Taastrup FC

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328764
19-08 2023
10:30 Taastrup FC Solrød FC Tåstrup Idrætspark
1
-
1
19. aug 2023
10:30
Taastrup FC
1
Solrød FC
1
328767
26-08 2023
14:30 Fløng-Hedehusene Taastrup FC Fløng Idrætsanlæg
1
-
0
26. aug 2023
14:30
Fløng-Hedehusene
1
Taastrup FC
0
328777
02-09 2023
10:30 Taastrup FC Torslunde-Ishøj IF (2) Tåstrup Idrætspark
2
-
0
02. sep 2023
10:30
Taastrup FC
2
Torslunde-Ishøj IF (2)
0
328784
09-09 2023
11:00 Albertslund BS 72 Taastrup FC Sportspladsen i Syd
1
-
1
09. sep 2023
11:00
Albertslund BS 72
1
Taastrup FC
1
334105
16-09 2023
10:30 Taastrup FC Køge BK (2) Tåstrup Idrætspark
6
-
0
16. sep 2023
10:30
Taastrup FC
6
Køge BK (2)
0
306347
23-09 2023
15:30 Karlslunde IF Taastrup FC Karlslunde Stadion
1
-
4
23. sep 2023
15:30
Karlslunde IF
1
Taastrup FC
4
306411
30-09 2023
13:00 Mosede BK Taastrup FC Mosede-skolen
2
-
3
30. sep 2023
13:00
Mosede BK
2
Taastrup FC
3
306669
07-10 2023
10:30 Taastrup FC FC Ishøj Tåstrup Idrætspark
2
-
1
07. okt 2023
10:30
Taastrup FC
2
FC Ishøj
1
306674
14-10 2023
11:30 Røde Stjerne BK Taastrup FC Roskilde IC (Darup)
1
-
3
14. okt 2023
11:30
Røde Stjerne BK
1
Taastrup FC
3
306682
21-10 2023
10:30 Taastrup FC Vestegnen FK Tåstrup Idrætspark
1
-
2
21. okt 2023
10:30
Taastrup FC
1
Vestegnen FK
2
306688
ma30-10 2023
20:00 Roskilde Boldklub Taastrup FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
0
30. okt 2023
20:00
Roskilde Boldklub
2
Taastrup FC
0
306694
06-04 2024
15:30 Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
06. apr
15:30
Solrød FC
Taastrup FC
306701
13-04 2024
10:30 Taastrup FC Fløng-Hedehusene Tåstrup Idrætspark
13. apr
10:30
Taastrup FC
Fløng-Hedehusene
306756
20-04 2024
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Taastrup FC Ishøj Idrætsplads
20. apr
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
Taastrup FC
306762
27-04 2024
10:30 Taastrup FC Albertslund BS 72 Tåstrup Idrætspark
27. apr
10:30
Taastrup FC
Albertslund BS 72
306765
05-05 2024
14:00 Køge BK (2) Taastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
05. maj
14:00
Køge BK (2)
Taastrup FC
306775
11-05 2024
10:30 Taastrup FC Karlslunde IF Tåstrup Idrætspark
UHT
11. maj
10:30
Taastrup FC
Karlslunde IF
UHT
306778
18-05 2024
10:30 Taastrup FC Mosede BK Tåstrup Idrætspark
18. maj
10:30
Taastrup FC
Mosede BK
306785
25-05 2024
12:00 FC Ishøj Taastrup FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
25. maj
12:00
FC Ishøj
Taastrup FC
306790
01-06 2024
10:30 Taastrup FC Røde Stjerne BK Tåstrup Idrætspark
01. jun
10:30
Taastrup FC
Røde Stjerne BK
306796
09-06 2024
14:45 Vestegnen FK Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
09. jun
14:45
Vestegnen FK
Taastrup FC
306805
15-06 2024
10:30 Taastrup FC Roskilde Boldklub Tåstrup Idrætspark
15. jun
10:30
Taastrup FC
Roskilde Boldklub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind