U7 Piger (17) 3:3 Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
498686
05-05 2024
11:30
Oversidder
Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:30
Brønshøj BK (2)
Oversidder
498693
05-05 2024
11:30
Oversidder
Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:30
Fremad Valby (1)
Oversidder
498646
05-05 2024
11:30 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:30
Hekla
FC Damsø
498647
05-05 2024
11:30 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:30
Husum Bk
Nørrebro United (2)
498651
05-05 2024
11:45 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:45
Hekla
Vestia
498653
05-05 2024
11:45 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:45
Nørrebro United (2)
B 1908
498696
05-05 2024
11:45 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:45
Brønshøj BK (2)
Hvidovre IF (2)
498700
05-05 2024
11:45
Oversidder
Oversidder
Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:45
Oversidder
Oversidder
498702
05-05 2024
12:00 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
12:00
Hvidovre IF (2)
Fremad Valby (1)
498703
05-05 2024
12:00
Oversidder
Oversidder
Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
12:00
Oversidder
Oversidder
498655
05-05 2024
12:00 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
12:00
Vestia
Husum Bk
498656
05-05 2024
12:00 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
12:00
B 1908
FC Damsø
498657
05-05 2024
12:15 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
12:15
Husum Bk
Hekla
498683
05-05 2024
12:15 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
12:15
FC Damsø
Nørrebro United (2)
498704
05-05 2024
12:15 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
12:15
Fremad Valby (1)
Brønshøj BK (2)
498705
05-05 2024
12:15
Oversidder
Oversidder
Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
12:15
Oversidder
Oversidder
498773
05-05 2024
12:30
Oversidder
Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
12:30
Hvidovre IF (2)
Oversidder
498684
05-05 2024
12:30 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
12:30
Vestia
B 1908
498778
26-05 2024
10:00 B1903 Kunst 6 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Hekla
Nørrebro United (2)
498781
26-05 2024
10:00
Oversidder
B1903 Kunst 6 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Hvidovre IF (2)
Oversidder
498929
26-05 2024
10:00
Oversidder
B1903 Kunst 1B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Vestia
Oversidder
498942
26-05 2024
10:00
Oversidder
B1903 Kunst 1B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Oversidder
Fremad Valby (1)
498955
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 6 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Vestia
FC Damsø
498965
26-05 2024
10:15
Fremad Valby (1)
!
NB: Fremad Valby (1) er taberdømt
B1903 Kunst 1B - Bane A
Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Fremad Valby (1)
Husum Bk
498782
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 6 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Hekla
B 1908
498783
26-05 2024
10:15
Oversidder
B1903 Kunst 1B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Oversidder
Brønshøj BK (2)
498784
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 6 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:30
B 1908
Hvidovre IF (2)
498786
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 6 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Brønshøj BK (2)
Nørrebro United (2)
498990
26-05 2024
10:30
Oversidder
B1903 Kunst 1B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:30
FC Damsø
Oversidder
499005
26-05 2024
10:30
Oversidder
B1903 Kunst 1B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Husum Bk
Oversidder
499006
26-05 2024
10:45
Oversidder
B1903 Kunst 1B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Oversidder
Vestia
499008
26-05 2024
10:45
Oversidder
B1903 Kunst 1B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Oversidder
Fremad Valby (1)
498793
26-05 2024
10:45 B1903 Kunst 6 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Hvidovre IF (2)
Hekla
498866
26-05 2024
10:45
Oversidder
B1903 Kunst 6 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Nørrebro United (2)
Oversidder
498872
26-05 2024
11:00 B1903 Kunst 6 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
11:00
B 1908
Brønshøj BK (2)
499015
26-05 2024
11:00 B1903 Kunst 6 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
11:00
FC Damsø
Husum Bk
499178
01-06 2024
13:00
Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
13:00
Husum Bk
Hvidovre IF (2)
499179
01-06 2024
13:00
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:00
Oversidder
Hekla
499197
01-06 2024
13:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:00
Vestia
Fremad Valby (1)
499199
01-06 2024
13:00
FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
13:00
Brønshøj BK (2)
FC Damsø
499200
01-06 2024
13:15 Fælledparken
01. jun
13:15
Vestia
Nørrebro United (2)
499201
01-06 2024
13:15
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:15
FC Damsø
Oversidder
499180
01-06 2024
13:15
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
13:15
Husum Bk
B 1908
499181
01-06 2024
13:15
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:15
Hekla
Oversidder
499183
01-06 2024
13:30
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:30
B 1908
Oversidder
499192
01-06 2024
13:30
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:30
Oversidder
Hvidovre IF (2)
499202
01-06 2024
13:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:30
Nørrebro United (2)
Brønshøj BK (2)
499203
01-06 2024
13:30
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:30
Oversidder
Fremad Valby (1)
499204
01-06 2024
13:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:45
Brønshøj BK (2)
Vestia
499205
01-06 2024
13:45
FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
13:45
Fremad Valby (1)
FC Damsø
499193
01-06 2024
13:45
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:45
Oversidder
Husum Bk
499195
01-06 2024
13:45
Hekla
!
NB: Hekla er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
13:45
Hvidovre IF (2)
Hekla
499196
01-06 2024
14:00
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
14:00
B 1908
Oversidder
499209
01-06 2024
14:00
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
14:00
Nørrebro United (2)
Oversidder
499242
09-06 2024
10:00
Oversidder
Dragør Bk 1 Dragør Boldklub
09. jun
10:00
Hekla
Oversidder
499245
09-06 2024
10:00 Dragør Bk 1 Dragør Boldklub
09. jun
10:00
Brønshøj BK (2)
Husum Bk
499258
09-06 2024
10:00
Oversidder
Dragør Bk 1 Dragør Boldklub
09. jun
10:00
Oversidder
FC Damsø
499323
09-06 2024
10:00 Dragør Bk 1 Dragør Boldklub
09. jun
10:00
Hvidovre IF (2)
Vestia
499324
09-06 2024
10:15
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:15
Oversidder
Nørrebro United (2)
499327
09-06 2024
10:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:15
Vestia
Fremad Valby (1)
499246
09-06 2024
10:15
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:15
Hekla
Oversidder
499247
09-06 2024
10:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:15
Husum Bk
B 1908
499248
09-06 2024
10:30
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:30
Oversidder
Brønshøj BK (2)
499249
09-06 2024
10:30
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:30
B 1908
Oversidder
499328
09-06 2024
10:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:30
Nørrebro United (2)
Hvidovre IF (2)
499329
09-06 2024
10:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:30
Fremad Valby (1)
FC Damsø
499331
09-06 2024
10:45
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:45
Hvidovre IF (2)
Oversidder
499349
09-06 2024
10:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:45
FC Damsø
Vestia
499251
09-06 2024
10:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:45
Brønshøj BK (2)
Hekla
499256
09-06 2024
10:45
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:45
Oversidder
Husum Bk
499257
09-06 2024
11:00
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:00
Oversidder
B 1908
499350
09-06 2024
11:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:00
Nørrebro United (2)
Fremad Valby (1)
499353
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Hekla
FC Damsø
499354
16-06 2024
10:00
Hvidovre IF (2)
!
NB: Hvidovre IF (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Fremad Valby (1)
Hvidovre IF (2)
499378
16-06 2024
10:00
Oversidder
GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Vestia
Oversidder
499379
16-06 2024
10:00
Oversidder
GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Nørrebro United (2)
Oversidder
499381
16-06 2024
10:15
Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Vestia
Husum Bk
499382
16-06 2024
10:15
Oversidder
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Oversidder
Oversidder
499359
16-06 2024
10:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Hekla
B 1908
499367
16-06 2024
10:15
Hvidovre IF (2)
!
NB: Hvidovre IF (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Hvidovre IF (2)
Brønshøj BK (2)
499369
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
B 1908
Fremad Valby (1)
499370
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Brønshøj BK (2)
FC Damsø
499383
16-06 2024
10:30
Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Husum Bk
Nørrebro United (2)
499384
16-06 2024
10:30
Oversidder
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Oversidder
Oversidder
499385
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
Nørrebro United (2)
Vestia
499405
16-06 2024
10:45
Oversidder
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
Oversidder
Oversidder
499371
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
Fremad Valby (1)
Hekla
499375
16-06 2024
10:45
Hvidovre IF (2)
!
NB: Hvidovre IF (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
FC Damsø
Hvidovre IF (2)
499377
16-06 2024
11:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:00
B 1908
Brønshøj BK (2)
499406
16-06 2024
11:00
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:00
Husum Bk
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind