Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr 2017
18:00
Vordingborg-Ørslev
1
Tingsted
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2017
11:00
Nykøbing FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2017
18:30
Oversidder
HB Køge pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2017
17:15
Tingsted
2
Nykøbing FC
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2017
13:30
Oversidder
Team Østsjælland Solrød
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2017
11:00
HB Køge pigefodbold
2
Tingsted
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2017
18:30
Nykøbing FC
6
Vordingborg-Ørslev
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2017
12:00
Vordingborg-Ørslev
0
HB Køge pigefodbold
10
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2017
13:30
Tingsted
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2017
11:00
Nykøbing FC
Team Østsjælland Solrød
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2017
13:30
Oversidder
Vordingborg-Ørslev
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2017
14:15
Team Østsjælland Solrød
Tingsted
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2017
18:30
Team Østsjælland Solrød
3
HB Køge pigefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2017
13:30
Oversidder
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2017
18:30
HB Køge pigefodbold
4
Team Østsjælland Solrød
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2017
18:00
Tingsted
0
Vordingborg-Ørslev
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2017
11:00
HB Køge pigefodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2017
12:00
Vordingborg-Ørslev
1
Team Østsjælland Solrød
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2017
12:00
HB Køge pigefodbold
1
Nykøbing FC
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2017
19:30
Nykøbing FC
1
Tingsted
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2017
12:00
Vordingborg-Ørslev
1
Nykøbing FC
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2017
13:30
Tingsted
2
HB Køge pigefodbold
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2017
14:15
Team Østsjælland Solrød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2017
19:00
HB Køge pigefodbold
6
Vordingborg-Ørslev
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2017
18:30
Team Østsjælland Solrød
0
Nykøbing FC
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2017
19:00
Oversidder
Tingsted
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2017
19:00
Team Østsjælland Solrød
2
Vordingborg-Ørslev
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2017
11:00
Vordingborg-Ørslev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2017
13:00
Nykøbing FC
2
HB Køge pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2017
13:30
Tingsted
0
Team Østsjælland Solrød
5
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) lørdag den 17. juni i Ølstykke.
Semifinaler 17. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Bedste 2´er
Finale og 3-4 plads 17. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2