U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
481511
fr05-04 2024
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
4
-
0
05. apr
18:30
Dalum IF
4
Aarslev BK
0
481507
fr05-04 2024
18:30 Tarup/P. IF - Kunststofbane
3
-
5
05. apr
18:30
Tarup/Paarup IF
3
Egebjerg Fodbold
5
481508
fr05-04 2024
19:00
SfB
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
2
-
6
05. apr
19:00
SfB
2
Strib/Båring
6
481506
07-04 2024
Oversidder
Bellinge Stadion
07. apr
BBB/SB
Oversidder
481509
07-04 2024
Oversidder
OB
07. apr
Oversidder
OB
481518
fr12-04 2024
18:15
SfB
Ulbølle Stadion
3
-
1
12. apr
18:15
Egebjerg Fodbold
3
SfB
1
481516
fr12-04 2024
19:00
OB
OB-Ådalen
2
-
6
12. apr
19:00
OB
2
Oure Fodbold Akademi
6
481513
14-04 2024
Oversidder
14. apr
Oversidder
Morud IF
481517
14-04 2024
Oversidder
Strib fritids- & aktivitetscenter
14. apr
Strib/Båring
Oversidder
481514
14-04 2024
11:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
1
-
0
14. apr
11:00
Aarslev BK
1
Røde Stjerne
0
481519
14-04 2024
13:30 Bellinge Stadion - kunstgræs
2
-
0
14. apr
13:30
BBB/SB
2
Tarup/Paarup IF
0
481525
fr19-04 2024
18:30 Røde Stjerne - Falen
3
-
5
19. apr
18:30
Røde Stjerne
3
Boldklubben Marienlyst
5
481520
21-04 2024
Oversidder
Home Tarup Park
21. apr
Tarup/Paarup IF
Oversidder
481522
21-04 2024
Oversidder
21. apr
Oversidder
Egebjerg Fodbold
481521
21-04 2024
11:00
SfB
SfB Ryttervej
2
-
3
21. apr
11:00
SfB
2
BBB/SB
3
481524
21-04 2024
14:00
OB
Rema 1000 Park - Dalum
6
-
1
21. apr
14:00
Dalum IF
6
OB
1
481523
21-04 2024
15:00 Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
3
-
3
21. apr
15:00
Oure Fodbold Akademi
3
Strib/Båring
3
481526
on24-04 2024
18:30 Veflinge Stadion
5
-
0
24. apr
18:30
Morud IF
5
Aarslev BK
0
481530
to25-04 2024
19:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
1
-
5
25. apr
19:00
Strib/Båring
1
Dalum IF
5
481528
fr26-04 2024
18:00 Marienlystcentret
UHT
26. apr
18:00
Boldklubben Marienlyst
Morud IF
UHT
481527
28-04 2024
Oversidder
28. apr
Oversidder
Aarslev BK
481532
28-04 2024
Oversidder
Bellinge Stadion
28. apr
BBB/SB
Oversidder
481533
28-04 2024
13:00
SfB
Tarup/P. IF - Kunststofbane
0
-
2
28. apr
13:00
Tarup/Paarup IF
0
SfB
2
481531
28-04 2024
15:00 Ulbølle Stadion
5
-
4
28. apr
15:00
Egebjerg Fodbold
5
Oure Fodbold Akademi
4
481534
05-05 2024
SfB
Oversidder
SfB Ryttervej
05. maj
SfB
Oversidder
481535
05-05 2024
Oversidder
05. maj
Oversidder
Tarup/Paarup IF
481540
05-05 2024
11:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
1
-
3
05. maj
11:00
Aarslev BK
1
Boldklubben Marienlyst
3
481538
05-05 2024
14:00 Røde Stjerne - Falen
5
-
4
05. maj
14:00
Røde Stjerne
5
Strib/Båring
4
481536
ti07-05 2024
19:00 Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
1
-
0
07. maj
19:00
Oure Fodbold Akademi
1
BBB/SB
0
696881
fr10-05 2024
18:30
SfB
SfB Ryttervej
3
-
0
10. maj
18:30
SfB
3
Boldklubben Marienlyst
0
482420
11-05 2024
13:00
SfB
Oversidder
SfB Ryttervej
11. maj
13:00
SfB
Oversidder
481541
12-05 2024
Oversidder
12. maj
Oversidder
Boldklubben Marienlyst
481542
12-05 2024
13:00
OB
OB-Ådalen
1
-
1
12. maj
13:00
OB
1
Aarslev BK
1
481543
12-05 2024
13:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
3
12. maj
13:00
Strib/Båring
2
Morud IF
3
482418
12-05 2024
13:00 Bellinge Stadion
0
-
8
12. maj
13:00
BBB/SB
0
Dalum IF
8
481544
12-05 2024
15:00 Ulbølle Stadion
0
-
0
12. maj
15:00
Egebjerg Fodbold
0
Røde Stjerne
0
482419
ti14-05 2024
19:00 Tarup/P. IF - Kunststofbane
1
-
4
14. maj
19:00
Tarup/Paarup IF
1
Oure Fodbold Akademi
4
482423
to16-05 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
5
-
0
16. maj
18:45
Dalum IF
5
Tarup/Paarup IF
0
482427
fr17-05 2024
18:00 MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
1
-
1
17. maj
18:00
Morud IF
1
Egebjerg Fodbold
1
482430
fr17-05 2024
18:00
OB
Marienlystcentret
1
-
0
17. maj
18:00
Boldklubben Marienlyst
1
OB
0
482425
18-05 2024
11:00 Røde Stjerne - Falen
0
-
1
18. maj
11:00
Røde Stjerne
0
BBB/SB
1
482421
19-05 2024
Oversidder
Oversidder
19. maj
Oversidder
Oversidder
482429
on22-05 2024
18:30 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
1
-
4
22. maj
18:30
Aarslev BK
1
Strib/Båring
4
692303
on22-05 2024
18:45
SfB
SfB Ryttervej
1
-
4
22. maj
18:45
SfB
1
Dalum IF
4
481512
to23-05 2024
18:30 Røde Stjerne - Falen
3
-
0
23. maj
18:30
Røde Stjerne
3
Morud IF
0
650641
25-05 2024
13:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
7
25. maj
13:00
Strib/Båring
2
Boldklubben Marienlyst
7
482433
26-05 2024
Oversidder
OB
26. maj
Oversidder
OB
692304
26-05 2024
Oversidder
26. maj
Oversidder
Oure Fodbold Akademi
691168
26-05 2024
13:00 Bellinge Stadion
0
-
2
26. maj
13:00
BBB/SB
0
Morud IF
2
691167
26-05 2024
15:00 Ulbølle Stadion
4
-
3
26. maj
15:00
Egebjerg Fodbold
4
Aarslev BK
3
695651
ti28-05 2024
19:00 MORUD VVS-EL STADION
3
-
0
28. maj
19:00
Morud IF
3
Tarup/Paarup IF
0
696758
ti28-05 2024
19:15 Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
0
-
7
28. maj
19:15
Oure Fodbold Akademi
0
Dalum IF
7
692305
on29-05 2024
Oversidder
Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
29. maj
Oure Fodbold Akademi
Oversidder
695649
on29-05 2024
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
29. maj
Dalum IF
Oversidder
695652
on29-05 2024
18:30 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
3
-
4
29. maj
18:30
Aarslev BK
3
BBB/SB
4
695653
on29-05 2024
19:00 Marienlystcentret
4
-
0
29. maj
19:00
Boldklubben Marienlyst
4
Egebjerg Fodbold
0
695654
on29-05 2024
19:00
OB
OB-Ådalen
2
-
2
29. maj
19:00
OB
2
Strib/Båring
2
695650
to30-05 2024
18:30
SfB
Røde Stjerne - Falen
3
-
1
30. maj
18:30
Røde Stjerne
3
SfB
1
696752
01-06 2024
11:00
OB
Ulbølle Stadion
0
-
2
01. jun
11:00
Egebjerg Fodbold
0
OB
2
696751
02-06 2024
Oversidder
02. jun
Oversidder
Strib/Båring
696756
02-06 2024
Oversidder
02. jun
Oversidder
Røde Stjerne
696754
02-06 2024
13:00 Tarup/P. IF - Kunststofbane
4
-
7
02. jun
13:00
Tarup/Paarup IF
4
Aarslev BK
7
696753
02-06 2024
14:00 Bellinge Stadion
1
-
2
02. jun
14:00
BBB/SB
1
Boldklubben Marienlyst
2
696755
02-06 2024
15:00
SfB
SfB Ryttervej
0
-
2
02. jun
15:00
SfB
0
Morud IF
2
481515
on05-06 2024
19:00 Marienlystcentret
3
-
3
05. jun
19:00
Boldklubben Marienlyst
3
Dalum IF
3
481539
on05-06 2024
19:00
OB
Veflinge Stadion
3
-
5
05. jun
19:00
Morud IF
3
OB
5
696877
to06-06 2024
19:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
5
-
4
06. jun
19:00
Strib/Båring
5
Egebjerg Fodbold
4
696760
fr07-06 2024
18:30 Røde Stjerne - Falen
4
-
2
07. jun
18:30
Røde Stjerne
4
Oure Fodbold Akademi
2
696876
fr07-06 2024
19:00
OB
Bellinge Stadion
1
-
2
07. jun
19:00
BBB/SB
1
OB
2
696762
08-06 2024
13:00
SfB
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
0
08. jun
13:00
Aarslev BK
2
SfB
0
696759
09-06 2024
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
09. jun
Dalum IF
Oversidder
696761
09-06 2024
14:00
Oversidder
MORUD VVS-EL STADION
09. jun
14:00
Morud IF
Oversidder
696763
09-06 2024
15:00 Marienlystcentret
UHT
09. jun
15:00
Boldklubben Marienlyst
Tarup/Paarup IF
UHT
481537
ma10-06 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
UHT
10. jun
18:45
Dalum IF
Egebjerg Fodbold
UHT
696884
ti11-06 2024
19:15 Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
2
-
3
11. jun
19:15
Oure Fodbold Akademi
2
Morud IF
3
481529
ti11-06 2024
19:45
OB
OB-Ådalen
4
-
0
11. jun
19:45
OB
4
Røde Stjerne
0
696885
fr14-06 2024
18:30 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
0
14. jun
18:30
Dalum IF
2
Røde Stjerne
0
482422
fr14-06 2024
18:45
SfB
Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
5
-
4
14. jun
18:45
Oure Fodbold Akademi
5
SfB
4
696878
16-06 2024
Oversidder
16. jun
Oversidder
Egebjerg Fodbold
696883
16-06 2024
Oversidder
16. jun
Oversidder
Aarslev BK
696879
16-06 2024
13:00 Bellinge Stadion
HHT
16. jun
13:00
BBB/SB
Strib/Båring
HHT
696880
16-06 2024
13:00
OB
Tarup/P. IF - Kunststofbane
1
-
2
16. jun
13:00
Tarup/Paarup IF
1
OB
2
481510
16-06 2024
15:30 Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
3
-
0
16. jun
15:30
Oure Fodbold Akademi
3
Boldklubben Marienlyst
0
692302
ti18-06 2024
18:30 Tarup/P. IF - Kunststofbane
1
-
2
18. jun
18:30
Tarup/Paarup IF
1
Røde Stjerne
2
696891
on19-06 2024
19:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
19. jun
19:00
Aarslev BK
Oure Fodbold Akademi
696900
on19-06 2024
19:00 Ulbølle Stadion
19. jun
19:00
Egebjerg Fodbold
BBB/SB
696890
to20-06 2024
18:00 MORUD VVS-EL STADION
20. jun
18:00
Morud IF
Dalum IF
696895
fr21-06 2024
19:00
OB
SfB
OB-Ådalen
21. jun
19:00
OB
SfB
696899
22-06 2024
14:15 Strib fritids- & aktivitetscenter
UHT
22. jun
14:15
Strib/Båring
Tarup/Paarup IF
UHT
696889
23-06 2024
Oversidder
Røde Stjerne - Falen
23. jun
Røde Stjerne
Oversidder
696894
23-06 2024
Oversidder
Marienlystcentret
23. jun
Boldklubben Marienlyst
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
210324: B 1909 udtrådt. 

Log ind