BSF

Sjællandsserien , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
581092
19-08 2023
13:00 Tåstrup Idrætspark
0
-
1
19. aug 2023
13:00
Taastrup FC
0
BSF
1
581095
to24-08 2023
18:30 Ballerup Idrætspark
0
-
1
24. aug 2023
18:30
BSF
0
Herstedøster IC
1
103008
02-09 2023
11:00 Ballerup Idrætspark
2
-
2
02. sep 2023
11:00
BSF
2
Avedøre IF
2
103011
09-09 2023
13:00 Roskilde Idrætspark
0
-
1
09. sep 2023
13:00
Roskilde Boldklub
0
BSF
1
103021
16-09 2023
11:00 Ballerup Idrætspark
1
-
1
16. sep 2023
11:00
BSF
1
Fredensborg BI
1
111237
23-09 2023
12:00 Birkerød Stadion
2
-
1
23. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
2
BSF
1
111244
30-09 2023
13:30 Ballerup Idrætspark
0
-
4
30. sep 2023
13:30
BSF
0
FC Rudersdal
4
111247
07-10 2023
14:30 Bagsværd Stadion
3
-
1
07. okt 2023
14:30
Bagsværd BK
3
BSF
1
111265
14-10 2023
11:00 Ballerup Idrætspark
3
-
2
14. okt 2023
11:00
BSF
3
Frem Hellebæk
2
111271
21-10 2023
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
1
21. okt 2023
14:00
Espergærde IF
1
BSF
1
111278
28-10 2023
11:00 Ballerup Idrætspark
1
-
2
28. okt 2023
11:00
BSF
1
BK Avarta
2
111287
04-11 2023
13:00 Farum Park
1
-
0
04. nov 2023
13:00
Farum BK
1
BSF
0
602931
11-11 2023
11:00 Ballerup Idrætspark
3
-
5
11. nov 2023
11:00
BSF
3
Snekkersten IF
5
603276
16-03 2024
11:00 Ballerup Idrætspark
1
-
2
16. mar
11:00
BSF
1
Taastrup FC
2
603620
23-03 2024
12:00 Herstedøster Stadion
2
-
3
23. mar
12:00
Herstedøster IC
2
BSF
3
603627
06-04 2024
12:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
06. apr
12:30
Avedøre IF
1
BSF
1
603634
13-04 2024
11:00 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
1
-
1
13. apr
11:00
BSF
1
Roskilde Boldklub
1
603638
20-04 2024
13:00 Fredensborg Stadion
3
-
2
20. apr
13:00
Fredensborg BI
3
BSF
2
603648
27-04 2024
11:00 Ballerup Idrætspark
2
-
2
27. apr
11:00
BSF
2
IF Skjold Birkerød
2
603658
fr03-05 2024
18:30 Vedbæk Stadion
4
-
1
03. maj
18:30
FC Rudersdal
4
BSF
1
603664
11-05 2024
13:30 Ballerup Idrætspark
4
-
2
11. maj
13:30
BSF
4
Bagsværd BK
2
603668
18-05 2024
14:00 Nordkysthallen
5
-
0
18. maj
14:00
Frem Hellebæk
5
BSF
0
603677
25-05 2024
13:30 Ballerup Idrætspark
0
-
2
25. maj
13:30
BSF
0
Espergærde IF
2
603684
fr31-05 2024
18:30 Tømrermester Jim Jensens Park
31. maj
18:30
BK Avarta
BSF
603746
09-06 2024
12:00 Ballerup Idrætspark
09. jun
12:00
BSF
Farum BK
603760
15-06 2024
14:00 Snekkersten Idrætscenter
15. jun
14:00
Snekkersten IF
BSF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 22. juni 2024 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Oprykningsspil for 2´erne: 

Læs mere her Oprykningsspil

Log ind