Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2020
12:00
B. 73, Slagelse
FC Storebælt
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
FC Storebælt
Sorø Freja
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
19:00
Lynge-Broby IF
6
FC Storebælt
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
13:00
Slagelse IK
6
FC Storebælt
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:30
Eggeslevmagle FK
9
FC Storebælt
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
12:00
FC Storebælt
1
Vemmelev Boldklub
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:00
Dianalund IF
5
FC Storebælt
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:00
FC Storebælt
0
FS Hashøj
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:30
Boeslunde BK
9
FC Storebælt
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
12:00
FC Storebælt
2
Skælskør BI
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
12:00
FC Storebælt
1
Team AS Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
Sorø Freja
8
FC Storebælt
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
FC Storebælt
2
Lynge-Broby IF
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:00
FC Storebælt
1
Slagelse IK
7
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:00
FC Storebælt
0
Eggeslevmagle FK
10
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
12:00
Vemmelev Boldklub
12
FC Storebælt
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
FC Storebælt
1
Dianalund IF
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
13:00
FS Hashøj
9
FC Storebælt
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
12:00
FC Storebælt
4
Boeslunde BK
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
12:00
Skælskør BI
7
FC Storebælt
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Team AS Fodbold
6
FC Storebælt
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
12:00
FC Storebælt
2
B. 73, Slagelse
6
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1