:00
BSF
3
Allerød FK
1
390147
ma27-05 2024
20:00
Oversidder
Møllegårdhallen
27. maj
20:00
Jægerspris IK
Oversidder
390145
ti28-05 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
2
-
3
28. maj
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
2
Lyngby Boldklub 1921
3
390142
ti28-05 2024
20:00 Rudegård Stadion
3
-
0
28. maj
20:00
Holte Star Club
3
Stenløse BK
0
390144
on29-05 2024
19:35 Birkevang
3
-
5
29. maj
19:35
Hareskov IF
3
Brede IF
5
390359
ma03-06 2024
18:00 Brede Idrætsplads
0
-
5
03. jun
18:00
Brede IF
0
Snekkersten IF
5
390361
ma03-06 2024
19:00
BSF
Lyngby Stadion
0
-
3
03. jun
19:00
Lyngby Boldklub 1921
0
BSF
3
390362
ma03-06 2024
20:00
Oversidder
03. jun
20:00
Oversidder
Holte Star Club
390148
ti04-06 2024
19:00 Allerød Idrætspark
2
-
10
04. jun
19:00
Allerød FK
2
Jægerspris IK
10
390358
on05-06 2024
19:35 Birkevang
7
-
0
05. jun
19:35
Hareskov IF
7
Stenløse BK
0
390395
ma10-06 2024
18:00
Oversidder
Stenløse Stadion
10. jun
18:00
Stenløse BK
Oversidder
390391
ma10-06 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
2
10. jun
19:00
Snekkersten IF
1
Hareskov IF
2
390392
ti11-06 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
1
-
7
11. jun
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
1
Brede IF
7
390390
ti11-06 2024
20:00 Rudegård Stadion
6
-
3
11. jun
20:00
Holte Star Club
6
Allerød FK
3
390394
on12-06 2024
18:30 Møllegårdhallen
1
-
0
12. jun
18:30
Jægerspris IK
1
Lyngby Boldklub 1921
0
391285
ma17-06 2024
18:30 Stenløse Stadion
3
-
0
17. jun
18:30
Stenløse BK
3
Allerød FK
0
391283
ma17-06 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
0
-
2
17. jun
19:00
BSF
0
Brede IF
2
391286
ma17-06 2024
20:00
Oversidder
17. jun
20:00
Oversidder
Hareskov IF
390397
ti18-06 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
1
-
8
18. jun
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
1
Snekkersten IF
8
390396
ti18-06 2024
20:00 Rudegård Stadion
2
-
1
18. jun
20:00
Holte Star Club
2
Lyngby Boldklub 1921
1
391288
ma24-06 2024
19:00
BSF
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
24. jun
19:00
Snekkersten IF
BSF
391290
ma24-06 2024
19:00 Brede Idrætsplads
24. jun
19:00
Brede IF
Jægerspris IK
391292
ma24-06 2024
19:00 Lyngby Stadion
24. jun
19:00
Lyngby Boldklub 1921
Stenløse BK
391289
on26-06 2024
19:35 Birkevang
26. jun
19:35
Hareskov IF
Strandgårdsparkens Boldklub
391287
on26-06 2024
20:00
Oversidder
Allerød Idrætspark
26. jun
20:00
Allerød FK
Oversidder
391291
to27-06 2024
20:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
27. jun
20:00
Jyllinge FC
Holte Star Club
391284
ma05-08 2024
18:30 Møllegårdhallen
05. aug
18:30
Jægerspris IK
Jyllinge FC
390078
ti06-08 2024
19:00
BSF
Ishøj Idrætscenter
06. aug
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
BSF
391327
to08-08 2024
20:00
BSF
Møllegårdhallen
08. aug
20:00
Jægerspris IK
BSF
391316
ma12-08 2024
18:00 Stenløse Stadion
12. aug
18:00
Stenløse BK
Jyllinge FC
391314
ma12-08 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
12. aug
19:00
BSF
Strandgårdsparkens Boldklub
391315
ma12-08 2024
20:00 Møllegårdhallen
12. aug
20:00
Jægerspris IK
Snekkersten IF
391317
ma12-08 2024
20:00
Oversidder
12. aug
20:00
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
391293
ti13-08 2024
20:00 Rudegård Stadion
13. aug
20:00
Holte Star Club
Brede IF
391313
ti13-08 2024
20:00 Allerød Idrætspark
13. aug
20:00
Allerød FK
Hareskov IF
390393
ma19-08 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
19. aug
19:00
BSF
Jyllinge FC
391318
ma19-08 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
19. aug
19:00
Snekkersten IF
Holte Star Club
391321
ma19-08 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
19. aug
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Jægerspris IK
391322
ma19-08 2024
20:00 Brede Idrætsplads
19. aug
20:00
Brede IF
Stenløse BK
391323
ma19-08 2024
20:00
Oversidder
Spraglehøj Idrætsanlæg
19. aug
20:00
Jyllinge FC
Oversidder
391324
ma19-08 2024
20:00 Lyngby Stadion
19. aug
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Allerød FK
391320
on21-08 2024
19:35
BSF
Birkevang
21. aug
19:35
Hareskov IF
BSF
391329
ma26-08 2024
18:00 Stenløse Stadion
