U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
512267
fr05-04 2024
18:00 Rema 1000 Søhus Arena
UHT
05. apr
18:00
Søhus Stige
Haarby IF
UHT
512335
06-04 2024
11:00 Fjordager IF.s anlæg
UHT
06. apr
11:00
Fjordager IF
Dalum IF
UHT
512266
07-04 2024
13:00 Rema 1000 Tommerup Stadion
6
-
0
07. apr
13:00
Aarup BK
6
Søndersø BK
0
512265
07-04 2024
14:00 Intersport Arena Otterup
5
-
0
07. apr
14:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
S.K.F.I.F.
0
512337
on10-04 2024
17:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
0
-
3
10. apr
17:45
Vindinge BK
0
FC Nordfyn
3
512342
to11-04 2024
18:30 Intersport Arena Otterup
3
-
2
11. apr
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Aarup BK
2
512340
13-04 2024
10:30 Haarby Stadion
2
-
3
13. apr
10:30
Haarby IF
2
Tarup/Paarup IF
3
512341
14-04 2024
12:00 Søndersø Stadion
7
-
1
14. apr
12:00
Søndersø BK
7
Søhus Stige
1
512339
14-04 2024
14:00 Kunststofbanen, Hjalleseskolen
3
-
0
14. apr
14:00
B 67
3
Fjordager IF
0
512338
14-04 2024
14:30 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
7
14. apr
14:30
Dalum IF
1
BBB/SB
7
512343
14-04 2024
15:00 Roerslev Stadion
3
-
6
14. apr
15:00
Skamby/KRFK
3
S.K.F.I.F.
6
512264
to18-04 2024
18:00 Skamby Stadion
2
-
1
18. apr
18:00
Skamby/KRFK
2
Vindinge BK
1
512351
fr19-04 2024
18:00 MORUD VVS-EL STADION
UHT
19. apr
18:00
FC Nordfyn
Dalum IF
UHT
512349
fr19-04 2024
18:30 Fjordager IF.s anlæg
1
-
1
19. apr
18:30
Fjordager IF
1
Haarby IF
1
512348
21-04 2024
11:00 Home Tarup Park
4
-
0
21. apr
11:00
Tarup/Paarup IF
4
Søndersø BK
0
512336
ti23-04 2024
18:30 Vestfalen Stadion
4
-
2
23. apr
18:30
BBB/SB
4
FC Nordfyn
2
512345
on24-04 2024
18:45 Scankab Arena i Aarup
9
-
3
24. apr
18:45
Aarup BK
9
Skamby/KRFK
3
512352
27-04 2024
11:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
UHT
27. apr
11:00
Vindinge BK
Dalum IF
UHT
512357
27-04 2024
11:00 Skamby Stadion
1
-
6
27. apr
11:00
Skamby/KRFK
1
Søhus Stige
6
512354
28-04 2024
11:00 Haarby Stadion
0
-
2
28. apr
11:00
Haarby IF
0
BBB/SB
2
512355
28-04 2024
12:00 Søndersø Stadion
1
-
5
28. apr
12:00
Søndersø BK
1
Fjordager IF
5
512358
28-04 2024
14:00 Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
0
-
5
28. apr
14:00
S.K.F.I.F.
0
Aarup BK
5
512356
ma29-04 2024
18:30 Intersport Arena Otterup
5
-
0
29. apr
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
Tarup/Paarup IF
0
512350
ti30-04 2024
18:30 Vestfalen Stadion
1
-
2
30. apr
18:30
BBB/SB
1
B 67
2
512362
to02-05 2024
18:00 Fjordager IF.s anlæg
3
-
9
02. maj
18:00
Fjordager IF
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
9
512363
to02-05 2024
18:00 Bellinge Stadion
7
-
1
02. maj
18:00
BBB/SB
7
Søndersø BK
1
512353
fr03-05 2024
18:00 B 67-Parken
3
-
0
03. maj
18:00
B 67
3
FC Nordfyn
0
512360
05-05 2024
10:00 Rema 1000 Søhus Arena
4
-
0
05. maj
10:00
Søhus Stige
4
S.K.F.I.F.
