MENU

Odense Boldklub //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Grundspil 2022/23 SL
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Future Cup 2022/23 Pulje 1
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 4
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 7
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 6
eFodbold U17+ Lørdag d. 19. november Pulje 1
Old Boys-LP Vest
Old Boys - Kval til DM 2022 Pulje 1
Grand Old Masters - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U19 Drenge Liga 2 (2004 - 05) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U17
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U16
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 452
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U15
U15 Drenge Ligaen 2022/23 Pulje 1
U14
U14 drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 1A (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 702
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1
U13 Drenge Liga 4 (2010) - EFTER OMBRYDNING Pulje 2
U12
U12 drenge 8M M (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 drenge 8M M (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 drenge 8M A (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 Pulje Midtsyd
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Øst
U11
U11 drenge 8M M (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje 1
U10
U10 drenge 5M A (2013) - efterår 2022-Turnering Pulje Rød
U10 drenge 5M A (2013) - efterår 2022-Turnering Pulje Hvid
U8
U8A-Kunst i Marienlyst 19/11 kl. 10.00 U8B-Kunst i Marienlyst 19/11 kl 10.00 Bane 1 og 2
U8C-Kunststævne i Næsby 11/12 Spilletid 2x10 min
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11. Mødetid kl. 11.30 Allested
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11. Mødetid kl. 11.30. Allested
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Tullebølle - Bane 2 - Pulje 10
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Tullebølle - Bane 1 - Pulje 9
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Tullebølle - Bane 2 - Pulje 10
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11 U6 mix - 13/11. Mødetid kl. 9.45 Rantzausminde
Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11 U6 mix - 13/11. Mødetid kl 9.45. Rantzausminde
Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11 U6 mix - 13/11. Mødetid kl. 9.45. Rantzausminde
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 3 - Pulje 3
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 1 - Pulje 3
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 3 - Pulje 3

Log ind