MENU

Albertslund Stadion Kunstgræs //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
313521 5 fr
03-02 2023
Kl. 19:00
Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD Pulje 2 Albertslund IF Oversidder
873805 5
04-02 2023
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD Pulje 3 Albertslund IF FC Hornsherred
890341 5
04-02 2023
Kl. 10:00
U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD Pulje 6 Herstedøster IC Oversidder
947432 5
04-02 2023
Kl. 10:00
U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD Pulje 1 Herstedøster IC FK Sydsjælland 05
197920 5
04-02 2023
Kl. 10:30
U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD Pulje 1 Albertslund IF AIK 65 Strøby Fodbold
686926
04-02 2023
Kl. 11:15
Træningskamp U12 - Pige Pulje 1 Albertslund IF IF Bytoften
163089
04-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1 Herstedøster IC Sundby Bk.
611539
04-02 2023
Kl. 12:30
Træningskamp Serie 1 Pulje 1 Albertslund IF Hørsholm-Usserød IK
128653 1
04-02 2023
Kl. 14:30
Herresenior S2-S3 VinterBOLD P2 Herstedøster IC Mladost IF
128485 1
04-02 2023
Kl. 15:30
Herresenior S2-S3 VinterBOLD P2 Albertslund BS 72 INVICTUS XI
543876 4
05-02 2023
Kl. 10:00
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 3 Herstedøster IC IF Frem Bjæverskov
586520 1
05-02 2023
Kl. 11:30
U17 Drenge 1-2 (06) VinterBOLD Pulje 1 Herstedøster IC Herfølge BK
208470 5
05-02 2023
Kl. 12:00
M+32 7M/8M VinterBOLD Pulje 2 Albertslund BS 72 Hareskov IF
168579 5
05-02 2023
Kl. 13:15
M+45 VinterBOLD Pulje 1 Albertslund BS 72 Allerød Fodbold Klub
876919 on
08-02 2023
Kl. 20:20
Træningskamp 40+ Herre 11 mands Pulje 1 Albertslund IF Ølstykke FC
876931 fr
10-02 2023
Kl. 19:00
Træningskamp 8-mands herresenior Pulje 1 Albertslund IF Albertslund IF
794934 4
11-02 2023
Kl. 10:00
U12 Drenge SU (11) 8M VinterBOLD Pulje 2 Albertslund IF B. 73, Slagelse
902517 6
11-02 2023
Kl. 10:00
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 5 Albertslund IF Herlev IF
673165
11-02 2023
Kl. 11:15
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1 Albertslund IF KFUM BK, Roskilde
211923
11-02 2023
Kl. 11:30
Træningskamp U16 Pige Pulje 1 Herstedøster IC Ballerup-Skovlunde Fodbold
592148
11-02 2023
Kl. 11:30
Træningskamp U12 - Pige Pulje 1 Albertslund IF Boldklubben Union
109761
11-02 2023
Kl. 14:30
Træningskamp U16 Drenge 2 Pulje 1 Albertslund IF Albertslund BS 72
570512
12-02 2023
Kl. 09:00
Træningskamp U14 Pige Pulje 1 Albertslund IF VG Fodbold
879224 6
12-02 2023
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD Pulje 6 Herstedøster IC BSF
283359
12-02 2023
Kl. 10:30
Træningskamp U14 Drenge 4 Pulje 1 Albertslund IF Køge FC
315438 6
12-02 2023
Kl. 12:45
M+45 7M/8M VinterBOLD Pulje 2 Herstedøster IC FC Rudersdal
163090
18-02 2023
Kl. 11:00
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1 Herstedøster IC IF Skjold Birkerød
611540
18-02 2023
Kl. 12:00
Træningskamp Serie 1 Pulje 1 Albertslund IF Tune IF
900099 5 ti
21-02 2023
Kl. 16:45
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 4 Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF
416176 5
25-02 2023
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD Pulje 2 Albertslund IF Fløng-Hedehusene Fodbold
163091
25-02 2023
Kl. 11:00
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1 Herstedøster IC Allerød Fodbold Klub
108243
25-02 2023
Kl. 12:30
Træningskamp Serie 1 Pulje 1 Albertslund IF Rosenhøj BK
128663 3
25-02 2023
Kl. 14:00
Herresenior S2-S3 VinterBOLD P2 Herstedøster IC INVICTUS XI
128659 3
26-02 2023
Kl. 12:00
Herresenior S2-S3 VinterBOLD P2 Albertslund BS 72 Oversidder

Log ind