MENU

Mosede BK //

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
534587
22-08 2020
Kl. 13:00
Mosede BK FC Ishøj Mosede-skolen
3 - 1
534592
to
27-08 2020
Kl. 18:30
Havdrup GI Mosede BK Havdrup Idrætscenter
1 - 2
535937
05-09 2020
Kl. 13:00
Mosede BK Solrød FC Mosede-skolen
0 - 1
544765
to
10-09 2020
Kl. 18:30
Svogerslev BK Mosede BK Svogerslev Idrætspark kunst
3 - 2
544769
19-09 2020
Kl. 13:00
Mosede BK Himmelev-Veddelev BK Mosede-skolen
0 - 1
544780
26-09 2020
Kl. 13:00
Mosede BK Røde Stjerne BK Mosede-skolen
0 - 2
544785
03-10 2020
Kl. 14:00
Hvalsø IF Mosede BK Hvalsø ny Idrætsplads
5 - 1
545161
10-10 2020
Kl. 13:00
Mosede BK INVICTUS XI Mosede-skolen
2 - 4
545162
17-10 2020
Kl. 16:00
Køge BK (1) Mosede BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 2
545241
24-10 2020
Kl. 13:00
Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
545564
fr
16-04 2021
Kl. 18:30
FC Ishøj Mosede BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3 - 5
545730
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Mosede BK Havdrup GI Hundige Boldfælled
3 - 2
549136
01-05 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Svogerslev BK Hundige Boldfælled
10 - 1
534551
ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Albertslund IF (1) Mosede BK Albertslund Stadion Kunstgræs
2 - 1
549176
08-05 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Mosede BK Himmelev Kunstgræsbane
3 - 2
549373
15-05 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Mosede BK Roskilde IC (Darup)
3 - 3
532941
22-05 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Hvalsø IF Mosede-skolen
1 - 5
545735 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Solrød FC Mosede BK Solrød Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

532947
30-05 2021
Kl. 12:30
INVICTUS XI Mosede BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
8 - 1
532952
05-06 2021
Kl. 11:30
Mosede BK Køge BK (1) Mosede-skolen
1 - 2
532958
12-06 2021
Kl. 11:00
Oversidder Mosede BK
545387
19-06 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Albertslund IF (1) Mosede-skolen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind