Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr 2019
19:45
KB
1
HB Køge
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
18:30
AB Tårnby
0
Lyngby Boldklub 1921
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
10:30
Skovshoved/HIK
3
B.93
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:15
B.93
0
B 1903
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
16:30
FA 2000/Rødovre
2
Skovshoved/HIK
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
1
HB Køge
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:45
KB
2
B.93
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:45
B 1903
2
FA 2000/Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
20:15
Skovshoved/HIK
1
AB Tårnby
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
20:30
B.93
3
AB Tårnby
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:00
FA 2000/Rødovre
2
KB
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
18:30
AB Tårnby
4
FA 2000/Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
18:45
Skovshoved/HIK
B 1903
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
0
B.93
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:00
HB Køge
3
AB Tårnby
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:45
FA 2000/Rødovre
0
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:30
B.93
1
HB Køge
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
18:45
B 1903
0
KB
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:00
HB Køge
0
FA 2000/Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
6
Skovshoved/HIK
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
10:00
AB Tårnby
0
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
20:15
B 1903
0
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
20:30
Skovshoved/HIK
5
HB Køge
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
20:45
KB
2
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2019
19:00
HB Køge
1
B 1903
3
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2019
20:15
B.93
3
FA 2000/Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
2
KB
2
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2019
19:45
KB
1
Skovshoved/HIK
0
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2019
19:00
HB Køge
2
KB
3
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
AB Tårnby
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2019
20:30
B.93
Skovshoved/HIK
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
20:15
Skovshoved/HIK
2
FA 2000/Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2019
18:30
AB Tårnby
2
HB Køge
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
18:45
B 1903
2
B.93
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
19:00
HB Køge
1
Lyngby Boldklub 1921
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
21:00
FA 2000/Rødovre
1
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
20:30
B.93
3
KB
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
20:45
KB
2
FA 2000/Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
20:45
B 1903
6
Skovshoved/HIK
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
18:30
AB Tårnby
0
B.93
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
20:30
B.93
1
Lyngby Boldklub 1921
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
20:15
Skovshoved/HIK
2
KB
5
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
19:00
FA 2000/Rødovre
1
AB Tårnby
5
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
19:00
HB Køge
3
B.93
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
19:45
Lyngby Boldklub 1921
2
FA 2000/Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
20:30
KB
2
B 1903
6
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
10:00
AB Tårnby
3
Skovshoved/HIK
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
20:15
Skovshoved/HIK
1
Lyngby Boldklub 1921
4
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
21:00
FA 2000/Rødovre
1
HB Køge
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
18:45
B 1903
4
AB Tårnby
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
19:00
HB Køge
Skovshoved/HIK
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
19:45
Lyngby Boldklub 1921
3
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
11:15
AB Tårnby
2
KB
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
19:45
FA 2000/Rødovre
1
B.93
5
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2019
20:15
B 1903
6
HB Køge
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2019
20:30
KB
1
Lyngby Boldklub 1921
0
|
ingen
Nedrykning :
Ved 12 eller færre tilmeldte hold til 2020 forår foretages ingen nedrykning – ved flere end 12 tilmeldte hold oprettes en M+60 1 2020 forår med nr. 1 - 6 efter 2019-sæsonen og de resterende hold i M+60 2 2020 forår.