26. aug
18:00
Stenløse BK
Snekkersten IF
390067
ma26-08 2024
19:30
BSF
Brede Idrætsplads
26. aug
19:30
Brede IF
BSF
391328
ma26-08 2024
20:00 Lyngby Stadion
26. aug
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF
391330
ma26-08 2024
20:00
Oversidder
26. aug
20:00
Oversidder
Brede IF
391325
ti27-08 2024
20:00 Rudegård Stadion
27. aug
20:00
Holte Star Club
Strandgårdsparkens Boldklub
391326
ti27-08 2024
20:00 Allerød Idrætspark
27. aug
20:00
Allerød FK
Jyllinge FC
391331
ma02-09 2024
19:00
Oversidder
Snekkersten Idrætscenter
02. sep
19:00
Snekkersten IF
Oversidder
391996
ma02-09 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
02. sep
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Stenløse BK
403706
ma02-09 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
02. sep
19:00
BSF
Holte Star Club
391997
ma02-09 2024
20:00 Brede Idrætsplads
02. sep
20:00
Brede IF
Allerød FK
391995
on04-09 2024
19:35 Birkevang
04. sep
19:35
Hareskov IF
Jægerspris IK
403707
to05-09 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
05. sep
19:00
Jyllinge FC
Lyngby Boldklub 1921
403712
ma09-09 2024
18:00
BSF
Stenløse Stadion
09. sep
18:00
Stenløse BK
BSF
403713
ma09-09 2024
20:00
Oversidder
09. sep
20:00
Oversidder
Strandgårdsparkens Boldklub
403710
ma09-09 2024
20:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
09. sep
20:00
Jyllinge FC
Hareskov IF
403711
ma09-09 2024
20:00 Lyngby Stadion
09. sep
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Brede IF
403708
ti10-09 2024
20:00 Rudegård Stadion
10. sep
20:00
Holte Star Club
Jægerspris IK
403709
ti10-09 2024
20:00 Allerød Idrætspark
10. sep
20:00
Allerød FK
Snekkersten IF
390360
to12-09 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
12. sep
19:00
Jyllinge FC
Strandgårdsparkens Boldklub
403714
ma16-09 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
16. sep
19:00
Snekkersten IF
Lyngby Boldklub 1921
403716
ma16-09 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
16. sep
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Allerød FK
403718
ma16-09 2024
19:00
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark
16. sep
19:00
BSF
Oversidder
403719
ma16-09 2024
20:00 Møllegårdhallen
16. sep
20:00
Jægerspris IK
Stenløse BK
403717
ma16-09 2024
20:00 Brede Idrætsplads
16. sep
20:00
Brede IF
Jyllinge FC
403715
on18-09 2024
19:35 Birkevang
18. sep
19:35
Hareskov IF
Holte Star Club
403724
ma23-09 2024
18:00 Stenløse Stadion
23. sep
18:00
Stenløse BK
Holte Star Club
403725
ma23-09 2024
20:00
Oversidder
23. sep
20:00
Oversidder
Jægerspris IK
403721
ma23-09 2024
20:00 Brede Idrætsplads
23. sep
20:00
Brede IF
Hareskov IF
403722
ma23-09 2024
20:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
23. sep
20:00
Jyllinge FC
Snekkersten IF
403723
ma23-09 2024
20:00 Lyngby Stadion
23. sep
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Strandgårdsparkens Boldklub
403720
ti24-09 2024
20:00
BSF
Allerød Idrætspark
24. sep
20:00
Allerød FK
BSF
403731
ma30-09 2024
18:00 Stenløse Stadion
30. sep
18:00
Stenløse BK
Hareskov IF
403727
ma30-09 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
30. sep
19:00
Snekkersten IF
Brede IF
403728
ma30-09 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
30. sep
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Jyllinge FC
403729
ma30-09 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
30. sep
19:00
BSF
Lyngby Boldklub 1921
403730
ma30-09 2024
20:00 Møllegårdhallen
30. sep
20:00
Jægerspris IK
Allerød FK
403726
ti01-10 2024
20:00
Oversidder
Rudegård Stadion
01. okt
20:00
Holte Star Club
Oversidder
403734
ma07-10 2024
20:00 Brede Idrætsplads
07. okt
20:00
Brede IF
Strandgårdsparkens Boldklub
403735
ma07-10 2024
20:00
BSF
Spraglehøj Idrætsanlæg
07. okt
20:00
Jyllinge FC
BSF
405554
ma07-10 2024
20:00 Lyngby Stadion
07. okt
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Jægerspris IK
405555
ma07-10 2024
20:00
Oversidder
07. okt
20:00
Oversidder
Stenløse BK
403732
ti08-10 2024
20:00 Allerød Idrætspark
08. okt
20:00
Allerød FK
Holte Star Club
403733
on09-10 2024
19:35 Birkevang
09. okt
19:35
Hareskov IF
Snekkersten IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind