U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
591044
13-04 2024
11:00
Taastrup Idrætsforening
!
NB: Taastrup Idrætsforening er taberdømt
Kulturhuset
13. apr
11:00
Taastrup Idrætsforening
Himmelev-Veddelev BK
591042
ti16-04 2024
17:00 Trælleruphallen
16. apr
17:00
Gevninge IF
Tølløse BK
591043
20-04 2024
10:00 Roskilde Idrætspark
20. apr
10:00
Roskilde Boldklub
Jernløse BK
591046
20-04 2024
10:00
Tuse IF
!
NB: Tuse IF er taberdømt
Tusehallen
20. apr
10:00
Tuse IF
KFUM BK, Roskilde
591045
20-04 2024
10:30 Sportspladsen i Syd
20. apr
10:30
Albertslund BS 72
Taastrup FC
591048
ma22-04 2024
18:30
Albertslund BS 72
!
NB: Albertslund BS 72 er taberdømt
Tølløse Kunstgræsbane
22. apr
18:30
Tølløse BK
Albertslund BS 72
591049
on24-04 2024
18:00 Jernløse Hallen
24. apr
18:00
Jernløse BK
Gevninge IF
591051
27-04 2024
11:00
Taastrup Idrætsforening
!
NB: Taastrup Idrætsforening er taberdømt
Lillevang Idrætscenter
27. apr
11:00
KFUM BK, Roskilde
Taastrup Idrætsforening
591047
28-04 2024
11:30 NyBolig Park - Kunstgræs
28. apr
11:30
Taastrup FC
Tuse IF
591050
28-04 2024
11:50 Himmelev Idrætspark
28. apr
11:50
Himmelev-Veddelev BK
Roskilde Boldklub
591053
to02-05 2024
17:00 Trælleruphallen
02. maj
17:00
Gevninge IF
Himmelev-Veddelev BK
591054
04-05 2024
10:00 Roskilde Idrætspark
04. maj
10:00
Roskilde Boldklub
KFUM BK, Roskilde
591056
04-05 2024
10:00 Tusehallen
04. maj
10:00
Tuse IF
Taastrup Idrætsforening
591055
04-05 2024
10:30 Sportspladsen i Syd
04. maj
10:30
Albertslund BS 72
Jernløse BK
591052
05-05 2024
09:45 NyBolig Park
05. maj
09:45
Taastrup FC
Tølløse BK
591057
ma06-05 2024
18:00 Tølløse Stadion
06. maj
18:00
Tølløse BK
Tuse IF
591058
on08-05 2024
18:00 Jernløse Hallen
08. maj
18:00
Jernløse BK
Taastrup FC
591061
to09-05 2024
17:30 Himmelev Idrætspark
09. maj
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Albertslund BS 72
591059
11-05 2024
10:00 Gadehaveskolen kunstgræs
11. maj
10:00
Taastrup Idrætsforening
Roskilde Boldklub
591064
ti14-05 2024
17:00 Trælleruphallen
14. maj
17:00
Gevninge IF
Taastrup Idrætsforening
591062
on15-05 2024
17:15 Lillevang Idrætscenter
15. maj
17:15
KFUM BK, Roskilde
Gevninge IF
591063
on15-05 2024
18:30 NyBolig Park
15. maj
18:30
Taastrup FC
Himmelev-Veddelev BK
591065
on15-05 2024
18:30 Tølløse Stadion
15. maj
18:30
Tølløse BK
Jernløse BK
591067
on15-05 2024
18:30 Tusehallen
15. maj
18:30
Tuse IF
Roskilde Boldklub
591066
18-05 2024
10:30 Sportspladsen i Syd
18. maj
10:30
Albertslund BS 72
KFUM BK, Roskilde
591069
on22-05 2024
18:00 Jernløse Hallen
22. maj
18:00
Jernløse BK
Tuse IF
591068
25-05 2024
10:00 Roskilde Idrætspark
25. maj
10:00
Roskilde Boldklub
Gevninge IF
592424
25-05 2024
10:00
Albertslund BS 72
!
NB: Albertslund BS 72 er taberdømt
Gadehaveskolen kunstgræs
25. maj
10:00
Taastrup Idrætsforening
Albertslund BS 72
592442
25-05 2024
10:30
Taastrup FC
!
NB: Taastrup FC er taberdømt
Lillevang Idrætscenter
25. maj
10:30
KFUM BK, Roskilde
Taastrup FC
592444
ma27-05 2024
18:00 Tølløse Stadion
27. maj
18:00
Tølløse BK
KFUM BK, Roskilde
592443
on29-05 2024
18:30 NyBolig Park
29. maj
18:30
Taastrup FC
Taastrup Idrætsforening
592425
to30-05 2024
17:30 Himmelev Idrætspark
30. maj
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Tølløse BK
592445
01-06 2024
10:00 Jernløse Hallen
01. jun
10:00
Jernløse BK
Himmelev-Veddelev BK
592446
01-06 2024
10:30 Sportspladsen i Syd
01. jun
10:30
Albertslund BS 72
Roskilde Boldklub
592447
02-06 2024
10:00 Tusehallen
02. jun
10:00
Tuse IF
Gevninge IF
592448
ti04-06 2024
18:15 Trælleruphallen
04. jun
18:15
Gevninge IF
Albertslund BS 72
592452
08-06 2024
10:00 Lillevang Idrætscenter
08. jun
10:00
KFUM BK, Roskilde
Jernløse BK
592450
08-06 2024
11:00 Gadehaveskolen kunstgræs
08. jun
11:00
Taastrup Idrætsforening
Tølløse BK
592451
09-06 2024
10:00 Tusehallen
09. jun
10:00
Tuse IF
Himmelev-Veddelev BK
592454
on12-06 2024
17:15 Tølløse Stadion
12. jun
17:15
Tølløse BK
Roskilde Boldklub
592455
on12-06 2024
18:00
Taastrup Idrætsforening
!
NB: Taastrup Idrætsforening er taberdømt
Jernløse Hallen
12. jun
18:00
Jernløse BK
Taastrup Idrætsforening
592453
15-06 2024
10:00 Trælleruphallen
15. jun
10:00
Gevninge IF
Taastrup FC
592456
15-06 2024
10:30 Sportspladsen i Syd
15. jun
10:30
Albertslund BS 72
Tuse IF
592457
15-06 2024
13:00 Himmelev Idrætspark
15. jun
13:00
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
592449
22-06 2024
10:00 Roskilde Idrætspark
22. jun
10:00
Roskilde Boldklub
Taastrup FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind