MENU

Snekkersten IF //

Serie 4, Pulje 2

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
734272
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK (3) Snekkersten Idrætscenter
1 - 3
793494 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
FIF, Hillerød (2) Snekkersten IF FIF-Stadion Kunstgræs
0 - 1
826084 fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Brede IF Snekkersten Idrætscenter
2 - 4
907510
04-09 2021
Kl. 13:30
Nivå-Kokkedal FK Snekkersten IF Karsemosegård
Udehold taberdømt
907692
fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Frem Hellebæk Snekkersten Idrætscenter
2 - 6
982147 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Ålholm IF (2) Snekkersten IF Ålholmskolen
1 - 0
982516 fr
24-09 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Helsingør IF Fodbold Snekkersten Idrætscenter
2 - 2
982521
02-10 2021
Kl. 12:30
IF Bytoften (1) Snekkersten IF Gladsaxe skole
0 - 1
382596
09-10 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
382774
fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF VEPI Snekkersten Idrætscenter
5 - 0
382780 fr
25-03 2022
Kl. 18:30
Kokkedal Lokal Fodbold Snekkersten IF Karsemosegård Kunstgræs
3 - 2
385788
02-04 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (3) Snekkersten IF Virumgård kunstgræsbane
0 - 2
385791
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF FIF, Hillerød (2) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 2
386591
16-04 2022
Kl. 13:30
Brede IF Snekkersten IF Brede Idrætsplads
0 - 5
386597 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Nivå-Kokkedal FK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0 - 1
386605
30-04 2022
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen
2 - 1
386609 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Ålholm IF (2) Snekkersten Idrætscenter
2 - 1
386678
14-05 2022
Kl. 15:30
Helsingør IF Fodbold Snekkersten IF Helsingør Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
386820 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF IF Bytoften (1) Snekkersten Idrætscenter
2 - 0
386826
29-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Snekkersten IF
386836 on
01-06 2022
Kl. 19:00
VEPI Snekkersten IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
387035
11-06 2022
Kl. 16:00
Snekkersten IF Kokkedal Lokal Fodbold Snekkersten Idrætscenter
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind