|
734270
|
lø14-08 2021
|
13:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
822995
|
lø21-08 2021
|
15:30
|
|
|
Virum Stadion
|
UHT
|
|
|
|
826084
|
fr27-08 2021
|
18:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
|
907509
|
lø04-09 2021
|
13:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
907697
|
to09-09 2021
|
19:00
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
|
|
|
917553
|
lø18-09 2021
|
13:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
|
982514
|
sø26-09 2021
|
13:00
|
|
|
Egedalsbanen
|
|
|
|
382598
|
lø09-10 2021
|
13:30
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
839495
|
to14-10 2021
|
20:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
382773
|
lø16-10 2021
|
13:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
|
382779
|
lø23-10 2021
|
11:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
UHT
|
|
|
385789
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
HMH
|
|
|
386591
|
lø16-04 2022
|
13:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
386601
|
sø24-04 2022
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
386603
|
lø30-04 2022
|
14:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
386629
|
sø08-05 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
385787
|
on18-05 2022
|
19:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
386821
|
lø21-05 2022
|
14:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
386649
|
ti24-05 2022
|
18:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
386825
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
386835
|
lø04-06 2022
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
UHT
|
|
|
387034
|
lø11-06 2022
|
14:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2