Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
15:30
Køge BK (1)
4
Hvalsø IF
4
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
15:00
Hvalsø IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
11:00
Albertslund IF (1)
5
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
14:00
Hvalsø IF
2
FC Ishøj
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
14:00
Hvalsø IF
1
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:00
Svogerslev BK
1
Hvalsø IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
19:45
Hvalsø IF
0
Havdrup GI
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:00
Hvalsø IF
5
Mosede BK
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:00
Røde Stjerne BK
1
Hvalsø IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
15:30
Himmelev-Veddelev BK
2
Hvalsø IF
5
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
15:00
Hvalsø IF
1
INVICTUS XI
4
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
18:00
Oversidder
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Hvalsø IF
1
Albertslund IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
18:30
FC Ishøj
3
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
14:00
Havdrup GI
1
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:30
Solrød FC
1
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
13:00
Hvalsø IF
Svogerslev BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
13:00
Mosede BK
1
Hvalsø IF
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Hvalsø IF
2
Røde Stjerne BK
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:00
Hvalsø IF
0
Himmelev-Veddelev BK
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:00
INVICTUS XI
0
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
Hvalsø IF
Køge BK (1)
UHT
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2