|
372724
|
lø14-08 2021
|
14:00
|
|
|
Ramsøhallen
|
|
|
|
372811
|
lø21-08 2021
|
13:00
|
|
|
Bramsnæsvighallen
|
|
|
|
|
372837
|
ti31-08 2021
|
18:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
373240
|
sø05-09 2021
|
14:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
373256
|
lø11-09 2021
|
14:00
|
|
|
Ramsøhallen
|
|
|
|
373318
|
lø18-09 2021
|
12:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
|
373321
|
lø25-09 2021
|
14:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
388036
|
lø02-10 2021
|
14:00
|
|
|
Trælleruphallen
|
|
|
|
375444
|
lø09-10 2021
|
14:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
394528
|
sø17-10 2021
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
|
404040
|
lø23-10 2021
|
14:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
404062
|
ti05-04 2022
|
20:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
|
|
410154
|
fr08-04 2022
|
19:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
410162
|
to14-04 2022
|
13:00
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
UHT
|
|
|
410165
|
fr22-04 2022
|
19:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
410202
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
428210
|
fr06-05 2022
|
19:00
|
|
|
Ramsøhallen
|
|
|
|
458725
|
lø14-05 2022
|
12:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
458723
|
fr20-05 2022
|
19:00
|
|
|
Ramsøhallen
|
|
|
|
459688
|
lø28-05 2022
|
11:00
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
459817
|
fr03-06 2022
|
19:00
|
|
|
Ramsøhallen
|
|
|
|
459951
|
lø11-06 2022
|
14:00
|
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2