Odense Boldklub

Ryd
Hold Pulje
Senior
NordicBet LIGA - Grundspil 2024/25 1.Division
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
Old Boys-LP Vest
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
U19
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
U19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
U17
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U17 drenge Pulje 1
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
U15
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U15 drenge Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U15 drenge Pulje 1
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga Øst 1 (11) efterår Pulje 1
U14 Drenge Liga 2B (2011) 11:11 - efterår 2024
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 602
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 728
U13 Drenge Liga 1 JM/FM-kampe EK
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U13 drenge 8:8 Pulje 1
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 703
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
U12
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
U11
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
U11 dr. 8:8 B (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 1
U10
U10 B dr. (14) 5:5 - 16/6 - Søn. I OB - 2 baner - 2x10min
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
U9
U9 B dr. (15) 5:5 - 16/6 - Søn. I ØB - 2 bane 2x10min
U9 A dr. (15) 5:5 - 23/6 - St. Hans Week. I TPI - 3 baner - 2x10 min
U9 B dr. (15) 5:5 - 22/6 - Lør. - St. Hans Week. I OB - 1 bane - 1x15 min
U8
U8 B dr. (16) 5:5 - 16/6 - Søn. I TPI - 2 baner - 2x10min
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 13.45
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 13.45
U8 dr. (16) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U8 drenge - Bane 10 - Mødetid kl. 13.45
U7
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 7 - Mødetid kl. 13.45
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 6 - Mødetid kl. 13.45
U5
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 2 - Mødetid kl. 9.00
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 1 - Mødetid kl. 9.00

Log ind