U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår, Hvid

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
396287
04-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:00
Stefan
Hekla 3
396288
04-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:00
B 1908 3
Tårnby FF 2
396289
04-05 2024
10:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:25
Stefan
AB Tårnby 4
396290
04-05 2024
10:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:25
Tårnby FF 2
Sundby Bk. 3
396292
04-05 2024
10:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:50
AB Tårnby 4
B 1908 3
396293
04-05 2024
10:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
10:50
Sundby Bk. 3
Hekla 3
407187
04-05 2024
11:15 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
11:15
B 1908 3
Stefan
408737
04-05 2024
11:15 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
11:15
Hekla 3
Tårnby FF 2
408738
04-05 2024
11:40 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. maj
11:40
AB Tårnby 4
Sundby Bk. 3
408845
05-05 2024
10:00 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
05. maj
10:00
CIK 2
JIF Hakoah
408846
05-05 2024
10:00 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 AB Tårnby
05. maj
10:00
Union 2
Dragør BK 4
408871
05-05 2024
10:25 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
05. maj
10:25
CIK 2
Tårnby FF 3
408872
05-05 2024
10:25 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 AB Tårnby
05. maj
10:25
Dragør BK 4
Kastrup 3
408873
05-05 2024
10:50 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
05. maj
10:50
Tårnby FF 3
Union 2
408874
05-05 2024
10:50 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 AB Tårnby
05. maj
10:50
Kastrup 3
JIF Hakoah
408875
05-05 2024
11:15 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
05. maj
11:15
Union 2
CIK 2
408876
05-05 2024
11:15 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 AB Tårnby
05. maj
11:15
JIF Hakoah
Dragør BK 4
408877
05-05 2024
11:40 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
05. maj
11:40
Tårnby FF 3
Kastrup 3
408878
26-05 2024
10:00 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
26. maj
10:00
Stefan
Tårnby FF 2
435114
26-05 2024
10:00 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
26. maj
10:00
Tårnby FF 3
Dragør BK 4
454053
26-05 2024
10:00
AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
Ryparken Idrætsanlæg 1
Jødisk Idrætsforening Hakoah
26. maj
10:00
AB Tårnby 4
JIF Hakoah
454486
26-05 2024
10:00 Ryparken Idrætsanlæg Jødisk Idrætsforening Hakoah
26. maj
10:00
Kastrup 3
Union 2
454487
26-05 2024
10:25
AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
Ryparken Idrætsanlæg 1
Jødisk Idrætsforening Hakoah
26. maj
10:25
AB Tårnby 4
Hekla 3
454488
26-05 2024
10:25 Ryparken Idrætsanlæg Jødisk Idrætsforening Hakoah
26. maj
10:25
Union 2
B 1908 3
446771
26-05 2024
10:25 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
26. maj
10:25
Stefan
Sundby Bk. 3
449072
26-05 2024
10:25 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
26. maj
10:25
Dragør BK 4
CIK 2
449094
26-05 2024
10:50 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
26. maj
10:50
Sundby Bk. 3
Tårnby FF 3
450558
26-05 2024
10:50 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
26. maj
10:50
CIK 2
Tårnby FF 2
454489
26-05 2024
10:50 Ryparken Idrætsanlæg Jødisk Idrætsforening Hakoah
26. maj
10:50
Hekla 3
Kastrup 3
454490
26-05 2024
10:50 Ryparken Idrætsanlæg Jødisk Idrætsforening Hakoah
26. maj
10:50
B 1908 3
JIF Hakoah
454491
26-05 2024
11:15
AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
Ryparken Idrætsanlæg 1
Jødisk Idrætsforening Hakoah
26. maj
11:15
Kastrup 3
AB Tårnby 4
454492
26-05 2024
11:15 Ryparken Idrætsanlæg Jødisk Idrætsforening Hakoah
26. maj
11:15
JIF Hakoah
Union 2
450559
26-05 2024
11:15 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
26. maj
11:15
Tårnby FF 3
Stefan
453174
26-05 2024
11:15 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
26. maj
11:15
Tårnby FF 2
Dragør BK 4
453175
26-05 2024
11:40 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
26. maj
11:40
Sundby Bk. 3
CIK 2
456276
26-05 2024
11:40 Ryparken Idrætsanlæg Jødisk Idrætsforening Hakoah
26. maj
11:40
Hekla 3
B 1908 3
456305
02-06 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-6 Tårnby FF
02. jun
10:00
B 1908 3
Tårnby FF 3
456306
02-06 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-7 Tårnby FF
02. jun
10:00
Kastrup 3
Stefan
456997
02-06 2024
10:00 Genforeningspladsen Boldklubben Union
02. jun
10:00
AB Tårnby 4
Union 2
456998
02-06 2024
10:00
Hekla 3
!
NB: Hekla 3 er taberdømt
Genforeningspladsen 1
Boldklubben Union
02. jun
10:00
CIK 2
Hekla 3
456999
02-06 2024
10:25 Genforeningspladsen Boldklubben Union
02. jun
10:25
AB Tårnby 4
Tårnby FF 2
457000
02-06 2024
10:25
Hekla 3
!
NB: Hekla 3 er taberdømt
Genforeningspladsen 1
Boldklubben Union
02. jun
10:25
Hekla 3
Dragør BK 4
456895
02-06 2024
10:25 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-8 Tårnby FF
02. jun
10:25
B 1908 3
Sundby Bk. 3
456896
02-06 2024
10:25 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-6 Tårnby FF
02. jun
10:25
Stefan
JIF Hakoah
456897
02-06 2024
10:50 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-5 Tårnby FF
02. jun
10:50
Sundby Bk. 3
Kastrup 3
456993
02-06 2024
10:50 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-6 Tårnby FF
02. jun
10:50
JIF Hakoah
Tårnby FF 3
457001
02-06 2024
10:50 Genforeningspladsen Boldklubben Union
02. jun
10:50
Tårnby FF 2
CIK 2
457002
02-06 2024
10:50 Genforeningspladsen Boldklubben Union
02. jun
10:50
Dragør BK 4
Union 2
457317
02-06 2024
11:15 Genforeningspladsen Boldklubben Union
02. jun
11:15
CIK 2
AB Tårnby 4
457318
02-06 2024
11:15
Hekla 3
!
NB: Hekla 3 er taberdømt
Genforeningspladsen 1
Boldklubben Union
02. jun
11:15
Union 2
Hekla 3
456994
02-06 2024
11:15 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-7 Tårnby FF
02. jun
11:15
Kastrup 3
B 1908 3
456995
02-06 2024
11:15 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-8 Tårnby FF
02. jun
11:15
Tårnby FF 3
Stefan
456996
02-06 2024
11:40 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-6 Tårnby FF
02. jun
11:40
Sundby Bk. 3
JIF Hakoah
457319
02-06 2024
11:40 Genforeningspladsen Boldklubben Union
02. jun
11:40
Tårnby FF 2
Dragør BK 4
457326
09-06 2024
10:00
Dragør BK 4
!
NB: Dragør BK 4 er taberdømt
Holmens IA 1
Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:00
Stefan
Dragør BK 4
457330
09-06 2024
10:00
B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
Holmens IA 1
Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:00
CIK 2
B 1908 3
458552
09-06 2024
10:00
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Hekla Park Bane 12
Boldklubben Hekla
09. jun
10:00
JIF Hakoah
Hekla 3
458553
09-06 2024
10:00
Tårnby FF 3
!
NB: Tårnby FF 3 er taberdømt
Hekla Park Bane 12
Boldklubben Hekla
09. jun
10:00
Tårnby FF 3
AB Tårnby 4
461758
09-06 2024
10:25
Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Hekla Park Bane 12
Boldklubben Hekla
09. jun
10:25
JIF Hakoah
Tårnby FF 2
462027
09-06 2024
10:25 Hekla Park Bane 12 Boldklubben Hekla
09. jun
10:25
AB Tårnby 4
Union 2
457331
09-06 2024
10:25 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:25
Stefan
Kastrup 3
457352
09-06 2024
10:25
B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
Holmens IA 1
Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:25
B 1908 3
Sundby Bk. 3
457353
09-06 2024
10:50 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:50
Kastrup 3
CIK 2
457354
09-06 2024
10:50
Dragør BK 4
!
NB: Dragør BK 4 er taberdømt
Holmens IA 1
Christianshavns Idræts Klub
09. jun
10:50
Sundby Bk. 3
Dragør BK 4
483764
09-06 2024
10:50 Hekla Park Bane 12
ANN
Boldklubben Hekla
09. jun
10:50
Tårnby FF 2
Tårnby FF 3
ANN
483765
09-06 2024
10:50 Hekla Park Bane 12 Boldklubben Hekla
09. jun
10:50
Union 2
Hekla 3
483767
09-06 2024
11:15
Tårnby FF 3
!
NB: Tårnby FF 3 er taberdømt
Hekla Park Bane 12
Boldklubben Hekla
09. jun
11:15
Tårnby FF 3
JIF Hakoah
483771
09-06 2024
11:15 Hekla Park Bane 12 Boldklubben Hekla
09. jun
11:15
Hekla 3
AB Tårnby 4
457355
09-06 2024
11:15 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
09. jun
11:15
CIK 2
Stefan
457356
09-06 2024
11:15
B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
Holmens IA 1
Christianshavns Idræts Klub
09. jun
11:15
Dragør BK 4
B 1908 3
457385
09-06 2024
11:40 Holmens IA Christianshavns Idræts Klub
09. jun
11:40
Kastrup 3
Sundby Bk. 3
483772
09-06 2024
11:40
Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Hekla Park Bane 12
Boldklubben Hekla
09. jun
11:40
Tårnby FF 2
Union 2
483773
16-06 2024
15:00 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
15:00
Stefan
Hekla 3
483774
16-06 2024
15:00
Union 2
!
NB: Union 2 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
16. jun
15:00
Union 2
Tårnby FF 3
483799
16-06 2024
15:00 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
15:00
AB Tårnby 4
Dragør BK 4
483800
16-06 2024
15:00 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
15:00
Tårnby FF 2
Kastrup 3
483805
16-06 2024
15:25 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
15:25
AB Tårnby 4
B 1908 3
483806
16-06 2024
15:25 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
15:25
Kastrup 3
JIF Hakoah
483775
16-06 2024
15:25 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
15:25
Stefan
Sundby Bk. 3
483783
16-06 2024
15:25 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
15:25
Tårnby FF 3
CIK 2
483784
16-06 2024
15:50
Union 2
!
NB: Union 2 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
16. jun
15:50
Sundby Bk. 3
Union 2
483785
16-06 2024
15:50 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
15:50
CIK 2
Hekla 3
483809
16-06 2024
15:50 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
15:50
B 1908 3
Tårnby FF 2
483879
16-06 2024
15:50 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
15:50
JIF Hakoah
Dragør BK 4
483880
16-06 2024
16:15 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
16:15
Tårnby FF 2
AB Tårnby 4
483881
16-06 2024
16:15 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
16:15
Dragør BK 4
Kastrup 3
483786
16-06 2024
16:15
Union 2
!
NB: Union 2 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
16. jun
16:15
Union 2
Stefan
483795
16-06 2024
16:15 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
16:15
Hekla 3
Tårnby FF 3
483798
16-06 2024
16:40 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
16:40
Sundby Bk. 3
CIK 2
483882
16-06 2024
16:40 Kastrup IA ved Røllikevej
16. jun
16:40
B 1908 3
JIF Hakoah
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind