Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
0
IF Skjold Birkerød (2)
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
18:30
ORI-Fodbold (1)
4
Gladsaxe-Hero BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
3
Lundtofte Boldklub (2)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
15:00
Farum BK (1)
1
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
11:30
B. 1973, Herlev
5
Gladsaxe-Hero BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
18:30
Gladsaxe-Hero BK
2
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
15:00
Liria FK
9
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
16:00
Brede IF
1
Gladsaxe-Hero BK
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Lyngby Boldklub 1921
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
13:00
Slangerup & Omegn IF
4
Gladsaxe-Hero BK
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
ORI-Fodbold (1)
5
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
2
Gladsaxe-Hero BK
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
18:30
Gladsaxe-Hero BK
Farum BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Gladsaxe-Hero BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:30
Gladsaxe-Hero BK
1
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
FC Rudersdal
3
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Liria FK
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:30
Gladsaxe-Hero BK
3
Brede IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
14:00
Lyngby Boldklub 1921
5
Gladsaxe-Hero BK
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
1
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:00
Gladsaxe-Hero BK
3
Slangerup & Omegn IF
2
|
Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1