0
512365
05-05 2024
10:00 Rema 1000 Park - Dalum
HHT
05. maj
10:00
Dalum IF
B 67
HHT
512359
ma06-05 2024
18:45 Scankab Arena i Aarup
6
-
0
06. maj
18:45
Aarup BK
6
Vindinge BK
0
512364
ti07-05 2024
17:00 MORUD VVS-EL STADION
UHT
07. maj
17:00
FC Nordfyn
Haarby IF
UHT
512361
on08-05 2024
19:00 Home Tarup Park
15
-
0
08. maj
19:00
Tarup/Paarup IF
15
Skamby/KRFK
0
512370
11-05 2024
11:00 Krogsbølle Stadion
1
-
3
11. maj
11:00
Skamby/KRFK
1
Fjordager IF
3
512655
11-05 2024
13:00 Scankab Arena i Aarup
6
-
0
11. maj
13:00
Aarup BK
6
Søhus Stige
0
512367
12-05 2024
11:00 Haarby Stadion
UHT
12. maj
11:00
Haarby IF
Dalum IF
UHT
512654
12-05 2024
11:00 Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
0
-
2
12. maj
11:00
S.K.F.I.F.
0
Tarup/Paarup IF
2
512368
12-05 2024
12:00 Søndersø Stadion
0
-
3
12. maj
12:00
Søndersø BK
0
FC Nordfyn
3
512369
ti14-05 2024
18:30 Intersport Arena Otterup
6
-
1
14. maj
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
6
BBB/SB
1
512366
on15-05 2024
17:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
0
-
3
15. maj
17:45
Vindinge BK
0
B 67
3
512661
19-05 2024
11:00 Bellinge Stadion
10
-
2
19. maj
11:00
BBB/SB
10
Skamby/KRFK
2
513005
19-05 2024
11:00 B 67-Parken
3
-
0
19. maj
11:00
B 67
3
Haarby IF
0
512882
19-05 2024
11:30 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
3
19. maj
11:30
Dalum IF
0
Søndersø BK
3
512657
ti21-05 2024
18:30 Rema 1000 Søhus Arena
4
-
0
21. maj
18:30
Søhus Stige
4
Vindinge BK
0
514763
on22-05 2024
18:30 B 67-Parken
2
-
3
22. maj
18:30
B 67
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
512659
on22-05 2024
19:00 Tarup/P. IF - Kunststofbane
1
-
2
22. maj
19:00
Tarup/Paarup IF
1
Aarup BK
2
513007
25-05 2024
13:30 Søndersø Stadion
4
-
4
25. maj
13:30
Søndersø BK
4
B 67
4
514757
25-05 2024
14:00 Rema 1000 Søhus Arena
1
-
3
25. maj
14:00
Søhus Stige
1
Tarup/Paarup IF
3
513008
26-05 2024
11:00 Intersport Arena Otterup
UHT
26. maj
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Dalum IF
UHT
514756
26-05 2024
11:00 Scankab Arena i Aarup
3
-
0
26. maj
11:00
Aarup BK
3
Fjordager IF
0
513010
26-05 2024
14:00 Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
1
-
5
26. maj
14:00
S.K.F.I.F.
1
BBB/SB
5
514760
on29-05 2024
18:00 Bellinge Stadion
0
-
7
29. maj
18:00
BBB/SB
0
Aarup BK
7
514764
on29-05 2024
18:00 Haarby Stadion
1
-
1
29. maj
18:00
Haarby IF
1
Søndersø BK
1
514758
on29-05 2024
18:30 Home Tarup Park
5
-
2
29. maj
18:30
Tarup/Paarup IF
5
Vindinge BK
2
514762
on29-05 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
13
-
0
29. maj
18:45
Dalum IF
13
Skamby/KRFK
0
514761
to30-05 2024
18:00 Kok & Vin Park (Ubberud)
0
-
1
30. maj
18:00
FC Nordfyn
0
S.K.F.I.F.
1
514766
to30-05 2024
18:30 Intersport Arena Otterup
UHT
30. maj
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
Haarby IF
UHT
514770
fr31-05 2024
18:30 Rema 1000 Søhus Arena
4
-
3
31. maj
18:30
Søhus Stige
4
BBB/SB
3
514768
01-06 2024
01:20 Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
UHT
01. jun
01:20
S.K.F.I.F.
Dalum IF
UHT
514767
01-06 2024
11:00 Krogsbølle Stadion
1
-
4
01. jun
11:00
Skamby/KRFK
1
B 67
4
514765
01-06 2024
11:30 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
HHT
01. jun
11:30
Vindinge BK
Søndersø BK
HHT
514769
01-06 2024
13:00 Scankab Arena i Aarup
5
-
2
01. jun
13:00
Aarup BK
5
FC Nordfyn
2
514771
ma03-06 2024
18:30 Tarup/P. IF - Kunststofbane
2
-
1
03. jun
18:30
Tarup/Paarup IF
2
Fjordager IF
1
513009
ti04-06 2024
18:00 Skamby Stadion
0
-
7
04. jun
18:00
Skamby/KRFK
0
FC Nordfyn
7
514759
on05-06 2024
18:00 Fjordager IF.s anlæg
2
-
4
05. jun
18:00
Fjordager IF
2
Søhus Stige
4
512662
to06-06 2024
18:00 Kok & Vin Park (Ubberud)
0
-
3
06. jun
18:00
FC Nordfyn
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
514773
to06-06 2024
18:30 Vestfalen Stadion
0
-
7
06. jun
18:30
BBB/SB
0
Tarup/Paarup IF
7
514843
09-06 2024
11:00 Haarby Stadion
10
-
0
09. jun
11:00
Haarby IF
10
Skamby/KRFK
0
514775
09-06 2024
11:15 Rema 1000 Park - Dalum
HHT
09. jun
11:15
Dalum IF
Aarup BK
HHT
514842
09-06 2024
11:30 B 67-Parken
1
-
0
09. jun
11:30
B 67
1
S.K.F.I.F.
0
514844
09-06 2024
12:00 Søndersø Stadion
0
-
4
09. jun
12:00
Søndersø BK
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
514774
ti11-06 2024
17:00 MORUD VVS-EL STADION
1
-
7
11. jun
17:00
FC Nordfyn
1
Søhus Stige
7
514852
ti11-06 2024
18:30 Vestfalen Stadion
3
-
5
11. jun
18:30
BBB/SB
3
Vindinge BK
5
512660
on12-06 2024
18:15 Fjordager IF.s anlæg
4
-
3
12. jun
18:15
Fjordager IF
4
S.K.F.I.F.
3
512344
to13-06 2024
18:00 Skt. Klemens-hallen
1
-
2
13. jun
18:00
S.K.F.I.F.
1
Vindinge BK
2
512334
to13-06 2024
19:00 Home Tarup Park
3
-
3
13. jun
19:00
Tarup/Paarup IF
3
B 67
3
514846
15-06 2024
11:00 Skamby Stadion
1
-
11
15. jun
11:00
Skamby/KRFK
1
Søndersø BK
11
514848
15-06 2024
13:00 B 67-Parken
2
-
1
15. jun
13:00
B 67
2
Aarup BK
1
514849
16-06 2024
10:00 Rema 1000 Søhus Arena
UHT
16. jun
10:00
Søhus Stige
Dalum IF
UHT
514850
16-06 2024
11:00 Home Tarup Park
4
-
2
16. jun
11:00
Tarup/Paarup IF
4
FC Nordfyn
2
514845
16-06 2024
12:30 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
HHT
16. jun
12:30
Vindinge BK
Otterup Bold- og Idrætsklub
HHT
514847
16-06 2024
14:00 Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
3
-
0
16. jun
14:00
S.K.F.I.F.
3
Haarby IF
0
514851
ma17-06 2024
18:00 Fjordager IF.s anlæg
5
-
0
17. jun
18:00
Fjordager IF
5
BBB/SB
0
512346
on19-06 2024
17:30 Rema 1000 Søhus Arena
1
-
3
19. jun
17:30
Søhus Stige
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
514856
on19-06 2024
18:45 Haarby Stadion
1
-
1
19. jun
18:45
Haarby IF
1
Aarup BK
1
514853
22-06 2024
12:00 Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
22. jun
12:00
FC Nordfyn
Fjordager IF
514858
23-06 2024
11:00 Intersport Arena Otterup
23. jun
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Skamby/KRFK
514855
23-06 2024
11:30 B 67-Parken
23. jun
11:30
B 67
Søhus Stige
514857
23-06 2024
12:00 Søndersø Stadion
23. jun
12:00
Søndersø BK
S.K.F.I.F.
514854
23-06 2024
14:00 Rema 1000 Park - Dalum
HHT
23. jun
14:00
Dalum IF
Tarup/Paarup IF
HHT
513006
ma24-06 2024
18:05 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
24. jun
18:05
Vindinge BK
Haarby IF
514772
to27-06 2024
18:00 Fjordager IF.s anlæg
27. jun
18:00
Fjordager IF
Vindinge BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
010324: Vindinge indtrådt. 

Log ind